www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

34. BK Přelouč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 51:79

(11:18 24:41 34:64); 14.10.2018 12:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Zikmunda Aleš 13, Bulušek Luboš 11, Šindelář Michal 10, Dašek Filip 7, Kubát Radim 4, Priessnitz Tomáš 4, Konvalina Radim 2, Kautský Lukáš 0, Priessnitz Michal 0, Škarda Dominik 0 - Hašek Jan 19, Hrubý Jiří 12, Žďárek Štěpán 12, Paulíček Robert 9, Růžička Martin 8, Vejražka Radek 8, Čeněk Štěpán 7, Jecha Martin 2, Plecháč Vojtěch 2, Jiříček Pavel 0, Jiříček Petr 0; střelba 3b.: 8/8:5/5 střelba 2b.: 12/12:25/25 TH: 7/3:22/14 chyby: 23:12; rozhodčí: Havrda Martin(2.5/1), Michlík Radek(2/1);

35. TJ Sokol BK Chrudim - TJ SPŠ stavební Náchod 57:78

(18:16 33:39 45:60); 14.10.2018 10:00; hala: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim -- technický zápis

body: Moučka Pavel 17, Táborský Zdeněk 11, Letáček Ondřej 9, Halamka Jiří 8, Král Richard 7, Halamka Vojtěch 5, Zouhar Michal 0 - Čermák Vojtěch 29, Vaněček Michal 17, Martinec Pavel 11, Chvojka Martin 7, Sarpong David 7, Prouza Pavel 3, Klimek Ondřej 2, Poprašič Milan 2, Pavlů Lukáš 0; střelba 3b.: 6/6:8/8 střelba 2b.: 16/16:22/22 TH: 16/7:18/10 chyby: 11:15; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/1), Kozel Martin(1/1);

36. TJ Turnov - Sokol Vysoké Mýto 84:43

(29:4 41:14 60:21); 14.10.2018 09:30; hala: Sportovní hala TJ, Turnov -- technický zápis

body: Jeníček Lukáš 14, Krejčí Ondřej 14, Kučera Petr 12, Jeníček Jakub 11, Vích Ladislav 11, Mojsl Antonín 6, Nejedlo Jakub 6, Černý David 4, Špetlík Ondřej 4, Holub Ondřej 2, Klápště Jiří 0 - Pidima Jan 16, Jaroš Milan 11, Balcar Michal 7, Kočí Jakub 4, Řemínek Štěpán 2, Teplý Miroslav 2, Richtr Vojtěch 1, Stejskal Jan 0; střelba 3b.: 8/8:2/2 střelba 2b.: 26/26:11/11 TH: 16/8:31/15 chyby: 24:14; rozhodčí: Kolář Jaroslav(1/2), Polda Tomáš(1/2);

37. TJ Jiskra Hořice - TJ Svitavy 61:68

(17:20 33:34 42:51); 14.10.2018 10:00; hala: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice -- technický zápis

body: Vrťátko Lukáš 15, Němec Ladislav 10, Bambuškar Rostislav 8, Rais Filip 8, Matoušek Martin 6, Hrdý Jakub 5, Zeman David 5, Bartoš Jan 4, Holeček Pavel 0 - Kvapil Martin 21, Kačenga Jakub 17, Alexa Milan 13, Harašta Lukáš 10, Nohal Jindřich 4, Sobola Petr 3, Tomanec Matěj 0; střelba 3b.: 6/6:7/7 střelba 2b.: 19/19:17/17 TH: 7/5:22/13 chyby: 25:10; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1.5/1), Kohout Marek(1.5/1);

38. Sokol Nová Paka - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:60

(24:18 44:29 62:46); 01.12.2018 17:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Nádvorník Jiří 20, Banýr Radek 19, Tegel Jakub 12, Peterka Aleš 8, Bartoš Petr 6, Stěhulka Ondřej 6, Gottštein Erwin 5, Gottštein Václav 4, Kmoníček Tomáš 4, Soumar Lukáš 1, Sekot Aleš 0 - Coufal Jakub 22, Hartman Jiří 9, Nádvorník Filip 8, Řidkošil Václav 8, Pevný Zdeněk 7, Hladík Filip 4, Jagoš Petr 2; střelba 3b.: 1/1:2/2 střelba 2b.: 32/32:22/22 TH: 30/18:15/10 chyby: 17:22; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1.5), Kozel Martin(1/1.5);

39. Loko Trutnov - BK Skuteč 83:54

(31:12 42:26 62:42); 14.10.2018 13:30; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Malý Ladislav 24, Malý Matěj 18, Kejdana Filip 15, David Stanislav 6, Mach Dominik 6, Mrázek Jaroslav 5, Šuhajda Adam 4, Prokopec Adam 3, Ledvinka Jiří 2, Smilnický Vladimír 0 - Zavřel Michal 17, Zavřel Tomáš 11, Petr Michal 10, Hřebík Vítězslav 8, Novotný Marek 6, Chlud Martin 2, Voral Tomáš 0; střelba 3b.: 5/5:4/4 střelba 2b.: 30/30:18/18 TH: 17/8:14/6 chyby: 17:14; rozhodčí: Lukeš Libor(1/1), Dočkal Petr(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 29
2.Malý LadislavLoko Trutnov 24
3.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod22
4.Kvapil MartinTJ Svitavy21
5.Nádvorník JiříSokol Nová Paka20
6.Banýr RadekSokol Nová Paka19
7.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov19
8.Malý MatějLoko Trutnov 18
9.Kačenga JakubTJ Svitavy17
10.Moučka PavelTJ Sokol BK Chrudim 17
nejužitečnější hráči kola
1.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 28
2.Malý LadislavLoko Trutnov 21
3.Kvapil MartinTJ Svitavy19
4.Nádvorník JiříSokol Nová Paka19
5.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov18
6.Malý MatějLoko Trutnov 17
7.Banýr RadekSokol Nová Paka16
8.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod15
9.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice14
10.Alexa MilanTJ Svitavy12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov4/4
2.Kvapil MartinTJ Svitavy4/4
3.Bulušek LubošBK Přelouč 3/3
4.Vaněček MichalTJ SPŠ stavební Náchod 3/3
5.Zavřel MichalBK Skuteč3/3
6.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
7.Jeníček LukášTJ Turnov2/2
8.Jeníček JakubTJ Turnov2/2
9.Kačenga JakubTJ Svitavy2/2
10.Krejčí OndřejTJ Turnov2/2
asistence v kole