www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

11041. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 51:57

(12:10 34:25 40:41); 08.12.2018 09:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Viková Karolína 12, Dittrichová Tatiana 11, Petříková Adéla 10, Bláhová Johana 8, Pencáková Dominika 6, Perun Kristýna 2, Šlechtová Aneta 2, Černá Emma 0, Netušilová Lucie 0, Opová Martina 0, Pencáková Sofie 0, Viková Kristýna 0, Volejníková Viktorie 0, Žáková Klára 0 - Jancur Aleš 20, Novotný Jan 16, Bartaušic Nikola 12, Česák Patrik 6, Adamušková Adéla 2, Kratochvílová Tereza 1, Capko David 0, Čiháková Karolína Nicol 0, Pavlík Matouš 0, Slavíčková Eleanor 0; střelba 2b.: 25/25:27/27 TH: 9/1:12/3 chyby: 11:11; rozhodčí: Michlík Radek(), ();

11042. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 61:31

(23:4 37:9 47:15); 08.12.2018 10:45; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pencáková Dominika 25, Viková Karolína 10, Dittrichová Tatiana 8, Petříková Adéla 6, Žáková Klára 4, Bláhová Johana 2, Černá Emma 2, Pencáková Sofie 2, Volejníková Viktorie 2, Netušilová Lucie 0, Opová Martina 0, Perun Kristýna 0, Šlechtová Aneta 0, Viková Kristýna 0 - Bartaušic Nikola 10, Jancur Aleš 10, Novotný Jan 6, Adamušková Adéla 5, Capko David 0, Česák Patrik 0, Čiháková Karolína Nicol 0, Kratochvílová Tereza 0, Pavlík Matouš 0, Slavíčková Eleanor 0; střelba 2b.: 29/29:14/14 TH: 4/3:8/3 chyby: 17:10; rozhodčí: Michlík Radek(), ();

11043. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 67:64

(14:19 21:35 36:52); 08.12.2018 10:00; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis -- průběh utkání

body: Štěpánek Radim 40, Avuk Adam 27, Apeltauer Valentina 0, Balounová Karolína 0, Beránek Michal 0, Doležálek Matěj 0, Gruberová Alžběta 0, Hlaváč Hynek 0, Rothbauer Šimon 0, Slavíková Anežka 0, Suchnová Valerie 0, Tomšovská Kristýna 0, Vala Ondřej 0 - Franz Adam 13, Fecko Andrej 12, Paulíček David 11, Míča Tomáš 9, Janovský Matyáš 7, Pavlík Adrian 4, Kolík Jakub  2, Krupička Daniel 2, Obršál Petr 2, Rolenc Filip 2, Čihák Ondřej 0, Jonáš Adam 0; střelba 2b.: 28/28:28/28 TH: 26/11:19/8 chyby: 18:19; rozhodčí: Dubnová Lucie(), Duben Tomáš();

11044. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 38:74

(9:11 19:35 32:54); 08.12.2018 11:45; hala: Kotlina, Havlíčkův Brod -- technický zápis -- průběh utkání

body: Avuk Adam 21, Štěpánek Radim 7, Tomšovská Kristýna 6, Hlaváč Hynek 2, Suchnová Valerie 2, Apeltauer Valentina 0, Balounová Karolína 0, Beránek Michal 0, Doležálek Matěj 0, Gruberová Alžběta 0, Rothbauer Šimon 0, Slavíková Anežka 0, Vala Ondřej 0 - Janovský Matyáš 13, Míča Tomáš 12, Paulíček David 12, Kolík Jakub  10, Fecko Andrej 9, Rolenc Filip 8, Obršál Petr 4, Čihák Ondřej 2, Franz Adam 2, Krupička Daniel 2, Fiedler Jiří 0, Jonáš Adam 0, Klement Tomáš  0, Pavlík Adrian 0; střelba 2b.: 13/13:34/34 TH: 24/12:21/6 chyby: 16:20; rozhodčí: Duben Tomáš(), Dubnová Lucie();

11045. Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice 34:84

(6:16 11:39 22:63); 08.12.2018 09:00; hala: ZŠ Felberova, Svitavy -- technický zápis -- průběh utkání

body: Horyna Tomáš 8, Břeň Jan 6, Lálík Štěpán 6, Adámek Jonáš 5, Břeň Kryštof 4, Křeček Vojtěch 3, Hlaváček Kryštof 2, Čonka Samuel 0, Slabý Dominik 0, Tocháček Tomáš 0, Zdražil Jiří 0, Zedník Adam 0 - Urbánek Vojtěch 19, Libánský David 16, Pokorný Vojtěch 11, Pokorný Vít 10, Ducheček Jakub 8, Štembera Adam  8, Kmošek Vojtěch 4, Dvořáková Lucie 2, Kmošek Matěj 2, Krejčík Vojtěch 2, Pokorná Sofie 2, Dostál Antonín 0; střelba 2b.: 15/15:41/41 TH: 10/4:6/2 chyby: 10:12; rozhodčí: Špaček Jan(), ();

