www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

3. kolo

14025. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 47:41

(14:6 28:16 44:28); 03.11.2018 09:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Frič Jakub 15, Zíta Tomáš 14, Prouza Michal 8, Špaček Jakub 4, Zajíček Adam 4, Poslt Adam 2, Richter Filip 0, Sahánek Patrik 0, Urbanec Jakub 0, Žilka David 0 - Procházková Kateřina 15, Kindlová Tereza 8, Šulcová Ema 8, Kubištová Markéta 4, Dyntrová Tereza 2, Plecháčová Marie 2, Tegelová Tereza 2, Kubánková Lucie 0, Marečková Nikola 0, Valentová Ema 0; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 21/21:19/19 TH: 4/2:2/0 chyby: 8:9; rozhodčí: Plecháč Vojtěch(1/1), Frintová Bára(1/1);

14026. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 50:39

(11:6 28:17 40:19); 03.11.2018 11:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Frič Jakub 13, Prouza Michal 10, Zíta Tomáš 10, Žilka David 6, Špaček Jakub 4, Zajíček Adam 3, Sahánek Patrik 2, Urbanec Jakub 2, Poslt Adam 0, Richter Filip 0 - Kindlová Tereza 15, Marečková Nikola 6, Šulcová Ema 6, Kubištová Markéta 4, Dyntrová Tereza 3, Kubánková Lucie 3, Valentová Ema 2, Plecháčová Marie 0, Procházková Kateřina 0, Tegelová Tereza 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 22/22:16/16 TH: 14/6:11/4 chyby: 9:11; rozhodčí: Frintová Bára(1/1), Plecháč Vojtěch(1/1);

14027. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:52

(16:9 22:26 35:38); 03.11.2018 14:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Klausová Magdalena 11, Krausová Karolína 11, Vodvárková Stella 8, Víšková Klára 6, Mottlová Tereza 5, Urbancová Bára 4, Kammel Sophie 3, Borovcová Agáta 2, Felgrová Zuzana 2, Vondráková Markéta 2, Hvězdová Anna 0, Konečná Sára 0 - Bauer Jan 13, Dočekal Mojmír 10, Jirák Matěj 9, Štěpánek Adam 9, Přikryl Petr 7, Čapek Milan 4, Bauer Ondřej 0, Dlugoš Samuel 0, Klement Lukáš 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0; střelba 2b.: 22/22:21/21 TH: 39/10:29/10 chyby: 23:26; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1.5), Venclík Tomáš(1/1);

14028. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:48

(13:9 17:18 36:35); 03.11.2018 16:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Krausová Karolína 10, Felgrová Zuzana 9, Klausová Magdalena 8, Hvězdová Anna 4, Konečná Sára 4, Urbancová Bára 4, Vodvárková Stella 4, Borovcová Agáta 2, Víšková Klára 2, Kammel Sophie 0, Mottlová Tereza 0, Vondráková Markéta 0 - Bauer Jan 23, Štěpánek Adam 10, Čapek Milan 7, Dočekal Mojmír 4, Přikryl Petr 2, Vácha Radim 2, Bauer Ondřej 0, Dlugoš Samuel 0, Jirák Matěj 0, Klement Lukáš 0, Novotný Jáchym 0; střelba 2b.: 20/20:19/19 TH: 21/7:26/10 chyby: 16:17; rozhodčí: Venclík Tomáš(1/1.5), (---/---);

14029. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 55:77

(14:16 28:39 42:60); 03.11.2018 09:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Bartoš Filip 16, Markov Štěpán 16, Moravec Jan 10, Janeček Adam 5, Felix Bílek Jaroslav 4, Paštika Michal 2, Štauber Jan 2, Pišl Lukáš 0 - Krejčík Ondřej 32, Pluhař Jan 14, Holub Patrik 13, Patlevič Martin 12, Dostál Kryštof 2, Hojka František 2, Klouček Jan 2, Pažout Ondřej 0; střelba 2b.: 23/23:33/33 TH: 21/9:23/11 chyby: 22:17; rozhodčí: Černohorský Marek(1/3), Venclík Tomáš(1/1);

14030. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 51:73

(11:8 24:33 36:53); 03.11.2018 11:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Markov Štěpán 12, Bartoš Filip 8, Felix Bílek Jaroslav 7, Janeček Adam 6, Moravec Jan 6, Paštika Michal 6, Štauber Jan 4, Pišl Lukáš 2, Divíšek Jaroslav 0 - Krejčík Ondřej 25, Patlevič Martin 16, Pluhař Jan 13, Holub Patrik 9, Klouček Jan 9, Študent Štěpán 1, Dostál Kryštof 0, Hojka František 0, Pažout Ondřej 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 22/22:29/29 TH: 20/7:22/12 chyby: 18:15; rozhodčí: Venclík Tomáš(1/3), Černohorský Marek(1/3);

14031. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 42:25

(10:10 16:19 32:25); 04.11.2018 13:30; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Černý Petr 10, Tupec Vojtěch 8, Král Daniel 6, Tomšů Michaela 6, Broulík Michal 4, Kolářová Sára 4, Martiník Jakub 4, Grujbár Kryštof 0, Kubíček David 0, Marek Vojtěch 0, Pavliš Lukáš 0 - Baloun Michal 8, Friš Martin 4, Votava Adam 4, Celarová Adéla 3, Hřebík Tomáš 2, Turoň Petr 2, Turoňová Patricie 2, Baloun Aleš 0, Perglerová Aneta 0; střelba 2b.: 20/20:12/12 TH: 4/2:9/1 chyby: 11:4; rozhodčí: Martiník Matěj(1/1), (---/---);

14032. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 53:20

(21:6 37:6 43:12); 04.11.2018 15:00; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Broulík Michal 12, Černý Petr 11, Král Daniel 6, Marek Vojtěch 6, Tupec Vojtěch 6, Grujbár Kryštof 3, Tomšů Michaela 3, Kolářová Sára 2, Kubíček David 2, Martiník Jakub 2, Pavliš Lukáš 0 - Hřebík Tomáš 8, Celarová Adéla 4, Friš Martin 3, Baloun Michal 2, Turoňová Patricie 2, Votava Adam 1, Baloun Aleš 0, Perglerová Aneta 0, Turoň Petr 0; střelba 2b.: 24/24:8/8 TH: 14/5:10/4 chyby: 10:14; rozhodčí: Martiník Matěj(1/1), (---/---);

14033. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 36:72

(7:12 16:29 26:43); 03.11.2018 09:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Hanyšová Veronika 11, Měšťanová Adéla 9, Zahradníková Tereza 6, Tichá Karolína 5, Lhotáková Kateřina 4, Pravdová Anna 1, Babáková Anna 0, Bartošová Sára 0, Gollová Anna 0, Matoušová Andrea 0, Mužná Emílie 0, Skrbková Sára 0 - Dostál Lukáš 19, Gavulová Ela 16, Milý Jaroslav 10, Vojáček Dominik 9, Trpčevska Iskra 8, Žaba Luděk 8, Beránek Tomáš 2, Baťhová Daniela 0, Trpčevska Jana 0; střelba 2b.: 14/14:32/32 TH: 18/8:23/8 chyby: 19:17; rozhodčí: Hrdý Jakub(1/1), Jarolímek Otto(1/1.5);

14034. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 24:110

(7:26 9:55 20:78); 03.11.2018 11:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Gollová Anna 6, Mužná Emílie 5, Tichá Karolína 4, Skrbková Sára 3, Zahradníková Tereza 3, Lhotáková Kateřina 2, Matoušová Andrea 1, Babáková Anna 0, Bartošová Sára 0, Danysová Magdalena 0, Mejzlíková Anežka 0, Pravdová Anna 0 - Dostál Lukáš 32, Žaba Luděk 25, Gavulová Ela 16, Baťhová Daniela 8, Milý Jaroslav 7, Beránek Tomáš 6, Trpčevska Iskra 6, Vojáček Dominik 6, Trpčevska Jana 4; střelba 2b.: 10/10:52/52 TH: 16/4:28/6 chyby: 20:16; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/1.5), Hrdý Jakub(1/1);

14035. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 36:37

(9:8 18:15 26:29); 04.11.2018 13:00; hala: SH ZŠ Studánka, Pardubice -- technický zápis

body: Hrdý Jakub 21, Panušová Anna 10, Ptáček Tadeáš 4, Machytka Václav 1, Bezdíčková Julie 0, Doležal Jan 0, Honyšová Adéla 0, Mudroch Ondřej 0, Pánek Vojtěch 0 - Špajs Petr 13, Pucholt Lukáš 6, Kovář Šimon 5, Fiala Matouš 4, Jelínek Matouš 4, Kovář Štěpán 2, Očenáš Jakub 2, Zahálková Lucie 1, Borková Natálie 0, Melnyková Natálie 0, Skalová Veronika 0, Škop Jonáš 0; střelba 2b.: 17/17:17/17 TH: 13/2:10/3 chyby: 12:19; rozhodčí: Hrdý Jakub(1/1.5), (---/---);

14036. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 41:46

(6:8 18:27 34:35); 04.11.2018 15:00; hala: SH ZŠ Studánka, Pardubice -- technický zápis

body: Hrdý Jakub 12, Pánek Vojtěch 6, Bezdíčková Julie 4, Honyšová Adéla 4, Panušová Anna 4, Ptáček Tadeáš 4, Machytka Václav 2, Prekop Ondřej 2, Zeman Jan 2, Mudroch Ondřej 1, Doležal Jan 0 - Pucholt Lukáš 16, Kovář Šimon 11, Očenáš Jakub 6, Špajs Petr 6, Zahálková Lucie 4, Borková Natálie 2, Jelínek Matouš 1, Fiala Matouš 0, Hylenová Romana  0, Kovář Štěpán 0, Melnyková Natálie 0, Skalová Veronika 0, Škop Jonáš 0; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 14/14:21/21 TH: 26/10:9/1 chyby: 9:21; rozhodčí: Hrdý Jakub(1/1.5), (---/---);

statistiky

střelci kola
1.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí32
2.Krejčík OndřejBVK Holice32
3.Krejčík OndřejBVK Holice25
4.Žaba LuděkSK Týniště nad Orlicí25
5.Bauer JanTJ Jiskra Havlíčkův Brod23
6.Hrdý JakubSŠB Pardubice21
7.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí19
8.Bartoš FilipBC Spartak Rychnov nad Kněžnou16
9.Gavulová ElaSK Týniště nad Orlicí16
10.Gavulová ElaSK Týniště nad Orlicí16
nejužitečnější hráči kola
1.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí31
2.Krejčík OndřejBVK Holice28
3.Krejčík OndřejBVK Holice21
4.Hrdý JakubSŠB Pardubice14
5.Zíta TomášTJ Sokol Jaroměř-Josefov13
6.Bartoš FilipBC Spartak Rychnov nad Kněžnou12
7.Bauer JanTJ Jiskra Havlíčkův Brod12
8.Procházková KateřinaSokol Nová Paka12
9.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí11
10.Patlevič MartinBVK Holice11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice1/1
2.Dyntrová TerezaSokol Nová Paka1/1
3.Frič JakubTJ Sokol Jaroměř-Josefov1/1
4.Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1/1
5.Krejčík OndřejBVK Holice1/1
6.Procházková KateřinaSokol Nová Paka1/1
asistence v kole