www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

1. Sokol Žižkov D - VŠTJ Medicina A 47:84

(9:22 19:48 32:66); 03.10.2018 19:10; hala: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3 -- technický zápis

body: Svoboda Tomáš 14, Srp Štěpán 11, Balcar Jiří 10, Pokorný Marek 6, Jerie Michal 2, Spilka Štěpán 2, Zídek Jiří 2, Bohata Jaroslav 0, Dušek Radim 0 - Vozobule Jan 18, Bálek David 15, Pintar Filip 10, Šmíd Martin 9, Šmůla Petr 9, Rakić Miloš 8, Holanda Jiří 6, Holotňák Viliam 6, Matoulek Martin 2, Laputka Dean 1; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 12/12:34/34 TH: 10/8:20/13 chyby: 19:14; rozhodčí: Linhart Tomáš, Ulrych Lukáš, Buršík Martin;

2. Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C 87:57

(24:13 50:31 71:42); 04.10.2018 20:40; hala: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3 -- technický zápis

body: Šimmr Roman 24, Hubálek Jan 16, Morávek Jan 14, Douša David 10, Vais Jakub 10, Indra Jan 7, Drápal Jakub 2, Chalupský Petr 2, Kučera Vít 2 - Eichler Jakub 10, Pospíšil Jan 7, Krbec Martin 6, Kysela Marek 6, Renc Lukáš 6, Hübner Ondřej 5, Nekvinda Jan 5, Poche Sebastián 5, Tax Tomáš 5, Hubáček Jan 2, Šťastný Jakub 0; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 29/29:18/18 TH: 22/14:31/18 chyby: 24:22; rozhodčí: Kučírek Martin, Musil Jan, Barták Matěj;

3. USK Praha C - TJ Košíře B 71:75

(16:18 38:41 56:60); 02.10.2018 20:45; hala: SH Folimanka, Praha 2 -- technický zápis

body: Mündel Karel 12, Petrák Vít 12, Samoura Samba 11, Dejmek Daniel 10, Cehlárik Tibor 8, Hájek Marek 8, Lipovskij Dmitrij 7, Janikov Tino 3 - Bartoň Lukáš 17, Hemmy Pavel 14, Zajíček Šimon 12, Poche Adam 11, Stárek Tomáš 9, Jonáček Martin 4, Nechala Michal 2, Novák Martin 2, Veselý Jan 2, Vomela Vojtěch 2; střelba 3b.: 7/7:5/5 střelba 2b.: 20/20:24/24 TH: 16/10:21/12 chyby: 19:18; rozhodčí: Vošahlík Marek, Jeřáb Jan, Slanina Vladimír;

4. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A 73:75

(15:17 25:36 46:53 65:65); 03.10.2018 20:10; hala: Hala Ing. Škvora, Praha 6 -- technický zápis

body: Růžička Tomáš 21, Sýkora Matěj 11, Jungr František 10, Slánský Adam 9, Pavlů Jiří 8, Dušek Jan 6, Podlipný Pavel 4, Sedláček Patrik 2, Novák Oto 1, Scholz Filip 1, Miličič Nikola 0, Zach David 0 - Kurzok Adam 29, Mikel Filip 16, Jankó Gabriel 14, Fodor Viktor 5, Šorm Jakub 4, Kobetič Vladimír 3, Chwaszcz Ondřej 2, Kovacsik Miroslav 2, Jelínek Tomáš 0, Krištof Oto 0; střelba 3b.: 5/5:8/8 střelba 2b.: 22/22:18/18 TH: 31/14:22/15 chyby: 20:24; rozhodčí: Treml Radek, Kučera Vít, Kohout Radomír;

5. TJ ČZU Praha - BSK Fenix Modřany A 78:87

(22:30 39:50 55:67); 02.10.2018 20:05; hala: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol -- technický zápis

body: Vejnović Dean 19, Baziulkin Aleksey 14, Pezda Greg 11, Stolbunskyi Pavel 11, Tomášek Pavel 11, Becker Lukas 8, Mocák Michal 4, Pumpr Matěj 0 - Janota Jiří 22, Musil Stanislav 21, Janota Martin 14, Patrovský Matěj 13, Toušek Michal 10, Čakan Jakub 5, Bednář Vojtěch 2; střelba 3b.: 6/6:3/3 střelba 2b.: 27/27:33/33 TH: 10/6:14/12 chyby: 17:10; rozhodčí: Záruba Matěj, Kejklíček Roman, Ubr Pavel;

6. Stavební fakulta A - BC JETS Praha 88:83

(27:23 45:45 68:67); 01.10.2018 19:00; hala: hala ČVUT, Praha 6 -- technický zápis

body: Kynzl Dominik 28, Štípek Jan 16, Kulíšek Jiří 13, Krempaský Jakub 10, Němec Filip 10, Kubisz Zbyněk 7, Vimmr Daniel 4, Bříza Pavel 0 - Plašil Petr 20, Koudelka Pavel 16, Široký Jan 12, Kysela Jiří 11, Kutarňa Peter 10, Kuchálik Matúš 6, Kysilka Miroslav 6, Kysilka Zbyněk 2; střelba 3b.: 6/6:9/9 střelba 2b.: 25/25:21/21 TH: 27/20:19/14 chyby: 16:21; rozhodčí: Blahout Petr, Vondráček Marek, Jon Miloslav;

statistiky

střelci kola
1.Kurzok AdamSokol Dolní Počernice A29
2.Kynzl DominikStavební fakulta A28
3.Šimmr RomanSokol Žižkov B - TESLA24
4.Janota JiříBSK Fenix Modřany A22
5.Musil StanislavBSK Fenix Modřany A21
6.Růžička TomášSokol Motol A21
7.Plašil PetrBC JETS Praha20
8.Vejnović DeanTJ ČZU Praha19
9.Vozobule JanVŠTJ Medicina A18
10.Bartoň LukášTJ Košíře B17
nejužitečnější hráči kola
1.Kynzl DominikStavební fakulta A26
2.Kurzok AdamSokol Dolní Počernice A24
3.Janota JiříBSK Fenix Modřany A20
4.Šimmr RomanSokol Žižkov B - TESLA20
5.Musil StanislavBSK Fenix Modřany A19
6.Plašil PetrBC JETS Praha19
7.Vejnović DeanTJ ČZU Praha16
8.Růžička TomášSokol Motol A15
9.Vozobule JanVŠTJ Medicina A15
10.Bálek DavidVŠTJ Medicina A13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Mikel FilipSokol Dolní Počernice A4/4
2.Svoboda TomášSokol Žižkov D4/4
3.Pezda GregTJ ČZU Praha3/3
4.Plašil PetrBC JETS Praha3/3
5.Široký JanBC JETS Praha3/3
6.Cehlárik TiborUSK Praha C2/2
7.Dejmek DanielUSK Praha C2/2
8.Dušek JanSokol Motol A2/2
9.Hubálek JanSokol Žižkov B - TESLA2/2
10.Koudelka PavelBC JETS Praha2/2
asistence v kole