www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

12261. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 63:40

(16:12 23:14 37:34); 20.10.2018 09:00; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod -- technický zápis

body: Vašíček Petr 19, Dlask Adam 16, Kopanycja Maxim 16, Porada Matyáš 6, Prouzová Eliška  4, Dobeš Jan 2, Gebrt Josef 0, Ležovič Jakub 0, Murga Ondřej 0, Prouza Martin 0, Prouzová Kateřina 0 - Hůlková Jana 12, Kamitzová Markéta 10, Bönischová Izabela 6, Chlebová Anna 6, Rozsévačová Emma 2, Součková Tereza 2, Trčková Barbora 2, Hyjánková Barbora 0, Kuřitková Nikola 0, Sloupová Adéla 0, Vacková Simona 0; střelba 2b.: 29/29:20/20 TH: 13/5:3/0 chyby: 8:8; rozhodčí: Doubková Tereza(1/2), (---/---);

12262. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 51:40

(12:4 20:14 34:30); 20.10.2018 10:30; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod -- technický zápis

body: Kopanycja Maxim 24, Dlask Adam 8, Vašíček Petr 8, Dobeš Jan 5, Porada Matyáš 4, Murga Ondřej 2, Bors Pavel 0, Gebrt Josef 0, Ležovič Jakub 0, Prouza Martin 0, Prouzová Eliška  0, Prouzová Kateřina 0, Štras Petr 0 - Hůlková Jana 14, Chlebová Anna 10, Bönischová Izabela 5, Hyjánková Barbora 4, Rozsévačová Emma 2, Sloupová Adéla 2, Trčková Barbora 2, Kamitzová Markéta 1, Kuřitková Nikola 0, Součková Tereza 0, Vacková Simona 0; střelba 2b.: 22/22:18/18 TH: 23/7:14/4 chyby: 11:16; rozhodčí: Doubková Tereza(1/2), (---/---);

12263. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí 78:37

(20:6 40:14 60:31); 20.10.2018 10:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Řeháčková Tereza 19, Kubínová Nikola 18, Kretová Simona 12, Janková Julie 11, Štampochová Nicol 8, Petráňková Tereza 4, Ceeová Kristýna 2, Havránková Valentýna 2, Pechotová Adéla 2, Řeháčková Elen 2, Bodláková Karolína 0 - Ripka Jakub 9, Stýskala Tomáš 7, Kočí Václav 6, Raliková Kristýna 6, Jetmar Ivan 5, Gapko Lukáš 4, Diblík Adam 0, Faltusová Veronika 0, Lásková Denisa 0; střelba 2b.: 38/38:15/15 TH: 10/4:20/7 chyby: 18:16; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/1), (---/---);

12264. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí 77:49

(14:12 35:31 51:43); 20.10.2018 12:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Kubínová Nikola 30, Pechotová Adéla 18, Janková Julie 7, Petráňková Tereza 7, Řeháčková Tereza 5, Bodláková Karolína 2, Ceeová Kristýna 2, Havránková Valentýna 2, Kretová Simona 2, Štampochová Nicol 2, Řeháčková Elen 0 - Raliková Kristýna 13, Ripka Jakub 11, Gapko Lukáš 6, Jetmar Ivan 6, Stýskala Tomáš 6, Kočí Václav 5, Diblík Adam 2, Faltusová Veronika 0, Lásková Denisa 0; střelba 2b.: 35/35:22/22 TH: 15/7:20/5 chyby: 20:20; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/1), (---/---);

12267. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:63

(5:21 25:29 38:43); 20.10.2018 09:00; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Novotný Jakub 22, Lacko Adam 8, Novotný Jan 7, Hamáček Vojtěch 4, Macháčková Vanesa 3, Adamušková Adéla 2, Bartaušic Nikola 2, Jancur Aleš 2, Pavlík Štěpán 2, Česák Patrik 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Koutník Josef 0, Kratochvílová Tereza 0, Macháčková Sára 0 - Dočekal Štěpán 24, Šimon Matyáš 16, Štěpánek Radim 10, Cvrkal Dominik 6, Fadrný Tomáš 4, Šenk Štěpán 2, Štěpánková Viktorie 1, Beránek Michal 0, Dušek Patrik  0, Jirák Vojtěch 0, Jůzl Martin 0, Lehmann Petr 0, Neprašová Michaela 0; střelba 2b.: 25/25:29/29 TH: 12/2:14/5 chyby: 13:18; rozhodčí: Nývltová Eva(1/1.5), (---/---);

12268. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:53

(9:17 25:25 35:41); 20.10.2018 10:45; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Novotný Jakub 15, Hamáček Vojtěch 10, Lacko Adam 8, Bartaušic Nikola 6, Koutník Josef 2, Macháčková Vanesa 2, Adamušková Adéla 0, Česák Patrik 0, Jancur Aleš 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Kratochvílová Tereza 0, Macháčková Sára 0, Novotný Jan 0, Pavlík Štěpán 0 - Dočekal Štěpán 18, Štěpánek Radim 12, Neprašová Michaela 8, Šimon Matyáš 6, Šenk Štěpán 4, Fadrný Tomáš 3, Jirák Vojtěch 2, Beránek Michal 0, Cvrkal Dominik 0, Jůzl Martin 0, Lehmann Petr 0, Štěpánková Viktorie 0; střelba 2b.: 21/21:23/23 TH: 2/1:17/7 chyby: 18:9; rozhodčí: Nývltová Eva(1/1.5), (---/---);

12269. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 54:46

(8:13 25:22 42:32); 20.10.2018 11:00; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Myslíková Aneta 14, Pešková Kateřina 11, Fiedlerová Natálie 7, Mikulášová Kateřina 6, Doležalová Aneta 5, Sejpalová Amálie 5, Harantová Markéta  4, Hrdličková Adéla 2, Oremová Veronika 0, Ptáčková Laura 0, Vodvářková Aneta 0 - Dittrichová Tatiana 12, Pencáková Dominika 10, Hánělová Petra 6, Viková Karolína 6, Halíková Kristýna 5, Čižková Radka 4, Žižková Klára 3, Černá Ema 0, Naarová Eliška 0, Petříková Adéla 0, Pospíšilová Ema 0, Vargová Nikola 0, Volejníková Viktorie 0, Žáková Klára 0; střelba 2b.: 25/25:18/18 TH: 11/4:22/10 chyby: 15:7; rozhodčí: Schmidt David(1/1), (---/---);

12270. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 64:43

(18:12 31:24 46:32); 20.10.2018 13:00; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Mikulášová Kateřina 12, Doležalová Aneta 10, Pešková Kateřina 9, Vodvářková Aneta 9, Harantová Markéta  8, Sejpalová Amálie 6, Fiedlerová Natálie 4, Oremová Veronika 4, Myslíková Aneta 2, Hrdličková Adéla 0, Ptáčková Laura 0 - Viková Karolína 8, Žižková Klára 8, Hánělová Petra 7, Pencáková Dominika 6, Dittrichová Tatiana 4, Petříková Adéla 4, Černá Ema 2, Čižková Radka 2, Halíková Kristýna 2, Naarová Eliška 0, Pospíšilová Ema 0, Vargová Nikola 0, Volejníková Viktorie 0, Žáková Klára 0; střelba 2b.: 30/30:20/20 TH: 13/4:5/3 chyby: 7:13; rozhodčí: Schmidt David(1/1), (---/---);

statistiky

střelci kola
1.Kubínová NikolaBSK Continental TJ Jičín30
2.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod24
3.Kopanycja MaximTJ SPŠ stavební Náchod 24
4.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.22
5.Řeháčková TerezaBSK Continental TJ Jičín19
6.Vašíček PetrTJ SPŠ stavební Náchod 19
7.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod18
8.Kubínová NikolaBSK Continental TJ Jičín18
9.Pechotová AdélaBSK Continental TJ Jičín18
10.Dlask AdamTJ SPŠ stavební Náchod 16
nejužitečnější hráči kola
1.Kubínová NikolaBSK Continental TJ Jičín27
2.Kopanycja MaximTJ SPŠ stavební Náchod 20
3.Vašíček PetrTJ SPŠ stavební Náchod 19
4.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod18
5.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.18
6.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod17
7.Pechotová AdélaBSK Continental TJ Jičín16
8.Kubínová NikolaBSK Continental TJ Jičín15
9.Řeháčková TerezaBSK Continental TJ Jičín15
10.Šimon MatyášTJ Jiskra Havlíčkův Brod15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole