www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

14013. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 24:47

(5:14 10:32 14:37); 20.10.2018 11:30; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Kubánková Lucie 10, Kindlová Tereza 6, Procházková Kateřina 3, Šulcová Ema 3, Tegelová Tereza 2, Dyntrová Tereza 0, Fišarová Eva 0, Kubištová Markéta 0, Marečková Nikola 0, Valentová Ema 0 - Panušová Anna 8, Pánek Vojtěch 7, Bezdíčková Julie 6, Mudroch Ondřej 6, Novák Matěj 6, Zeman Jan 6, Hrdý Jakub 4, Ptáček Tadeáš 4, Honyšová Adéla 0, Machytka Václav 0; střelba 2b.: 9/9:23/23 TH: 15/6:5/1 chyby: 7:11; rozhodčí: Meisner Matyáš(1/2), Jiříček Petr(1/2);

14014. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 22:49

(8:5 10:15 18:35); 20.10.2018 13:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Kindlová Tereza 6, Procházková Kateřina 4, Šulcová Ema 4, Dyntrová Tereza 2, Kubištová Markéta 2, Marečková Nikola 2, Tegelová Tereza 2, Fišarová Eva 0, Kubánková Lucie 0, Valentová Ema 0 - Panušová Anna 12, Bezdíčková Julie 9, Hrdý Jakub 6, Mudroch Ondřej 6, Novák Matěj 6, Pánek Vojtěch 4, Machytka Václav 2, Zeman Jan 2, Honyšová Adéla 1, Ptáček Tadeáš 1; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 9/9:22/22 TH: 10/4:8/2 chyby: 6:14; rozhodčí: Meisner Matyáš(1/2), Jiříček Petr(1/2);

14015. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 70:17

(21:0 26:11 48:13); 20.10.2018 16:00; hala: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová -- technický zápis

body: Kovář Šimon 15, Pucholt Lukáš 13, Očenáš Jakub 8, Jelínek Matouš 6, Škop Jonáš 6, Špajs Petr 6, Zahálková Lucie 6, Borková Natálie 4, Melnyková Natálie 4, Skalová Veronika 2, Kovář Štěpán 0, Rula Jan  0 - Hanyšová Veronika 12, Bartošová Sára 2, Tichá Karolína 2, Matoušová Andrea 1, Gollová Anna 0, Měšťanová Adéla 0, Mužná Emílie 0, Skrbková Sára 0, Ženatá Barbora 0; střelba 2b.: 33/33:6/6 TH: 7/4:13/5 chyby: 17:6; rozhodčí: Němec Karel(1.5/1), Jaroš Milan(1.5/1);

14016. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 89:12

(28:2 40:8 69:10); 20.10.2018 18:00; hala: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová -- technický zápis

body: Pucholt Lukáš 25, Kovář Šimon 16, Jelínek Matouš 10, Špajs Petr 9, Skalová Veronika 6, Zahálková Lucie 6, Fiala Matouš 4, Škop Jonáš 4, Borková Natálie 3, Kovář Štěpán 2, Melnyková Natálie 2, Očenáš Jakub 2, Rula Jan  0 - Hanyšová Veronika 4, Měšťanová Adéla 4, Gollová Anna 2, Matoušová Andrea 2, Bartošová Sára 0, Mužná Emílie 0, Skrbková Sára 0, Tichá Karolína 0, Ženatá Barbora 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 42/42:6/6 TH: 9/2:6/0 chyby: 12:7; rozhodčí: Jaroš Milan(1.5/1), Němec Karel(1.5/1);

14017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 45:68

(14:8 24:32 39:48); 31.10.2018 17:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Dostál Lukáš 24, Baťhová Daniela 6, Gavulová Ela 4, Milý Jaroslav 4, Žaba Luděk 4, Vojáček Dominik 2, Jánoš David 1, Brož Matěj 0, Trpčevska Iskra 0, Trpčevska Jana 0 - Černý Petr 20, Tupec František 18, Tringela Kryštof 10, Broulík Michal 8, Tomšů Michaela 6, Tupec Vojtěch 4, Grujbár Kryštof 2, Martiník Jakub 0, Pavliš Lukáš 0; střelba 2b.: 18/18:32/32 TH: 24/9:8/4 chyby: 12:18; rozhodčí: Černohorský Marek(1/1), Brandejs Tomáš(1/1);

14018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 54:68

(16:20 33:32 41:53); 31.10.2018 18:30; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Dostál Lukáš 23, Gavulová Ela 8, Trpčevska Iskra 8, Jánoš David 5, Vojáček Dominik 5, Baťhová Daniela 4, Brož Matěj 1, Trpčevska Jana 0, Žaba Luděk 0 - Černý Petr 15, Broulík Michal 14, Tupec František 12, Tomšů Michaela 7, Tringela Kryštof 6, Grujbár Kryštof 4, Martiník Jakub 4, Tupec Vojtěch 4, Vašek Šimon 2, Pavliš Lukáš 0; střelba 2b.: 19/19:30/30 TH: 36/16:24/8 chyby: 20:27; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Černohorský Marek(1/1);

14019. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:48

(8:8 23:20 29:34 43:43); 20.10.2018 16:00; hala: městská hala, ČSA 1000, Skuteč -- technický zápis

body: Hřebík Tomáš 26, Baloun Michal 10, Votava Adam 7, Turoňová Patricie 4, Baloun Aleš 0, Celarová Adéla 0, Friš Martin 0, Perglerová Aneta 0, Remeš David 0, Turoň Petr 0 - Markov Štěpán 25, Janeček Adam 12, Moravec Jan 6, Felix Bílek Jaroslav 3, Štauber Jan 2, Bartoš Filip 0, Divíšek Jaroslav 0, Paštika Michal 0, Pišl Lukáš 0; střelba 3b.: 2/2:0/0 střelba 2b.: 17/17:19/19 TH: 13/7:19/10 chyby: 14:11; rozhodčí: Poul Matěj(1/1), (---/---);

