www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

12251. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 102:10

(25:4 47:5 71:10); 06.10.2018 10:00; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Doležalová Aneta 18, Horná Nikola 16, Myslíková Aneta 14, Novotná Hana 14, Vodvářková Aneta 11, Pešková Kateřina 9, Pecinová Tereza 8, Mikulášová Kateřina 3, Sejpalová Amálie 3, Hrdličková Adéla 2, Oremová Veronika 2, Ptáčková Laura 2, Preussová Iva 0, Svačinová Kateřina 0, Tocháčková Natálie  0 - Vašíček Petr 5, Dlask Adam 4, Porada Matyáš 1, Bors Pavel 0, Dobeš Jan 0, Gebrt Josef 0, Kopanycja Maxim 0, Murga Ondřej 0, Prouza Martin 0, Prouzová Eliška  0; střelba 2b.: 48/48:3/3 TH: 14/6:12/4 chyby: 16:11; rozhodčí: Nývltová Eva(---/1), (---/---);

12252. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 85:29

(21:10 39:17 64:24); 06.10.2018 11:45; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Myslíková Aneta 18, Vodvářková Aneta 16, Pecinová Tereza 10, Pešková Kateřina 9, Doležalová Aneta 6, Oremová Veronika 6, Hrdličková Adéla 4, Mikulášová Kateřina 4, Novotná Hana 4, Sejpalová Amálie 4, Horná Nikola 2, Ptáčková Laura 2, Preussová Iva 0, Svačinová Kateřina 0, Tocháčková Natálie  0 - Vašíček Petr 9, Kopanycja Maxim 8, Dlask Adam 7, Gebrt Josef 2, Porada Matyáš 2, Dobeš Jan 1, Bors Pavel 0, Murga Ondřej 0, Prouza Martin 0, Prouzová Eliška  0; střelba 2b.: 40/40:9/9 TH: 19/5:22/11 chyby: 22:16; rozhodčí: Nývltová Eva(---/1), (---/---);

12253. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 52:40

(11:7 29:9 45:26); 06.10.2018 09:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis

body: Žižková Klára 13, Pencáková Dominika 10, Dittrichová Tatiana 6, Halíková Kristýna 5, Čižková Radka 4, Hánělová Petra 4, Viková Karolína 4, Naarová Eliška 2, Petříková Adéla 2, Pošíková Nikola 2, Černá Ema 0, Volejníková Viktorie 0 - Novotný Jakub 16, Lacko Adam 9, Jancur Aleš 7, Bartaušic Nikola 2, Hamáček Vojtěch 2, Koutník Josef 2, Novotný Jan 2, Adamušková Adéla 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Macháčková Vanesa 0, Macháčková Sára 0, Orálek Lukáš 0, Pavlík Štěpán 0, Zástavová Šárka 0; střelba 2b.: 23/23:17/17 TH: 11/6:17/6 chyby: 14:12; rozhodčí: Doubková Tereza(1/1), Hrdličková Klára(1/1);

12254. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 52:24

(21:9 32:17 42:20); 06.10.2018 10:15; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis

body: Pencáková Dominika 16, Hánělová Petra 10, Halíková Kristýna 5, Žižková Klára 5, Dittrichová Tatiana 4, Petříková Adéla 4, Viková Karolína 4, Naarová Eliška 2, Pošíková Nikola 2, Černá Ema 0, Čižková Radka 0, Volejníková Viktorie 0 - Novotný Jakub 13, Lacko Adam 3, Bartaušic Nikola 2, Hamáček Vojtěch 2, Kalmuk Yelyzaveta 2, Koutník Josef 2, Adamušková Adéla 0, Jancur Aleš 0, Macháčková Vanesa 0, Macháčková Sára 0, Novotný Jan 0, Orálek Lukáš 0, Pavlík Štěpán 0, Zástavová Šárka 0; střelba 2b.: 24/24:9/9 TH: 17/4:15/6 chyby: 11:17; rozhodčí: Hrdličková Klára(1/1), Doubková Tereza(1/1);

12255. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 115:27

(33:8 61:10 89:18); 06.10.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Šimon Matyáš 24, Dočekal Štěpán 22, Štěpánek Radim 20, Fadrný Tomáš 9, Jirák Vojtěch 9, Beránek Michal 8, Šenk Štěpán 8, Štěpánková Viktorie 8, Neprašová Michaela 5, Cvrkal Dominik 2, Jůzl Martin 0, Weber Filip 0 - Štuller Matěj 12, Koňařík Tobias 6, Kohl Petr 5, Švandelíková Simona 4, Dostálová Eliška 0, Kolářová Natálie 0, Mráz Jakub 0, Šimečková Berenika 0, Závodní Daniel 0; střelba 2b.: 54/54:13/13 TH: 16/7:6/1 chyby: 13:11; rozhodčí: Krajcigr Jan(1/1.5), Krajcigrová Adéla(---/---);

12256. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 148:23

(44:4 80:8 112:18); 06.10.2018 11:45; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Šimon Matyáš 48, Dočekal Štěpán 28, Štěpánek Radim 22, Fadrný Tomáš 13, Jirák Vojtěch 12, Šenk Štěpán 12, Neprašová Michaela 7, Weber Filip 4, Štěpánková Viktorie 2, Beránek Michal 0, Cvrkal Dominik 0, Jůzl Martin 0 - Kolářová Natálie 5, Štuller Matěj 5, Dostálová Eliška 4, Závodní Daniel 4, Koňařík Tobias 3, Mráz Jakub 2, Kohl Petr 0, Šimečková Berenika 0, Švandelíková Simona 0; střelba 2b.: 72/72:10/10 TH: 9/4:8/3 chyby: 13:11; rozhodčí: Krajcigr Jan(1/1.5), Krajcigrová Adéla(---/---);

12259. BK Ústí nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 81:46

(14:14 40:20 51:38); 07.10.2018 10:00; hala: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí -- technický zápis

body: Ripka Jakub 28, Tobiška Milan 16, Gapko Lukáš 9, Johan Adam 8, Diblík Adam 6, Hřebíček Marek 4, Lebeda Štěpán 4, Raliková Kristýna 4, Kočí Václav 2, Brabec Daniel 0 - Hůlková Jana 18, Rozsévačová Emma 6, Sloupová Adéla 6, Gumanová Valérie 4, Kamitzová Markéta 4, Volšíková Anna 4, Bönischová Izabela 2, Chlebová Anna 2, Hyjánková Barbora 0, Straková Aneta 0, Tomášová Lenka 0, Vacková Simona 0; střelba 2b.: 40/40:20/20 TH: 2/1:8/6 chyby: 8:4; rozhodčí: Němec Karel(1/1), (---/---);

12260. BK Ústí nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 65:45

(14:18 30:30 46:38); 07.10.2018 11:45; hala: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí -- technický zápis

body: Tobiška Milan 27, Johan Adam 8, Gapko Lukáš 6, Ripka Jakub 6, Kočí Václav 5, Lebeda Štěpán 4, Raliková Kristýna 4, Hřebíček Marek 3, Diblík Adam 2, Brabec Daniel 0 - Kamitzová Markéta 10, Hůlková Jana 8, Chlebová Anna 8, Gumanová Valérie 6, Sloupová Adéla 6, Bönischová Izabela 4, Volšíková Anna 2, Rozsévačová Emma 1, Hyjánková Barbora 0, Straková Aneta 0, Tomášová Lenka 0, Vacková Simona 0; střelba 2b.: 31/31:19/19 TH: 14/3:18/7 chyby: 15:12; rozhodčí: (---/---), Němec Karel(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Šimon MatyášTJ Jiskra Havlíčkův Brod48
2.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod28
3.Ripka JakubBK Ústí nad Orlicí28
4.Tobiška MilanBK Ústí nad Orlicí27
5.Šimon MatyášTJ Jiskra Havlíčkův Brod24
6.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod22
7.Štěpánek RadimTJ Jiskra Havlíčkův Brod22
8.Štěpánek RadimTJ Jiskra Havlíčkův Brod20
9.Doležalová AnetaBK Studánka Pardubice 18
10.Hůlková JanaLoko Trutnov "B"18
nejužitečnější hráči kola
1.Šimon MatyášTJ Jiskra Havlíčkův Brod46
2.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod28
3.Ripka JakubBK Ústí nad Orlicí25
4.Šimon MatyášTJ Jiskra Havlíčkův Brod23
5.Dočekal ŠtěpánTJ Jiskra Havlíčkův Brod20
6.Tobiška MilanBK Ústí nad Orlicí20
7.Doležalová AnetaBK Studánka Pardubice 18
8.Štěpánek RadimTJ Jiskra Havlíčkův Brod18
9.Hůlková JanaLoko Trutnov "B"17
10.Myslíková AnetaBK Studánka Pardubice 17
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole