www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

14049. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 42:45

(18:4 30:16 40:29); 02.12.2018 11:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Krausová Karolína 7, Víšková Klára 7, Kammel Sophie 6, Jonášová Anna 4, Klausová Magdalena 4, Koďousková Eliška 4, Mottlová Tereza 4, Zárubová Michaela 4, Urbancová Bára 2, Dušková Justýna 0, Konečná Sára 0, Kyralová Eliška  0 - Kindlová Tereza 12, Šulcová Ema 7, Tegelová Tereza 7, Kubánková Lucie 6, Kubištová Markéta 6, Procházková Kateřina 5, Marečková Nikola 2, Dyntrová Tereza 0, Plecháčová Marie 0, Valentová Ema 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 20/20:18/18 TH: 3/2:21/6 chyby: 20:9; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Hrdý Jakub(1/1);

14050. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 35:42

(11:8 21:17 27:30); 02.12.2018 13:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Mottlová Tereza 6, Urbancová Bára 6, Jonášová Anna 4, Klausová Magdalena 4, Koďousková Eliška 4, Krausová Karolína 4, Víšková Klára 4, Konečná Sára 2, Kammel Sophie 1, Dušková Justýna 0, Kyralová Eliška  0, Zárubová Michaela 0 - Kubánková Lucie 18, Šulcová Ema 9, Dyntrová Tereza 8, Procházková Kateřina 3, Kubištová Markéta 2, Marečková Nikola 2, Kindlová Tereza 0, Plecháčová Marie 0, Tegelová Tereza 0, Valentová Ema 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 16/16:17/17 TH: 13/3:8/5 chyby: 17:15; rozhodčí: Hrdý Jakub(1/1), Polda Tomáš(1/1);

14051. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 33:59

(9:25 17:43 25:51); 10.11.2018 09:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Markov Štěpán 10, Janeček Adam 5, Paštika Michal 5, Bartoš Filip 4, Štauber Jan 4, Felix Bílek Jaroslav 3, Moravec Jan 2, Divíšek Jaroslav 0, Pišl Lukáš 0, Pišl Jindřich 0 - Frič Jakub 16, Prouza Michal 11, Zajíček Adam 11, Zíta Tomáš 7, Haman Martin 4, Urbanec Jakub 4, Sahánek Patrik 2, Špaček Jakub 2, Žilka David 2, Pecháčková Adéla 0, Poslt Adam 0; střelba 2b.: 13/13:27/27 TH: 22/7:10/5 chyby: 9:20; rozhodčí: Zima Jan(1/1), (---/---);

14052. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 32:48

(10:8 18:21 23:31); 10.11.2018 11:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Markov Štěpán 20, Moravec Jan 6, Janeček Adam 3, Felix Bílek Jaroslav 2, Bartoš Filip 1, Divíšek Jaroslav 0, Paštika Michal 0, Pišl Lukáš 0, Pišl Jindřich 0, Štauber Jan 0 - Prouza Michal 11, Zíta Tomáš 9, Zajíček Adam 8, Špaček Jakub 6, Urbanec Jakub 4, Frič Jakub 3, Žilka David 3, Haman Martin 2, Poslt Adam 2, Klimeková Tereza 0, Pecháčková Adéla 0, Sahánek Patrik 0; střelba 2b.: 14/14:21/21 TH: 11/4:16/6 chyby: 14:13; rozhodčí: Zima Jan(1/1), (---/---);

14053. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:61

(6:18 15:34 27:59); 01.12.2018 09:00; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Tupec Vojtěch 10, Grujbár Kryštof 8, Marek Vojtěch 6, Černý Petr 5, Hloušková Denisa 2, Pavliš Lukáš 2, Martiník Jakub 0 - Bauer Jan 17, Štěpánek Adam 17, Jirák Matěj 15, Michal Jan 6, Čapek Milan 2, Dočekal Mojmír 2, Klement Lukáš 2, Bauer Ondřej 0, Culek Filip 0, Dlugoš Samuel 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 15/15:25/25 TH: 18/3:34/8 chyby: 22:16; rozhodčí: Šorf Martin(1/1.5), (---/---);

14054. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:62

(4:22 16:37 32:51); 01.12.2018 10:45; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Marek Vojtěch 8, Hloušková Denisa 6, Martiník Jakub 6, Tupec Vojtěch 6, Grujbár Kryštof 4, Černý Petr 2, Pavliš Lukáš 2 - Bauer Jan 14, Štěpánek Adam 14, Čapek Milan 12, Jirák Matěj 8, Michal Jan 7, Dočekal Mojmír 4, Culek Filip 2, Bauer Ondřej 1, Dlugoš Samuel 0, Klement Lukáš 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 17/17:27/27 TH: 5/0:15/5 chyby: 13:12; rozhodčí: Šorf Martin(1/1.5), (---/---);

14055. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 19:117

(2:26 7:56 9:91); 01.12.2018 13:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Zahradníková Tereza 6, Hanyšová Veronika 4, Lhotáková Kateřina 4, Mejzlíková Anežka 2, Pravdová Anna 2, Gollová Anna 1, Bartošová Sára 0, Mužná Emílie 0, Skrbková Sára 0, Tichá Karolína 0, Ženatá Barbora 0 - Krejčík Ondřej 33, Holub Patrik 22, Klouček Jan 21, Kubánek Jan 13, Pažout Ondřej 12, Hojka František 10, Pluhař Jan 6; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 9/9:52/52 TH: 3/1:27/10 chyby: 18:4; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/2), Šmíd Pavel(1/2);

14056. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 16:139

(1:41 7:74 9:111); 01.12.2018 15:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Lhotáková Kateřina 4, Mužná Emílie 3, Babáková Anna 2, Danysová Magdalena 2, Skrbková Sára 2, Ženatá Barbora 2, Pravdová Anna 1, Bartošová Sára 0, Gollová Anna 0, Mejzlíková Anežka 0, Tichá Karolína 0 - Krejčík Ondřej 45, Hojka František 35, Kubánek Jan 23, Pluhař Jan 17, Holub Patrik 13, Klouček Jan 4, Pažout Ondřej 2; střelba 3b.: 0/0:3/3 střelba 2b.: 7/7:63/63 TH: 4/2:11/4 chyby: 10:9; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/2), Šmíd Pavel(1/2);

14057. SŠB Pardubice - BK Skuteč 68:37

(14:10 32:22 53:26); 01.12.2018 09:00; hala: SH ZŠ Studánka, Pardubice -- technický zápis

body: Bezdíčková Julie 13, Hrdý Jakub 12, Honyšová Adéla 8, Machytka Václav 8, Panušová Anna 7, Pánek Vojtěch 6, Mudroch Ondřej 5, Prekop Ondřej 4, Ptáček Tadeáš 3, Doležal Jan 2, Zeman Jan 0 - Hřebík Tomáš 24, Baloun Michal 12, Remeš David 1, Baloun Aleš 0, Celarová Adéla 0, Perglerová Aneta 0, Turoň Petr 0, Turoňová Patricie 0, Votava Adam 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 31/31:13/13 TH: 22/6:15/8 chyby: 19:17; rozhodčí: Nývltová Markéta(1.5/1), Knol Matyáš(2.5/1);

14058. SŠB Pardubice - BK Skuteč 70:44

(12:15 32:23 46:38); 01.12.2018 11:00; hala: SH ZŠ Studánka, Pardubice -- technický zápis

body: Hrdý Jakub 24, Bezdíčková Julie 13, Panušová Anna 10, Pánek Vojtěch 8, Honyšová Adéla 4, Prekop Ondřej 4, Machytka Václav 2, Ptáček Tadeáš 2, Zeman Jan 2, Mudroch Ondřej 1, Doležal Jan 0 - Hřebík Tomáš 24, Baloun Michal 16, Turoň Petr 2, Turoňová Patricie 1, Votava Adam 1, Baloun Aleš 0, Celarová Adéla 0, Perglerová Aneta 0, Remeš David 0; střelba 2b.: 33/33:18/18 TH: 22/4:17/8 chyby: 13:16; rozhodčí: Knol Matyáš(2.5/1), Nývltová Markéta(1.5/1);

14059. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 78:34

(22:9 39:16 60:26); 01.12.2018 09:00; hala: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová -- technický zápis

body: Špajs Petr 17, Pucholt Lukáš 16, Zahálková Lucie 10, Hrdličková Vendula 6, Kovář Šimon 6, Melnyková Natálie 5, Borková Natálie 4, Očenáš Jakub 4, Kovář Štěpán 3, Škop Jonáš 3, Jelínek Matouš 2, Skalová Veronika 2 - Dostál Lukáš 17, Milý Jaroslav 4, Trpčevska Iskra 4, Žaba Luděk 3, Gavulová Ela 2, Jánoš David 2, Vaniš Vít 2, Baťhová Daniela 0, Trpčevska Jana 0; střelba 2b.: 36/36:13/13 TH: 15/6:25/8 chyby: 21:13; rozhodčí: Štancl Dominik(1/1), (---/---);

14060. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 87:32

(26:9 40:12 68:16); 01.12.2018 11:00; hala: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová -- technický zápis

body: Špajs Petr 16, Škop Jonáš 15, Kovář Šimon 11, Pucholt Lukáš 11, Hrdličková Vendula 10, Borková Natálie 8, Jelínek Matouš 6, Očenáš Jakub 4, Melnyková Natálie 2, Skalová Veronika 2, Zahálková Lucie 2, Kovář Štěpán 0 - Dostál Lukáš 12, Gavulová Ela 6, Milý Jaroslav 5, Trpčevska Jana 4, Jánoš David 2, Vaniš Vít 2, Žaba Luděk 1, Baťhová Daniela 0, Trpčevska Iskra 0; střelba 3b.: 4/4:0/0 střelba 2b.: 37/37:12/12 TH: 6/1:18/8 chyby: 16:8; rozhodčí: Štancl Dominik(1/1), (---/---);

statistiky

střelci kola
1.Krejčík OndřejBVK Holice45
2.Hojka FrantišekBVK Holice35
3.Krejčík OndřejBVK Holice33
4.Hrdý JakubSŠB Pardubice24
5.Hřebík TomášBK Skuteč24
6.Hřebík TomášBK Skuteč24
7.Kubánek JanBVK Holice23
8.Holub PatrikBVK Holice22
9.Klouček JanBVK Holice21
10.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou20
nejužitečnější hráči kola
1.Krejčík OndřejBVK Holice41
2.Hojka FrantišekBVK Holice35
3.Krejčík OndřejBVK Holice32
4.Holub PatrikBVK Holice21
5.Hřebík TomášBK Skuteč20
6.Kubánek JanBVK Holice18
7.Hrdý JakubSŠB Pardubice17
8.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou17
9.Hřebík TomášBK Skuteč16
10.Klouček JanBVK Holice15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Jelínek MatoušSKB Česká Třebová2/2
2.Krejčík OndřejBVK Holice2/2
3.Hojka FrantišekBVK Holice1/1
4.Hřebík TomášBK Skuteč1/1
5.Krejčík OndřejBVK Holice1/1
6.Procházková KateřinaSokol Nová Paka1/1
7.Pucholt LukášSKB Česká Třebová1/1
8.Škop JonášSKB Česká Třebová1/1
9.Štěpánek AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod1/1
10.Štěpánek AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod1/1
asistence v kole