14020. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:39

(7:10 14:16 18:27); 20.10.2018 18:00; hala: městská hala, ČSA 1000, Skuteč -- technický zápis

body: Hřebík Tomáš 15, Baloun Michal 8, Friš Martin 6, Celarová Adéla 2, Turoňová Patricie 2, Baloun Aleš 0, Perglerová Aneta 0, Remeš David 0, Turoň Petr 0, Votava Adam 0 - Markov Štěpán 21, Felix Bílek Jaroslav 6, Moravec Jan 4, Janeček Adam 3, Paštika Michal 2, Štauber Jan 2, Pišl Lukáš 1, Bartoš Filip 0, Divíšek Jaroslav 0, Pišl Jindřich 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 13/13:17/17 TH: 9/4:13/5 chyby: 8:9; rozhodčí: Poul Matěj(1/1), (---/---);

14021. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 84:44

(22:6 44:18 62:28); 20.10.2018 08:30; hala: SH Holubova ul., Holice -- technický zápis

body: Krejčík Ondřej 26, Holub Patrik 19, Patlevič Martin 15, Pluhař Jan 12, Klouček Jan 10, Hojka František 2, Pažout Ondřej 0 - Vondráková Markéta 10, Mottlová Tereza 8, Vodvárková Stella 8, Krausová Karolína 6, Kyralová Eliška  6, Jonášová Anna 2, Kammel Sophie 2, Šebestová Veronika 2, Dušková Justýna 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 36/36:22/22 TH: 13/9:2/0 chyby: 5:10; rozhodčí: Mareš Roman(2/1), Martiník Matěj(2/1);

14022. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 82:30

(21:6 35:14 63:24); 20.10.2018 10:00; hala: SH Holubova ul., Holice -- technický zápis

body: Krejčík Ondřej 44, Holub Patrik 12, Pluhař Jan 10, Klouček Jan 6, Hojka František 4, Patlevič Martin 4, Pažout Ondřej 2 - Vodvárková Stella 12, Kammel Sophie 8, Krausová Karolína 4, Mottlová Tereza 4, Šebestová Veronika 2, Dušková Justýna 0, Jonášová Anna 0, Kyralová Eliška  0, Vondráková Markéta 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 38/38:14/14 TH: 5/3:2/2 chyby: 8:8; rozhodčí: Martiník Matěj(2/1), Mareš Roman(2/1);

14023. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 77:36

(16:3 32:11 57:21); 20.10.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Štěpánek Adam 18, Bauer Jan 16, Jirák Matěj 12, Dočekal Mojmír 9, Bauer Ondřej 6, Dlugoš Samuel 6, Čapek Milan 4, Michal Jan 4, Culek Filip 2, Klement Lukáš 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0 - Žilka David 10, Frič Jakub 9, Urbanec Jakub 9, Špaček Jakub 4, Pilař Petr 2, Zajíček Adam 2, Novotný Daniel 0, Poslt Adam 0, Sahánek Patrik 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 35/35:14/14 TH: 21/4:14/8 chyby: 16:17; rozhodčí: Krajcigrová Adéla(1/1), Duben Pavel(1/1);

14024. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 90:33

(19:10 45:14 68:27); 20.10.2018 12:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Štěpánek Adam 27, Bauer Jan 16, Jirák Matěj 13, Čapek Milan 10, Dočekal Mojmír 8, Michal Jan 6, Novotný Jáchym 4, Culek Filip 3, Klement Lukáš 3, Bauer Ondřej 0, Dlugoš Samuel 0, Vácha Radim 0 - Urbanec Jakub 10, Zajíček Adam 6, Žilka David 6, Pilař Petr 5, Novotný Daniel 4, Frič Jakub 2, Poslt Adam 0, Richter Filip 0, Sahánek Patrik 0, Špaček Jakub 0; střelba 2b.: 41/41:16/16 TH: 17/8:9/1 chyby: 9:14; rozhodčí: Duben Pavel(1/1), Krajcigrová Adéla(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Krejčík OndřejBVK Holice44
2.Štěpánek AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod27
3.Hřebík TomášBK Skuteč26
4.Krejčík OndřejBVK Holice26
5.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou25
6.Pucholt LukášSKB Česká Třebová25
7.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí24
8.Dostál LukášSK Týniště nad Orlicí23
9.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou21
10.Černý PetrADFORS Basket Litomyšl "B"20
nejužitečnější hráči kola
1.Krejčík OndřejBVK Holice43
2.Krejčík OndřejBVK Holice25
3.Pucholt LukášSKB Česká Třebová24
4.Hřebík TomášBK Skuteč22
5.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou22
6.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou19
7.Štěpánek AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod19
8.Černý PetrADFORS Basket Litomyšl "B"18
9.Holub PatrikBVK Holice17
10.Tupec FrantišekADFORS Basket Litomyšl "B"16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hřebík TomášBK Skuteč2/2
2.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice1/1
3.Hřebík TomášBK Skuteč1/1
4.Krejčík OndřejBVK Holice1/1
5.Krejčík OndřejBVK Holice1/1
6.Pucholt LukášSKB Česká Třebová1/1
7.Štěpánek AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod1/1
asistence v kole