www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

27. Královští Sokoli "B" - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:38

(16:12 27:20 37:29); 13.10.2018 12:30; hala: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Bureš Martin 10, Mervart Lukáš 8, Vychopeň Radek 7, Hromádko Jakub 6, Chlubna Michal 6, Šrůma Marek 5, Petřík Pavel 4, Pařízek Radek 3, Adamec Nicolas Benjamin 1 - Mantlík Jakub 10, Beran Marek 7, Pilař Petr 5, Tomas Jiří 5, Beran David 3, Pantůček Stanislav 3, Rozehnal Ivo 3, Folk Pavel 2; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 15/15:11/11 TH: 16/8:20/7 chyby: 22:20; rozhodčí: Kotrbatá Zuzana(2/1), Kovačovič Matej(1.5/1);

28. BK Přelouč - TJ SPŠ stavební Náchod 73:75

(17:21 31:41 45:59); 13.10.2018 17:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Konvalina Radim 27, Sojka Milan 12, Zikmunda Aleš 12, Bulušek Luboš 11, Škarda Dominik 5, Šindelář Michal 4, Dašek Filip 2, Kautský Lukáš 0, Kubát Radim 0, Priessnitz Michal 0, Válek Josef 0 - Sarpong David 21, Chvojka Martin 19, Čermák Vojtěch 17, Prouza Pavel 6, Martinec Pavel 5, Vaněček Michal 5, Klimek Ondřej 2, Hubka Kamil 0, Poprašič Milan 0; střelba 3b.: 8/8:7/7 střelba 2b.: 22/22:20/20 TH: 11/5:22/14 chyby: 19:16; rozhodčí: Kolář Jaroslav(3/1.5), Kozel Martin(2.5/2);

29. TJ Sokol BK Chrudim - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 60:82

(12:19 38:42 50:64); 13.10.2018 17:00; hala: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim -- technický zápis

body: Moučka Pavel 20, Král Richard 11, Halamka Vojtěch 7, Halamka Jiří 7, Hlavatý Richard 6, Táborský Zdeněk 6, Letáček Ondřej 3 - Hašek Jan 21, Hrubý Jiří 19, Růžička Martin 13, Jiříček Pavel 8, Čeněk Štěpán 7, Vejražka Radek 7, Paulíček Robert 5, Plecháč Vojtěch 2, Zajíček Jiří 0, Žďárek Štěpán 0; střelba 3b.: 5/5:6/6 střelba 2b.: 18/18:28/28 TH: 17/9:14/8 chyby: 10:18; rozhodčí: Dočkal Petr(1/1), Kašpar Tomáš(1/1.5);

30. TJ Turnov - TJ Svitavy 70:60

(8:22 31:29 52:52); 13.10.2018 17:00; hala: Sportovní hala TJ, Turnov -- technický zápis

body: Nejedlo Jakub 19, Jeníček Jakub 10, Krejčí Ondřej 10, Jeníček Lukáš 9, Černý David 6, Vích Ladislav 6, Kučera Petr 4, Špetlík Ondřej 4, Klápště Jiří 2, Holub Ondřej 0, Mojsl Antonín 0 - Kačenga Jakub 18, Kvapil Martin 18, Harašta Lukáš 13, Alexa Milan 4, Nohal Jindřich 3, Tomanec Matěj 3, Sobola Petr 1; střelba 3b.: 5/5:7/7 střelba 2b.: 25/25:13/13 TH: 7/5:27/13 chyby: 24:14; rozhodčí: Havrda Martin(2/1), Lukeš Libor(2/1);

31. TJ Jiskra Hořice - Sokol Vysoké Mýto 66:73

(11:22 32:31 47:48); 13.10.2018 17:00; hala: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice -- technický zápis

body: Vrťátko Lukáš 28, Bambuškar Rostislav 9, Rais Filip 8, Němec Ladislav 7, Zeman David 5, Bartoš Jan 4, Holeček Pavel 4, Hrdý Jakub 1, Matoušek Martin 0, Štěpánek Jakub 0 - Pidima Jan 21, Jaroš Milan 12, Řemínek Štěpán 10, Kočí Jakub 6, Stejskal Jan 6, Teplý Miroslav 6, Krejsa Vojtěch 5, Richtr Vojtěch 5, Balcar Michal 2; střelba 3b.: 10/10:3/3 střelba 2b.: 14/14:19/19 TH: 24/8:37/26 chyby: 28:22; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/1.5), Zima Jan(1/1.5);

32. Sokol Nová Paka - BK Skuteč

03.02.2019 17:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí: Michlík Radek(---/---), Polda Tomáš(---/---);

33. Loko Trutnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:43

(27:11 42:24 55:31); 13.10.2018 18:30; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Mach Dominik 17, Malý Ladislav 15, Kejdana Filip 13, Malý Matěj 13, Šuhajda Adam 6, Mrázek Jaroslav 5, Prokopec Adam 2, Smilnický Vladimír 2, David Stanislav 0 - Coufal Jakub 18, Hladík Filip 8, Jagoš Petr 7, Nádvorník Filip 5, Krajcigr Jan 3, Hartman Jiří 2; střelba 3b.: 6/6:1/1 střelba 2b.: 25/25:16/16 TH: 15/5:17/8 chyby: 17:18; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Kohout Marek(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice28
2.Konvalina RadimBK Přelouč 27
3.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov21
4.Pidima JanSokol Vysoké Mýto21
5.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 21
6.Moučka PavelTJ Sokol BK Chrudim 20
7.Hrubý JiříTJ Sokol Jaroměř-Josefov19
8.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 19
9.Nejedlo JakubTJ Turnov19
10.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod18
nejužitečnější hráči kola
1.Konvalina RadimBK Přelouč 24
2.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice23
3.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov20
4.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 19
5.Hrubý JiříTJ Sokol Jaroměř-Josefov17
6.Pidima JanSokol Vysoké Mýto17
7.Nejedlo JakubTJ Turnov16
8.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 15
9.Moučka PavelTJ Sokol BK Chrudim 15
10.Kvapil MartinTJ Svitavy14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice6/6
2.Bulušek LubošBK Přelouč 3/3
3.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 3/3
4.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov3/3
5.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 3/3
6.Malý LadislavLoko Trutnov 3/3
7.Pidima JanSokol Vysoké Mýto3/3
8.Harašta LukášTJ Svitavy2/2
9.Hromádko JakubKrálovští Sokoli "B"2/2
10.Hrubý JiříTJ Sokol Jaroměř-Josefov2/2
asistence v kole