www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

10. kolo

28. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Brandýs nad Labem U13B 79:35

(14:9 43:18 59:31); 31.03.2019 16:30; hala: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Lomička Jakub 18, Hrabovský Max 13, Machurek Martin 13, Smělý Dominik 8, Zdrubecký Filip 8, Sýkora Tomáš 6, Zajíček Ondřej 5, Bartáček Šimon 4, Baštář Melichar 2, Mochan David 2, Bláha David 0, Dražďák Prokop 0, Krämer Maxim 0, Vondrka Josef Alexandr 0 - Kejmar Michal 13, Martins Kenneth 7, Štajer Filip 6, Stieber Filip 4, Hlushko Vadim 3, Vaverka Petr 2, Holubec David  0, Hubka Lukáš  0, Ištok Vladimír 0, Lukeš Vojtěch  0, Pilný Antonín 0, Richter Matěj 0, Řebíček Prokop 0, Syrový Adam 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 37/37:13/13 TH: 14/5:17/6 chyby: 19:13; rozhodčí: (---/---), (---/---);

29. BA Nymburk U13B - BK Kondoři Liberec U13B(ms) 134:14

16.02.2019 09:00; hala: ZŠ Komenského, Nymburk -- technický zápis

body: Křemen Sebastian 22, Nazarčuk Tomáš 16, Černý Jakub 14, Prokeš Matěj 14, Vrchota Cyril 14, Adamec Adam 12, Hájek David 10, Nezdařil Nikolas  10, Šťastný Filip 10, Vodrážka Jakub 8, Mach Jan 4 - Suska Filip 4, Hanzl Lukáš 2, Ježek Adam 2, Shumskyy Mykhaylo 2, Schmidt Filip 2, Staněk Matyáš 2, Baloun Tobiáš 0, Dundálek Adam 0, Prade Lukáš 0, Zaklasník Marek 0; střelba 2b.: 67/67:7/7 chyby: 0:11; rozhodčí: Zachara Jakub(1/1.5), (---/---);

30. AŠ Mladá Boleslav U13B - BK Český Brod U13B 21:37

(1:6 5:18 13:23); 16.02.2019 09:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Rastočný Matěj 10, Hanitz Ondřej 4, Šulc Šimon 3, Konopka Matyáš 2, Svoboda Julián 2, Andrt Mikuláš 0, Litera Matěj 0, Zderadička Ludvík 0 - Zhříval Jakub 14, Šaroch Petr 6, Vinš Tobiáš 6, Zhříval Filip 4, Aschenbrenner Michal 2, Hlaváč Jan 2, Jeníček Ondřej 2, Mikulec Jan 1, Pelikán Ondřej 0, Šimůnek Jaroslav 0, Varta Petr 0, Vohánka Antonín 0, Vojta Sebastien 0; střelba 2b.: 10/10:18/18 TH: 8/1:4/1 chyby: 3:5; rozhodčí: (---/---), (---/---);

statistiky

střelci kola
1.Křemen SebastianBA Nymburk U13B22
2.Lomička JakubBA Sparta Praha U13B "B"(ms)18
3.Nazarčuk TomášBA Nymburk U13B16
4.Černý JakubBA Nymburk U13B14
5.Prokeš MatějBA Nymburk U13B14
6.Vrchota CyrilBA Nymburk U13B14
7.Zhříval JakubČeský Brod U13B14
8.Hrabovský MaxBA Sparta Praha U13B "B"(ms)13
9.Kejmar MichalBK Brandýs n.L.U13B13
10.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"(ms)13
nejužitečnější hráči kola
1.Křemen SebastianBA Nymburk U13B22
2.Nazarčuk TomášBA Nymburk U13B16
3.Černý JakubBA Nymburk U13B14
4.Prokeš MatějBA Nymburk U13B14
5.Vrchota CyrilBA Nymburk U13B14
6.Zhříval JakubČeský Brod U13B14
7.Adamec AdamBA Nymburk U13B12
8.Hrabovský MaxBA Sparta Praha U13B "B"(ms)11
9.Kejmar MichalBK Brandýs n.L.U13B11
10.Hájek DavidBA Nymburk U13B10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Kejmar MichalBK Brandýs n.L.U13B1/1
asistence v kole