www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

61. NBK JUVENTA Milovice U12B - Basket Poděbrady o.s. U12 46:59

(11:22 21:28 29:48); 22.09.2018 09:00; hala: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá -- technický zápis

body: Nezdařil Nikolas  15, Vitovský Marek 11, Jenčík Jakub 8, Pokorný Vojtěch 4, Kyral Tomáš 3, Pelikán Matouš 3, Kerhart Jonáš 2, Horák Lukáš 0, Jeník Jakub 0, Klacek Stanislav 0, Pojsl Matěj 0 - Amiel Bar 15, Vocásek Daniel 13, Paskovský Lukáš 8, Bucháček Jan 6, Leopold David 6, Plaček Adam 5, Bělský Denis 4, Petrželka Vít 2, Kařízek Tomáš 0, Verfel Michal 0; střelba 2b.: 20/20:27/27 TH: 19/6:12/5 chyby: 16:14; rozhodčí: Nesvadba Miloš, Janovský Jaroslav;

62. BA Nymburk U12B - BK Slavoj Český Brod U12B(mix) 86:15

(18:1 46:3 66:13); 22.09.2018 10:00; hala: ZŠ Komenského, Nymburk -- technický zápis

body: Davídek Kryštof 14, Ehl Tadeáš 10, Újezdský Patrik 10, Hendrych Matěj 8, Kovač Jakub 8, Tobiáš Filip 8, Hazdra Tomáš  6, Nosál Jan 6, Nováček Dominik 6, Kubálek Jakub 4, Sojka Marek 4, Hamtil Michal 2 - Manová Sára 10, Hlaváč Jan 2, Jahodářová Klaudie 2, Jelínek Michal 1, Hauser Patrik 0, Hladíková Valentýna 0; střelba 2b.: 42/42:6/6 TH: 8/2:12/3 chyby: 12:6; rozhodčí: Vyhlídal Michal, Bubeník Jonáš;

statistiky

střelci kola
1.Amiel BarBasket Poděbrady U1215
2.Nezdařil Nikolas NBK JUVENTA U12B15
3.Davídek KryštofBA Nymburk U12B14
4.Vocásek DanielBasket Poděbrady U1213
5.Vitovský MarekNBK JUVENTA U12B11
6.Ehl TadeášBA Nymburk U12B10
7.Manová SáraBK Český Brod U12B(mix)10
8.Újezdský PatrikBA Nymburk U12B10
9.Hendrych MatějBA Nymburk U12B8
10.Jenčík JakubNBK JUVENTA U12B8
nejužitečnější hráči kola
1.Davídek KryštofBA Nymburk U12B13
2.Amiel BarBasket Poděbrady U1212
3.Ehl TadeášBA Nymburk U12B9
4.Nezdařil Nikolas NBK JUVENTA U12B9
5.Hendrych MatějBA Nymburk U12B8
6.Jenčík JakubNBK JUVENTA U12B8
7.Tobiáš FilipBA Nymburk U12B8
8.Paskovský LukášBasket Poděbrady U127
9.Újezdský PatrikBA Nymburk U12B7
10.Vocásek DanielBasket Poděbrady U127
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole