www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

9. kolo

25. BK Kondoři Liberec U13B(ms) - AŠ Mladá Boleslav U13B 53:23

(9:4 31:10 45:15); 02.02.2019 10:00; hala: Sportovní hala Kort, Liberec -- technický zápis

body: Sertič Daniel 13, Dušek Jindřich  12, Schmidt Filip 6, Shumskyy Mykhaylo 5, Suska Filip 4, Maňhal Jakub 3, Baloun Tobiáš 2, Daniele Dominik 2, Kolenec Tomáš 2, Smíšek Matěj 2, Staněk Matyáš 2, Hanzl Lukáš 0, Ježek Adam 0, Prade Lukáš 0, Zaklasník Marek 0 - Hanitz Ondřej 9, Hofman Lukáš 4, Konopka Matyáš 4, Příhoda Miroslav 4, Štěpánek Ladislav 2, Andrt Mikuláš 0, Král David 0, Rastočný Matěj 0, Svoboda Julián 0; střelba 2b.: 25/25:10/10 TH: 8/3:10/3 chyby: 12:4; rozhodčí: (---/---), (---/---);

26. BK Brandýs nad Labem U13B - BA Nymburk U13B

00.00.0000 00:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí: (---/---), (---/---);

27. BC KolínU13B - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 64:47

(24:9 41:21 57:34); 02.02.2019 09:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Brzák Šimon 16, Guk Viktor 10, Šťastný Maxim 10, Buřič Adam  7, Jánský Ondřej 7, Kropáček Michal 7, Adámek Matěj 3, Kodytek Sebastian Yauez 2, Škarka Filip 2, Matoušek Jakub 0 - Hrabovský Max 6, Krämer Maxim 6, Lomička Jakub 6, Smělý Dominik 6, Zajíček Ondřej 6, Zdrubecký Filip 6, Sýkora Tomáš 4, Hallett Robert 2, Machurek Martin 2, Mochan David 2, Dražďák Prokop 1, Bartáček Šimon 0, Kmoch David 0; střelba 2b.: 27/27:19/19 TH: 28/10:32/9 chyby: 28:26; rozhodčí: Dub Michal(1/3), Zachara Jakub(1/3.5);

statistiky

střelci kola
1.Brzák ŠimonBC Kolín U13B16
2.Sertič DanielBK Liberec U13B(ms)13
3.Dušek Jindřich BK Liberec U13B(ms)12
4.Guk ViktorBC Kolín U13B10
5.Šťastný MaximBC Kolín U13B10
6.Hanitz OndřejAŠ Mladá Boleslav U13B9
7.Buřič Adam BC Kolín U13B7
8.Jánský OndřejBC Kolín U13B7
9.Kropáček MichalBC Kolín U13B7
10.Hrabovský MaxBA Sparta Praha U13B "B"(ms)6
nejužitečnější hráči kola
1.Dušek Jindřich BK Liberec U13B(ms)12
2.Sertič DanielBK Liberec U13B(ms)10
3.Brzák ŠimonBC Kolín U13B9
4.Guk ViktorBC Kolín U13B8
5.Schmidt FilipBK Liberec U13B(ms)5
6.Šťastný MaximBC Kolín U13B5
7.Hofman LukášAŠ Mladá Boleslav U13B4
8.Krämer MaximBA Sparta Praha U13B "B"(ms)4
9.Příhoda MiroslavAŠ Mladá Boleslav U13B4
10.Buřič Adam BC Kolín U13B3
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole