www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

4. kolo

21. BK Skuteč - TJ Jiskra Hořice 73:63

(22:18 37:40 56:53); 30.09.2018 10:00; hala: městská hala, ČSA 1000, Skuteč -- technický zápis

body: Hřebík Vítězslav 23, Novotný Marek 20, Petr Michal 12, Zavřel Michal 8, Zavřel Tomáš 7, Voral Tomáš 3 - Vrťátko Lukáš 19, Zeman David 13, Hrdý Jakub 10, Rais Filip 7, Bambuškar Rostislav 4, Kulhánek Martin 4, Machút Michal 3, Medek Daniel 2, Holeček Pavel 1, Němec Ladislav 0; střelba 3b.: 3/3:11/11 střelba 2b.: 25/25:12/12 TH: 22/14:10/6 chyby: 13:21; rozhodčí: Trmač Vladislav(1/4), Nývltová Markéta(1/4);

22. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Turnov 49:83

(15:20 25:43 35:56); 30.09.2018 10:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Hartman Jiří 10, Nádvorník Filip 8, Novotný Jan 7, Krajcigr Jan 6, Coufal Jakub 4, Hladík Filip 4, Jagoš Petr 4, Pevný Zdeněk 4, Líška David 2, Řidkošil Václav 0 - Nejedlo Jakub 14, Jeníček Lukáš 12, Klápště Jiří 12, Krejčí Ondřej 12, Jeníček Jakub 8, Černý David 7, Valšík Michal 7, Špetlík Ondřej 6, Mojsl Antonín 5, Kučera Petr 0; střelba 3b.: 0/0:4/4 střelba 2b.: 22/22:33/33 TH: 7/5:10/5 chyby: 12:15; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Havrda Martin(1/1.5);

23. TJ Svitavy - TJ Sokol BK Chrudim 77:55

(25:19 40:31 50:43); 30.09.2018 11:30; hala: SH Na Střelnici, Svitavy -- technický zápis

body: Svoboda Michal 20, Kvapil Martin 14, Harašta Lukáš 11, Kresl David 10, Alexa Milan 8, Kačenga Jakub 5, Kvapil Lukáš 3, Nohal Jindřich 3, Sabol Dušan 3, Alexa Jan 0, Sobola Petr 0, Tomanec Matěj 0 - Suchánek Martin 10, Táborský Zdeněk 10, Plíšek Tobiáš 9, Kalabis Tomáš 7, Halamka Jiří 5, Moučka Pavel 5, Truneček Martin 5, Král Richard 2, Letáček Ondřej 2; střelba 3b.: 10/10:7/7 střelba 2b.: 22/22:14/14 TH: 7/3:10/6 chyby: 16:11; rozhodčí: Zima Jan(1/1), Němec Karel(1/1);

24. Sokol Vysoké Mýto - BK Přelouč 98:75

(26:20 56:39 77:56); 30.09.2018 11:00; hala: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto -- technický zápis

body: Jaroš Milan 23, Odložil Jan 22, Dvořák Jan 20, Pidima Jan 19, Krejsa Vojtěch 8, Kočí Jakub 6, Stejskal Jan 0, Teplý Miroslav 0 - Konvalina Radim 33, Dašek Filip 17, Zikmunda Aleš 15, Škarda Dominik 10, Haas Jan 0, Pála Petr 0; střelba 3b.: 5/5:5/5 střelba 2b.: 35/35:29/29 TH: 13/13:4/2 chyby: 10:12; rozhodčí: Kozel Martin(1/1), Dočkal Petr(1/1);

25. TJ SPŠ stavební Náchod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:40

(18:9 34:16 53:25); 30.09.2018 10:00; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod -- technický zápis

body: Čermák Vojtěch 15, Sarpong David 13, Chvojka Martin 8, Vaněček Michal 8, Klimek Ondřej 6, Martinec Pavel 3, Poprašič Milan 3, Hubka Kamil 2, Pavlů Lukáš 2, Prouza Pavel 0 - Sommer Jan 15, Mantlík Jakub 11, Pantůček Stanislav 7, Brandejs Pavel 3, Beran David 2, Folk Pavel 2, Kodytek Marek 0; střelba 3b.: 6/6:3/3 střelba 2b.: 17/17:13/13 TH: 22/8:21/5 chyby: 21:22; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/1), Kohout Marek(1/1);

26. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Královští Sokoli "B" 74:28

(25:2 44:9 60:20); 30.09.2018 10:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Hašek Jan 16, Jiříček Petr 13, Vejražka Radek 12, Hrubý Jiří 11, Žďárek Štěpán 6, Jiříček Pavel 4, Paulíček Robert 4, Čeněk Štěpán 3, Plecháč Vojtěch 3, Jecha Martin 2, Zajíček Jiří 0 - Říha Josef 6, Hofírek Jakub 4, Mervart Lukáš 4, Petřík Pavel 4, Pařízek Radek 3, Černohorský Marek 2, Freibauer Filip 2, Vychopeň Radek 2, Beránek Jan 1; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 25/25:11/11 TH: 12/9:14/3 chyby: 20:15; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Tejchman Martin(1/2.5);

statistiky

střelci kola
1.Konvalina RadimBK Přelouč 33
2.Hřebík VítězslavBK Skuteč23
3.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto23
4.Odložil JanSokol Vysoké Mýto22
5.Dvořák JanSokol Vysoké Mýto20
6.Novotný MarekBK Skuteč20
7.Svoboda MichalTJ Svitavy20
8.Pidima JanSokol Vysoké Mýto19
9.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice19
10.Dašek FilipBK Přelouč 17
nejužitečnější hráči kola
1.Konvalina RadimBK Přelouč 30
2.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto22
3.Odložil JanSokol Vysoké Mýto22
4.Hřebík VítězslavBK Skuteč19
5.Novotný MarekBK Skuteč19
6.Svoboda MichalTJ Svitavy19
7.Dvořák JanSokol Vysoké Mýto18
8.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice18
9.Pidima JanSokol Vysoké Mýto16
10.Dašek FilipBK Přelouč 15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Pidima JanSokol Vysoké Mýto5/5
2.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice4/4
3.Dašek FilipBK Přelouč 3/3
4.Harašta LukášTJ Svitavy3/3
5.Zeman DavidTJ Jiskra Hořice3/3
6.Alexa MilanTJ Svitavy2/2
7.Hrdý JakubTJ Jiskra Hořice2/2
8.Klimek OndřejTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
9.Kvapil MartinTJ Svitavy2/2
10.Mantlík JakubBC Spartak Rychnov nad Kněžnou2/2
asistence v kole