www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

19. BK Český Brod U13B - BK Brandýs nad Labem U13B 29:61

(8:15 15:28 15:45); 15.12.2018 13:00; hala: Sportovní hala, Český Brod -- technický zápis

body: Malínský Šimon 7, Šaroch Petr 5, Mikulec Jan 4, Zhříval Jakub 4, Aschenbrenner Michal 2, Hauser Patrik 2, Šimůnek Jaroslav 2, Varta Petr 2, Vinš Tobiáš 1, Hlaváč Jan 0, Jeníček Ondřej 0, Morrison Leonard 0, Pelikán Ondřej 0, Vojta Sebastien 0 - Lukeš Vojtěch  16, Martins Kenneth 14, Stieber Filip 9, Štajer Filip 9, Holubec David  4, Hlushko Vadim 2, Kostkuba Tadeáš 2, Řebíček Prokop 2, Vaverka Petr 2, Syrový Adam 1, Hubka Lukáš  0, Ištok Vladimír 0, Pilný Antonín 0, Richter Matěj 0; střelba 2b.: 12/12:24/24 TH: 12/5:36/13 chyby: 23:14; rozhodčí: Dub Michal(1/1), Vávra Petr(1/1.5);

20. AŠ Mladá Boleslav U13B - BC KolínU13B 30:99

(8:21 11:49 21:82); 15.12.2018 09:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Jenčík Jakub 9, Hanitz Ondřej 7, Štěpánek Ladislav 6, Bauer Jan 4, Konopka Matyáš 2, Piliaiev Mykhailo 2, Litera Matěj 0, Svoboda Julián 0, Šulc Šimon 0 - Kropáček Michal 24, Šťastný Maxim 18, Brzák Šimon 17, Adámek Matěj 10, Domnosil Richard 10, Škarka Filip 8, Buřič Adam  4, Kodytek Sebastian Yauez 4, Hanč František  2, Matoušek Jakub 2, Konývka Radim  0, Mach Tomáš 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 13/13:46/46 TH: 10/1:14/7 chyby: 11:16; rozhodčí: Machálek Jan(1.5/1), Moravcová Lucie(1.5/1);

21. BA Nymburk U13B - BA Sparta Praha U13B "B" 96:28

(22:2 52:14 72:18); 03.02.2019 13:30; hala: ZŠ Komenského, Nymburk -- technický zápis

body: Adamec Adam 16, Černý Jakub 16, Snop Ondřej 16, Dittrich Richard 14, Křemen Sebastian 8, Hájek David 6, Nezdařil Nikolas  6, Vrchota Cyril 6, Nazarčuk Tomáš 4, Prokeš Matěj 2, Vodrážka Jakub 2 - Machurek Martin 16, Zajíček Ondřej 3, Dražďák Prokop 2, Krämer Maxim 2, Smělý Dominik 2, Sýkora Tomáš 2, Hrabovský Max 1, Bartáček Šimon 0, Hallett Robert 0, Kmoch David 0; střelba 2b.: 48/48:12/12 TH: 6/0:14/4 chyby: 16:19; rozhodčí: Vávra Petr(2/1), Moravcová Lucie(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Kropáček MichalBC Kolín U13B24
2.Šťastný MaximBC Kolín U13B18
3.Brzák ŠimonBC Kolín U13B17
4.Adamec AdamBA Nymburk U13B16
5.Černý JakubBA Nymburk U13B16
6.Lukeš Vojtěch BK Brandýs n.L.U13B16
7.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"16
8.Snop OndřejBA Nymburk U13B16
9.Dittrich RichardBA Nymburk U13B14
10.Martins KennethBK Brandýs n.L.U13B14
nejužitečnější hráči kola
1.Kropáček MichalBC Kolín U13B20
2.Šťastný MaximBC Kolín U13B18
3.Brzák ŠimonBC Kolín U13B15
4.Černý JakubBA Nymburk U13B15
5.Snop OndřejBA Nymburk U13B15
6.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"14
7.Adamec AdamBA Nymburk U13B13
8.Domnosil RichardBC Kolín U13B10
9.Martins KennethBK Brandýs n.L.U13B9
10.Adámek MatějBC Kolín U13B8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hanitz OndřejAŠ Mladá Boleslav U13B1/1
asistence v kole