www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

8. kolo

22. BA Nymburk U13B - BC KolínU13B 60:32

(13:10 30:22 49:28); 15.09.2018 12:00; hala: ZŠ Komenského, Nymburk -- technický zápis

body: Adamec Adam 12, Dittrich Richard 9, Nazarčuk Tomáš 8, Černý Jakub 6, Křemen Sebastian 6, Snop Ondřej 6, Vrchota Cyril 5, Hájek David 4, Prokeš Matěj 2, Šťastný Filip 2 - Kropáček Michal 10, Šťastný Maxim 7, Jánský Ondřej 6, Brzák Šimon 3, Buřič Adam  2, Dostal Tomáš 2, Mach Tomáš 2, Adámek Matěj 0, Kodytek Sebastian Yauez 0, Macháček Matouš 0, Matoušek Jakub 0, Svoboda Ondřej  0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 28/28:12/12 TH: 10/1:19/8 chyby: 9:20; rozhodčí: Zachara Jakub(2/1), Vávra Petr(4/4);

23. AŠ Mladá Boleslav U13B - BK Brandýs nad Labem U13B 17:71

(0:18 4:38 10:50); 05.01.2019 13:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Jenčík Jakub 7, Štěpánek Ladislav 4, Bauer Jan 2, Hanitz Ondřej 2, Král David 2, Konopka Matyáš 0, Litera Matěj 0, Máj Robert 0, Piliaiev Mykhailo 0, Příhoda Miroslav 0, Rastočný Matěj 0, Svoboda Julián 0, Šulc Šimon 0 - Štajer Filip 19, Lukeš Vojtěch  13, Martins Kenneth 12, Vaverka Petr 12, Hubka Lukáš  4, Řebíček Prokop 4, Syrový Adam 4, Kostkuba Tadeáš 2, Hlushko Vadim 1, Ištok Vladimír 0, Pilný Antonín 0; střelba 2b.: 7/7:33/33 TH: 20/3:16/5 chyby: 15:21; rozhodčí: Dub Michal(1/1), Moravcová Lucie(1/1);

24. BK Český Brod U13B - BK Kondoři Liberec U13B(ms) 48:57

(6:15 20:27 35:47); 05.01.2019 09:00; hala: Sportovní hala, Český Brod -- technický zápis

body: Vinš Tobiáš 8, Mikulec Jan 7, Šaroch Petr 7, Hauser Patrik 6, Jeníček Ondřej 6, Malínský Šimon 6, Hlaváč Jan 2, Varta Petr 2, Vojta Sebastien 2, Zhříval Jakub 2, Aschenbrenner Michal 0, Morrison Leonard 0, Pelikán Ondřej 0, Šimůnek Jaroslav 0, Vohánka Antonín 0 - Hanzl Lukáš 18, Dušek Jindřich  15, Ježek Adam 6, Shumskyy Mykhaylo 5, Dundálek Adam 4, Zaklasník Marek 4, Schmidt Filip 2, Staněk Matyáš 2, Baloun Tobiáš 1, Prade Lukáš 0, Suska Filip 0, Zmrhal Ondřej 0; střelba 2b.: 21/21:27/27 TH: 25/6:17/3 chyby: 15:20; rozhodčí: Koudela Martin(1/1.5), Tejček Tomáš(1/2.5);

statistiky

střelci kola
1.Štajer FilipBK Brandýs n.L.U13B19
2.Hanzl LukášBK Liberec U13B(ms)18
3.Dušek Jindřich BK Liberec U13B(ms)15
4.Lukeš Vojtěch BK Brandýs n.L.U13B13
5.Adamec AdamBA Nymburk U13B12
6.Martins KennethBK Brandýs n.L.U13B12
7.Vaverka PetrBK Brandýs n.L.U13B12
8.Kropáček MichalBC Kolín U13B10
9.Dittrich RichardBA Nymburk U13B9
10.Nazarčuk TomášBA Nymburk U13B8
nejužitečnější hráči kola
1.Štajer FilipBK Brandýs n.L.U13B18
2.Hanzl LukášBK Liberec U13B(ms)14
3.Vaverka PetrBK Brandýs n.L.U13B11
4.Dittrich RichardBA Nymburk U13B9
5.Martins KennethBK Brandýs n.L.U13B9
6.Adamec AdamBA Nymburk U13B7
7.Černý JakubBA Nymburk U13B6
8.Dušek Jindřich BK Liberec U13B(ms)6
9.Jánský OndřejBC Kolín U13B6
10.Lukeš Vojtěch BK Brandýs n.L.U13B6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Vrchota CyrilBA Nymburk U13B1/1
asistence v kole