www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

5. TJ Thermia Karlovy Vary - BK Lokomotiva Plzeň 24:92

(4:22 8:41 8:84); 13.10.2018 11:30; hala: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary -- technický zápis

body: Jiránek Lukáš 8, Sokol Jakub 8, Kilyk Pavel  4, Kolda Ondřej 2, Mijatovič Matěj 2, Holcman Martin 0, Kolář Václav 0, Pál Alex 0, Schusser Tobias 0, Taran Oskar 0 - Thurnwald Dominik 27, Šindler Tomáš 26, Lodl Jakub 10, Verdan Patrik 10, Koutník Lukáš 6, Nalos David 3, Blahovec Michal 2, Cvrk Marcel 2, Mach David  2, Michal David 2, Rataj Jindřich 2, Danč Marian 0, Melichar David 0, Pešta Petr 0; střelba 2b.: 12/12:44/44 TH: 2/0:11/4 chyby: 7:1; rozhodčí: Kinka Roman, Sosnovcová Radka;

6. TJ Thermia Karlovy Vary - BK Lokomotiva Plzeň 6:71

(0:24 2:48 6:56); 13.10.2018 13:30; hala: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary -- technický zápis

body: Jiránek Lukáš 2, Pál Alex 2, Sokol Jakub 2, Holcman Martin 0, Kilyk Pavel  0, Kolář Václav 0, Kolda Ondřej 0, Mijatovič Matěj 0, Schusser Tobias 0, Taran Oskar 0 - Šindler Tomáš 20, Koutník Lukáš 14, Thurnwald Dominik 10, Cvrk Marcel 8, Michal David 5, Mach David  4, Melichar David 4, Verdan Patrik 4, Lodl Jakub 2, Blahovec Michal 0, Danč Marian 0, Nalos David 0, Pešta Petr 0, Rataj Jindřich 0; střelba 2b.: 3/3:35/35 TH: 2/0:3/1 chyby: 4:5; rozhodčí: Kinka Roman, Sosnovcová Radka;

7. SKB Rokycany (MS) - BK Klatovy 41:59

(8:14 7:16 12:10 14:19); 13.10.2018 13:00; hala: Sportovní hala SKB , Rokycany -- technický zápis

body: Fiala Petr 11, Behenský Jonáš 10, Šatra Jakub 6, Volf Ondřej 6, Beran Michal 2, Elstner Jan 2, Panzer Jiří 2, Pechman Jan 2, Zátka Tomáš 0 - Hajdúk Lukáš 11, Petrovický Matyáš 10, Toman Vojtěch 10, Zub Tomáš 9, Groll Samuel 8, Stýblo David 8, Klepal Mikuláš  3; střelba 3b.: 0/0:2/2 střelba 2b.: 20/20:24/24 TH: 4/1:8/5 chyby: 10:17; rozhodčí: Tauber Pavel, Hošťálek Jan;

8. SKB Rokycany (MS) - BK Klatovy 34:70

(12:24 10:17 9:9 3:23); 13.10.2018 15:00; hala: Sportovní hala SKB , Rokycany -- technický zápis

body: Volf Ondřej 8, Veselý Lukáš 7, Behenský Jonáš 5, Beran Michal 4, Fiala Petr 4, Panzer Jiří 2, Pechman Jan 2, Šatra Jakub 2, Elstner Jan 0, Zátka Tomáš 0 - Groll Samuel 16, Hajdúk Lukáš 12, Kinský Ondřej 12, Suchý Adam 10, Toman Vojtěch 10, Kolář Dominik 8, Procházka Libor 2; střelba 2b.: 16/16:32/32 TH: 5/2:16/6 chyby: 10:12; rozhodčí: Tauber Pavel, Hošťálek Jan;

statistiky

střelci kola
1.Thurnwald DominikLoko Plzeň27
2.Šindler TomášLoko Plzeň26
3.Šindler TomášLoko Plzeň20
4.Groll SamuelBK Klatovy16
5.Koutník LukášLoko Plzeň14
6.Hajdúk LukášBK Klatovy12
7.Kinský OndřejBK Klatovy12
8.Fiala PetrSKB Rokycany (MS)11
9.Hajdúk LukášBK Klatovy11
10.Behenský JonášSKB Rokycany (MS)10
nejužitečnější hráči kola
1.Šindler TomášLoko Plzeň26
2.Thurnwald DominikLoko Plzeň25
3.Šindler TomášLoko Plzeň19
4.Koutník LukášLoko Plzeň14
5.Groll SamuelBK Klatovy13
6.Lodl JakubLoko Plzeň10
7.Thurnwald DominikLoko Plzeň10
8.Verdan PatrikLoko Plzeň10
9.Fiala PetrSKB Rokycany (MS)9
10.Cvrk MarcelLoko Plzeň8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hajdúk LukášBK Klatovy1/1
2.Zub TomášBK Klatovy1/1
asistence v kole