11046. Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice 26:94

(7:18 11:40 21:62); 08.12.2018 11:00; hala: ZŠ Felberova, Svitavy -- technický zápis -- průběh utkání

body: Břeň Kryštof 7, Břeň Jan 6, Horyna Tomáš 4, Křeček Vojtěch 3, Adámek Jonáš 2, Čonka Samuel 2, Slabý Dominik 2, Hlaváček Kryštof 0, Lálík Štěpán 0, Tocháček Tomáš 0, Zdražil Jiří 0, Zedník Adam 0 - Libánský David 20, Urbánek Vojtěch 19, Štembera Adam  18, Pokorný Vít 12, Pokorný Vojtěch 10, Kmošek Matěj 5, Ducheček Jakub 4, Dostál Antonín 3, Pokorná Sofie 2, Krejčík Vojtěch 1, Dvořáková Lucie 0, Kmošek Vojtěch 0; střelba 2b.: 12/12:45/45 TH: 8/2:13/4 chyby: 15:8; rozhodčí: Špaček Jan(), ();

11047. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 102:5

(20:2 52:2 64:3); 09.12.2018 15:00; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis -- průběh utkání

body: Tichý Tadeáš 26, Metyšová Bohdana 22, Večeřa Daniel 16, Peřina Lukáš 10, Hanuš Tomáš 8, Hodek Dominik 8, Vacek Pavel 8, Grujbár Šimon 2, Severa Adam 2, Kodýtek Adam 0 - Dobruský David 2, Lavičková Lucie 2, Kočí Václav 1, Auxt Jakub 0, Bryška Jan 0, Diblík Adam 0, Fišer Lukáš 0, Hrdina Martin 0, Lásková Denisa 0, Lebeda Štěpán 0, Maixner Ondřej 0, Moláček Matěj 0, Schejbal Ondřej 0; střelba 2b.: 51/51:2/2 TH: 6/0:8/1 chyby: 8:4; rozhodčí: Martiník Matěj(), ();

11048. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 98:11

(18:0 50:2 62:11); 09.12.2018 16:45; hala: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl -- technický zápis -- průběh utkání

body: Tichý Tadeáš 22, Hodek Dominik 17, Metyšová Bohdana 16, Večeřa Daniel 13, Hanuš Tomáš 8, Kodýtek Adam 6, Peřina Lukáš 6, Severa Adam 4, Vacek Pavel 4, Grujbár Šimon 2 - Bryška Jan 4, Lavičková Lucie 2, Maixner Ondřej 2, Schejbal Ondřej 2, Kočí Václav 1, Auxt Jakub 0, Diblík Adam 0, Dobruský David 0, Fišer Lukáš 0, Hrdina Martin 0, Lásková Denisa 0, Lebeda Štěpán 0, Moláček Matěj 0; střelba 2b.: 48/48:5/5 TH: 3/2:9/1 chyby: 10:6; rozhodčí: Martiník Matěj(), ();

statistiky

střelci kola
1.Štěpánek RadimTJ Jiskra Havlíčkův Brod40
2.Avuk AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod27
3.Tichý TadeášADFORS Basket Litomyšl26
4.Pencáková DominikaSokol Hradec Králové25
5.Metyšová BohdanaADFORS Basket Litomyšl22
6.Tichý TadeášADFORS Basket Litomyšl22
7.Avuk AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod21
8.Jancur AlešBK NAPOS Vysoká n.L.20
9.Libánský DavidBVK Holice20
10.Urbánek VojtěchBVK Holice19
nejužitečnější hráči kola
1.Štěpánek RadimTJ Jiskra Havlíčkův Brod34
2.Tichý TadeášADFORS Basket Litomyšl26
3.Pencáková DominikaSokol Hradec Králové23
4.Tichý TadeášADFORS Basket Litomyšl22
5.Libánský DavidBVK Holice18
6.Metyšová BohdanaADFORS Basket Litomyšl18
7.Štembera Adam BVK Holice18
8.Jancur AlešBK NAPOS Vysoká n.L.17
9.Urbánek VojtěchBVK Holice17
10.Avuk AdamTJ Jiskra Havlíčkův Brod16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole