www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

3. kolo

14. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov

00.00.0000 00:00; hala: hala ZŠ Husitská, Nová Paka

15. BK Skuteč - TJ Turnov 60:69

(16:23 31:36 43:54); 29.09.2018 17:00; hala: městská hala, ČSA 1000, Skuteč -- technický zápis

body: Hřebík Vítězslav 16, Zavřel Michal 16, Novotný Marek 10, Petr Michal 10, Zavřel Tomáš 4, Hřebík Pavel 2, Poslušný Tomáš 2, Voral Tomáš 0 - Nejedlo Jakub 20, Jeníček Jakub 15, Krejčí Ondřej 10, Černý David 6, Kučera Petr 6, Jeníček Lukáš 4, Mojsl Antonín 4, Klápště Jiří 2, Valšík Michal 2, Špetlík Ondřej 0; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 24/24:26/26 TH: 15/6:4/2 chyby: 9:10; rozhodčí: Havrda Martin(1/1.5), Kozel Martin(1/1.5);

16. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Hořice 52:56

(15:14 31:28 42:42); 29.09.2018 17:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Coufal Jakub 14, Hartman Jiří 13, Jagoš Petr 5, Krajcigr Jan 4, Líška David 4, Pevný Zdeněk 4, Spilka Tomáš 4, Nádvorník Filip 2, Novotný Jan 2, Hladík Filip 0, Řidkošil Václav 0 - Vrťátko Lukáš 21, Kulhánek Martin 9, Němec Ladislav 8, Rais Filip 8, Hrdý Jakub 4, Zeman David 4, Holeček Pavel 2, Machút Michal 0, Medek Daniel 0; střelba 3b.: 3/3:5/5 střelba 2b.: 20/20:14/14 TH: 8/3:26/13 chyby: 23:20; rozhodčí: Zima Jan(2/1), Kmošek Jakub(2/1);

17. TJ Svitavy - BK Přelouč 61:74

(14:14 29:27 43:52); 29.09.2018 17:00; hala: SH Na Střelnici, Svitavy -- technický zápis

body: Alexa Milan 14, Kačenga Jakub 14, Cupal Lukáš 8, Svoboda Michal 8, Kvapil Martin 6, Nohal Jindřich 4, Kresl David 3, Alexa Jan 2, Harašta Lukáš 2, Sabol Dušan 0, Sobola Petr 0, Tomanec Matěj 0 - Konvalina Radim 18, Sojka Milan 18, Zikmunda Aleš 18, Dašek Filip 9, Kubát Radim 8, Priessnitz Tomáš 3, Půlpán Miloš 0; střelba 3b.: 7/7:5/5 střelba 2b.: 18/18:24/24 TH: 9/4:14/11 chyby: 14:12; rozhodčí: Němec Karel(1.5/1.5), Trmač Vladislav(1/1.5);

18. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 80:66

(26:12 41:28 61:46); 29.09.2018 16:00; hala: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto -- technický zápis

body: Jaroš Milan 20, Pidima Jan 18, Stejskal Jan 15, Kočí Jakub 12, Dvořák Jan 6, Odložil Jan 5, Krejsa Vojtěch 4 - Truneček Martin 26, Halamka Jiří 12, Kalabis Tomáš 10, Král Richard 9, Plíšek Tobiáš 6, Letáček Ondřej 3; střelba 3b.: 5/5:8/8 střelba 2b.: 31/31:14/14 TH: 5/3:22/14 chyby: 15:9; rozhodčí: Tejchman Martin(1/1), Kohout Marek(1.5/1);

19. TJ SPŠ stavební Náchod - Královští Sokoli "B" 83:49

(27:16 51:31 66:40); 29.09.2018 16:30; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod -- technický zápis

body: Čermák Vojtěch 24, Sarpong David 21, Vaněček Michal 13, Chvojka Martin 9, Poprašič Milan 7, Martinec Pavel 4, Klimek Ondřej 3, Pavlů Lukáš 2, Hubka Kamil 0, Prouza Pavel 0 - Beránek Jan 16, Petřík Pavel 11, Pařízek Radek 9, Mervart Lukáš 8, Černohorský Marek 2, Říha Josef 2, Janowski David 1; střelba 3b.: 10/10:4/4 střelba 2b.: 21/21:14/14 TH: 20/11:29/9 chyby: 25:16; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Šorf Martin(1/1);

20. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:43

(9:12 32:27 46:35); 29.09.2018 17:00; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Vejražka Radek 21, Hašek Jan 18, Paulíček Robert 9, Hrubý Jiří 5, Čeněk Štěpán 4, Jiříček Pavel 2, Plecháč Vojtěch 2, Veselý Tomáš 2, Zajíček Jiří 2, Jecha Martin 0, Jiříček Petr 0 - Folk Pavel 11, Beran David 9, Zábraha Martin 8, Pilař Petr 6, Sommer Jan 4, Mantlík Jakub 3, Brandejs Pavel 2, Kodytek Marek 0; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 18/18:14/14 TH: 23/17:25/9 chyby: 26:22; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Dočkal Petr(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Truneček MartinTJ Sokol BK Chrudim 26
2.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 24
3.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 21
4.Vejražka RadekTJ Sokol Jaroměř-Josefov21
5.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice21
6.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto20
7.Nejedlo JakubTJ Turnov20
8.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov18
9.Konvalina RadimBK Přelouč 18
10.Pidima JanSokol Vysoké Mýto18
nejužitečnější hráči kola
1.Truneček MartinTJ Sokol BK Chrudim 21
2.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 20
3.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto19
4.Nejedlo JakubTJ Turnov19
5.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 17
6.Sojka MilanBK Přelouč 17
7.Hřebík VítězslavBK Skuteč16
8.Konvalina RadimBK Přelouč 15
9.Vejražka RadekTJ Sokol Jaroměř-Josefov15
10.Alexa MilanTJ Svitavy14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Truneček MartinTJ Sokol BK Chrudim 6/6
2.Alexa MilanTJ Svitavy4/4
3.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 4/4
4.Pidima JanSokol Vysoké Mýto4/4
5.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov3/3
6.Jeníček JakubTJ Turnov3/3
7.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 3/3
8.Beránek JanKrálovští Sokoli "B"2/2
9.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod2/2
10.Cupal LukášTJ Svitavy2/2
asistence v kole