www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

4. kolo

10. BA Nymburk U13B - BK Český Brod U13B 102:11

(26:3 59:7 84:11); 04.11.2018 16:00; hala: ZŠ Komenského, Nymburk -- technický zápis

body: Křemen Sebastian 20, Černý Jakub 14, Snop Ondřej 13, Prokeš Matěj 12, Adamec Adam 10, Dittrich Richard 8, Nezdařil Nikolas  6, Hájek David 4, Nazarčuk Tomáš 4, Procházka Matyáš 4, Vrchota Cyril 3, Hlávka Michal 2, Vodrážka Jakub 2 - Zhříval Filip 6, Vinš Tobiáš 2, Zhříval Jakub 2, Pelikán Ondřej 1, Aschenbrenner Michal 0, Hauser Patrik 0, Hlaváč Jan 0, Malínský Šimon 0, Mikulec Jan 0, Morrison Leonard 0, Nekolný Jan 0, Šaroch Petr 0, Šimůnek Jaroslav 0, Vohánka Antonín 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 48/48:4/4 TH: 7/3:6/3 chyby: 8:8; rozhodčí: Vávra Petr(1/1), Kvíz Leoš(1/1);

11. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Kondoři Liberec U13B(ms) 97:29

(26:11 58:14 71:29); 27.10.2018 15:00; hala: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Zdrubecký Filip 21, Baštář Melichar 20, Lomička Jakub 18, Smělý Dominik 18, Mochan David 12, Bartáček Šimon 4, Sýkora Tomáš 3, Krämer Maxim 1, Hallett Robert 0, Hrabovský Max 0, Kmoch David 0 - Sertič Daniel 20, Daniele Dominik 2, Holan Matouš 2, Smíšek Matěj 2, Staněk Matyáš 2, Prade Lukáš 1, Baloun Tobiáš 0, Ježek Adam 0, Pabiška Slavomír 0, Shumskyy Mykhaylo 0, Zmrhal Ondřej 0; střelba 2b.: 41/41:13/13 TH: 26/15:17/3 chyby: 19:23; rozhodčí: (---/---), (---/---);

12. BC KolínU13B - BK Brandýs nad Labem U13B 54:38

(12:9 29:15 43:34); 27.10.2018 09:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Jánský Ondřej 11, Kropáček Michal 9, Buřič Adam  8, Guk Viktor 8, Šťastný Maxim 8, Domnosil Richard 3, Hanč František  2, Kodytek Sebastian Yauez 2, Konývka Radim  2, Adámek Matěj 1, Dostal Tomáš 0, Mach Tomáš 0, Matoušek Jakub 0, Peřina Michal 0, Svoboda Ondřej  0 - Martins Kenneth 16, Stieber Filip 7, Štajer Filip 4, Kejmar Michal 3, Vaverka Petr 3, Lukeš Vojtěch  2, Hlushko Vadim 1, Ištok Vladimír 1, Řebíček Prokop 1, Holubec David  0, Hubka Lukáš  0, Pilný Antonín 0, Richter Matěj 0, Syrový Adam 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 21/21:11/11 TH: 25/12:35/13 chyby: 26:21; rozhodčí: Strnad Pavel(1/1), Machálek Jan(2/2.5);

statistiky

střelci kola
1.Zdrubecký FilipBA Sparta Praha U13B "B"(ms)21
2.Baštář MelicharBA Sparta Praha U13B "B"(ms)20
3.Křemen SebastianBA Nymburk U13B20
4.Sertič DanielBK Liberec U13B(ms)20
5.Lomička JakubBA Sparta Praha U13B "B"(ms)18
6.Smělý DominikBA Sparta Praha U13B "B"(ms)18
7.Martins KennethBK Brandýs n.L.U13B16
8.Černý JakubBA Nymburk U13B14
9.Snop OndřejBA Nymburk U13B13
10.Mochan DavidBA Sparta Praha U13B "B"(ms)12
nejužitečnější hráči kola
1.Baštář MelicharBA Sparta Praha U13B "B"(ms)19
2.Křemen SebastianBA Nymburk U13B18
3.Lomička JakubBA Sparta Praha U13B "B"(ms)16
4.Smělý DominikBA Sparta Praha U13B "B"(ms)15
5.Zdrubecký FilipBA Sparta Praha U13B "B"(ms)15
6.Černý JakubBA Nymburk U13B14
7.Sertič DanielBK Liberec U13B(ms)14
8.Prokeš MatějBA Nymburk U13B12
9.Mochan DavidBA Sparta Praha U13B "B"(ms)11
10.Adamec AdamBA Nymburk U13B10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Kejmar MichalBK Brandýs n.L.U13B1/1
2.Křemen SebastianBA Nymburk U13B1/1
asistence v kole