www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

14001. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 65:19

(17:8 33:10 47:15); 06.10.2018 14:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Jirák Matěj 27, Čapek Milan 16, Bauer Jan 8, Přikryl Petr 6, Michal Jan 4, Štěpánek Adam 3, Klement Lukáš 1, Bauer Ondřej 0, Culek Filip 0, Dočekal Mojmír 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0 - Kubánková Lucie 8, Procházková Kateřina 7, Kubištová Markéta 2, Šulcová Ema 2, Dyntrová Tereza 0, Kindlová Tereza 0, Marečková Nikola 0, Plecháčová Marie 0, Tegelová Tereza 0, Valentová Ema 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 27/27:8/8 TH: 17/8:8/3 chyby: 17:14; rozhodčí: Krajcigr Jan(1/2.5), Krajcigrová Adéla(1,5/3);

14002. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 64:30

(21:7 37:18 53:25); 06.10.2018 16:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Bauer Jan 15, Jirák Matěj 14, Štěpánek Adam 13, Přikryl Petr 12, Michal Jan 6, Bauer Ondřej 2, Čapek Milan 1, Klement Lukáš 1, Culek Filip 0, Dočekal Mojmír 0, Novotný Jáchym 0, Vácha Radim 0 - Kindlová Tereza 8, Kubánková Lucie 8, Procházková Kateřina 6, Dyntrová Tereza 4, Kubištová Markéta 2, Marečková Nikola 2, Plecháčová Marie 0, Šulcová Ema 0, Tegelová Tereza 0, Valentová Ema 0; střelba 3b.: 2/2:0/0 střelba 2b.: 27/27:13/13 TH: 10/4:18/4 chyby: 22:10; rozhodčí: Krajcigr Jan(1/2.5), Krajcigrová Adéla(1,5/3);

14003. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 40:76

(0:30 9:50 18:65); 06.10.2018 09:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Žilka David 15, Novotný Daniel 6, Frič Jakub 4, Sahánek Patrik 4, Urbanec Jakub 4, Špaček Jakub 2, Zajíček Adam 2, Zíta Tomáš 2, Prouza Michal 1 - Krejčík Ondřej 18, Holub Patrik 17, Kubánek Jan 16, Pluhař Jan 12, Patlevič Martin 6, Dostál Kryštof 4, Klouček Jan 2, Študent Štěpán 1, Hojka František 0, Pažout Ondřej 0; střelba 2b.: 19/19:37/37 TH: 10/2:12/2 chyby: 11:8; rozhodčí: Plecháč Vojtěch(1/2), Venclík Tomáš(1/3);

14004. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 31:87

(3:23 8:45 18:67); 06.10.2018 11:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Prouza Michal 7, Urbanec Jakub 6, Žilka David 6, Frič Jakub 5, Zíta Tomáš 4, Sahánek Patrik 2, Zajíček Adam 1, Novotný Daniel 0, Špaček Jakub 0 - Krejčík Ondřej 22, Pluhař Jan 16, Holub Patrik 15, Kubánek Jan 12, Dostál Kryštof 6, Patlevič Martin 6, Klouček Jan 4, Pažout Ondřej 4, Hojka František 2, Študent Štěpán 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 11/11:43/43 TH: 10/6:4/1 chyby: 5:7; rozhodčí: Venclík Tomáš(1/3), Plecháč Vojtěch(1/2);

14005. Sokol Hradec Králové - BK Skuteč 68:35

(18:10 31:22 50:25); 06.10.2018 10:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Vondráková Markéta 12, Kašparová Eliška 11, Krausová Karolína 11, Urbancová Bára 9, Mottlová Tereza 8, Koďousková Eliška 6, Hvězdová Anna 5, Borovcová Agáta 2, Dušková Justýna 2, Konečná Sára 2 - Baloun Michal 12, Hřebík Tomáš 12, Votava Adam 6, Friš Martin 4, Turoňová Patricie 1, Baloun Aleš 0, Turoň Petr 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 31/31:13/13 TH: 14/6:10/6 chyby: 9:7; rozhodčí: Zima Jan(1/1), Růžička Martin(1/1);

14006. Sokol Hradec Králové - BK Skuteč 59:32

(17:11 37:13 43:23); 06.10.2018 12:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Kašparová Eliška 14, Mottlová Tereza 11, Hvězdová Anna 8, Konečná Sára 8, Urbancová Bára 6, Vondráková Markéta 6, Borovcová Agáta 2, Koďousková Eliška 2, Krausová Karolína 2, Dušková Justýna 0 - Hřebík Tomáš 16, Baloun Michal 14, Friš Martin 2, Baloun Aleš 0, Turoň Petr 0, Turoňová Patricie 0, Votava Adam 0; střelba 3b.: 0/0:2/2 střelba 2b.: 28/28:12/12 TH: 9/3:14/2 chyby: 14:6; rozhodčí: Havrda Martin(1/1), Zima Jan(1/1);

14007. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 46:50

(9:16 17:27 37:37); 06.10.2018 09:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Markov Štěpán 20, Felix Bílek Jaroslav 7, Paštika Michal 7, Štauber Jan 6, Janeček Adam 4, Moravec Jan 2, Divíšek Jaroslav 0, Novák Marek 0, Pišl Lukáš 0, Pišl Jindřich 0, Tomeš Jakub 0 - Žabová Natálie 14, Trpčevska Iskra 10, Žaba Luděk 9, Dostál Lukáš 7, Fiala Peter 6, Milý Jaroslav 2, Vojáček Dominik 2, Baťhová Daniela 0, Beránek Tomáš 0, Gavulová Ela 0, Trpčevska Jana 0; střelba 2b.: 22/22:24/24 TH: 8/2:6/2 chyby: 10:7; rozhodčí: Jiříček Petr(1/1.5), Frintová Bára(1/1.5);

14008. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 36:46

(3:22 15:30 21:39); 06.10.2018 11:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Moravec Jan 14, Markov Štěpán 11, Felix Bílek Jaroslav 7, Divíšek Jaroslav 2, Janeček Adam 2, Novák Marek 0, Paštika Michal 0, Pišl Lukáš 0, Pišl Jindřich 0, Štauber Jan 0, Tomeš Jakub 0 - Žaba Luděk 10, Gavulová Ela 9, Dostál Lukáš 8, Trpčevska Iskra 7, Žabová Natálie 6, Beránek Tomáš 2, Trpčevska Jana 2, Vojáček Dominik 2, Baťhová Daniela 0, Fiala Peter 0, Milý Jaroslav 0; střelba 2b.: 17/17:21/21 TH: 11/2:13/4 chyby: 15:15; rozhodčí: Frintová Bára(1/1.5), Jiříček Petr(1/1.5);

14009. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 23:28

(0:6 8:13 15:19); 06.10.2018 08:45; hala: Městská hala Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Tupec Vojtěch 10, Král Daniel 4, Martiník Jakub 4, Černý Petr 3, Kubíček David 2, Broulík Michal 0, Grujbár Kryštof 0, Karlík Adam 0, Kolářová Sára 0, Marek Vojtěch 0, Pavliš Lukáš 0, Tomšů Michaela 0 - Pucholt Lukáš 9, Jelínek Matouš 7, Hrdličková Vendula 3, Kovář Šimon 3, Borková Natálie 2, Kovář Štěpán 2, Melnyková Natálie 1, Očenáš Jakub 1, Fiala Matouš 0, Hylenová Romana  0, Skalová Veronika 0, Škop Jonáš 0, Škopová Adéla 0, Zahálková Lucie 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 9/9:8/8 TH: 14/5:20/9 chyby: 13:14; rozhodčí: Němec Karel(2/1.5), (---/---);

14010. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 28:53

(4:13 18:28 24:40); 06.10.2018 10:30; hala: Městská hala Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis

body: Tomšů Michaela 7, Kubíček David 6, Martiník Jakub 4, Kolářová Sára 3, Černý Petr 2, Král Daniel 2, Marek Vojtěch 2, Broulík Michal 1, Karlík Adam 1, Pavliš Lukáš 0 - Pucholt Lukáš 9, Skalová Veronika 9, Očenáš Jakub 8, Kovář Štěpán 6, Škop Jonáš 6, Hrdličková Vendula 4, Melnyková Natálie 4, Kovář Šimon 3, Fiala Matouš 2, Zahálková Lucie 2, Borková Natálie 0, Hylenová Romana  0, Jelínek Matouš 0, Škopová Adéla 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 12/12:22/22 TH: 14/4:14/6 chyby: 16:12; rozhodčí: Němec Karel(1.5/1.5), (---/---);

14011. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 5:132

(2:22 2:61 2:97); 06.10.2018 09:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Pravdová Anna 4, Matoušová Andrea 1, Babáková Anna 0, Danysová Magdalena 0, Gollová Anna 0, Mejzlíková Anežka 0, Skrbková Sára 0, Tichá Karolína 0, Zachovalová Lucie 0, Ženatá Barbora 0 - Hrdý Jakub 33, Panušová Anna 24, Bezdíčková Julie 18, Machytka Václav 12, Mudroch Ondřej 11, Ptáček Tadeáš 8, Zeman Jan 8, Doležal Jan 6, Honyšová Adéla 6, Prekop Ondřej 6; střelba 2b.: 2/2:65/65 TH: 4/1:6/2 chyby: 6:11; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/1), (---/---);

14012. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 17:123

(9:16 10:53 17:91); 06.10.2018 11:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Zachovalová Lucie 7, Gollová Anna 4, Hanyšová Veronika 4, Tichá Karolína 2, Babáková Anna 0, Matoušová Andrea 0, Mejzlíková Anežka 0, Pravdová Anna 0, Skrbková Sára 0, Ženatá Barbora 0 - Hrdý Jakub 33, Bezdíčková Julie 23, Doležal Jan 16, Honyšová Adéla 11, Mudroch Ondřej 10, Prekop Ondřej 10, Ptáček Tadeáš 10, Panušová Anna 7, Machytka Václav 2, Zeman Jan 1; střelba 2b.: 7/7:59/59 TH: 8/3:10/5 chyby: 5:14; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/1), (---/---);

statistiky

střelci kola
1.Hrdý JakubSŠB Pardubice33
2.Hrdý JakubSŠB Pardubice33
3.Jirák MatějTJ Jiskra Havlíčkův Brod27
4.Panušová AnnaSŠB Pardubice24
5.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice23
6.Krejčík OndřejBVK Holice22
7.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou20
8.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice18
9.Krejčík OndřejBVK Holice18
10.Holub PatrikBVK Holice17
nejužitečnější hráči kola
1.Hrdý JakubSŠB Pardubice31
2.Hrdý JakubSŠB Pardubice28
3.Jirák MatějTJ Jiskra Havlíčkův Brod25
4.Panušová AnnaSŠB Pardubice23
5.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice21
6.Krejčík OndřejBVK Holice20
7.Markov ŠtěpánBC Spartak Rychnov nad Kněžnou19
8.Bezdíčková JulieSŠB Pardubice17
9.Krejčík OndřejBVK Holice17
10.Doležal JanSŠB Pardubice16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hřebík TomášBK Skuteč2/2
2.Jirák MatějTJ Jiskra Havlíčkův Brod2/2
3.Frič JakubTJ Sokol Jaroměř-Josefov1/1
4.Hřebík TomášBK Skuteč1/1
5.Jirák MatějTJ Jiskra Havlíčkův Brod1/1
6.Pucholt LukášSKB Česká Třebová1/1
7.Pucholt LukášSKB Česká Třebová1/1
asistence v kole