www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

8. Královští Sokoli "B" - Sokol Vysoké Mýto 47:85

(16:23 30:44 37:60); 23.09.2018 12:30; hala: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Říha Josef 23, Petřík Pavel 8, Mráz Tomáš 5, Beránek Jan 3, Adamec Nicolas Benjamin 2, Čechák Pavel 2, Hofírek Jakub 2, Pařízek Radek 2, Černohorský Marek 0, Freibauer Filip 0, Hromádko Jakub 0 - Jaroš Milan 21, Pidima Jan 13, Odložil Jan 12, Hájek Filip 10, Teplý Miroslav 8, Dvořák Jan 7, Kočí Jakub 6, Balcar Michal 4, Richtr Vojtěch 4, Krejsa Vojtěch 0; střelba 3b.: 2/2:9/9 střelba 2b.: 16/16:24/24 TH: 20/9:18/10 chyby: 19:19; rozhodčí: Mühlbach Martin(1/1), Jarolímek Otto(1/1);

9. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Svitavy 63:55

(14:12 40:33 53:43); 23.09.2018 10:00; hala: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou -- technický zápis

body: Tomas Jiří 14, Beran Marek 9, Pantůček Stanislav 9, Zábraha Martin 9, Čermák Petr 7, Rozehnal Ivo 6, Brandejs Pavel 5, Mantlík Jakub 3, Folk Pavel 1 - Harašta Lukáš 22, Kvapil Martin 12, Kačenga Jakub 11, Alexa Milan 7, Alexa Jan 3, Nohal Jindřich 0, Tomanec Matěj 0; střelba 3b.: 5/5:7/7 střelba 2b.: 20/20:11/11 TH: 11/8:26/12 chyby: 23:19; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Kohout Marek(1/1);

10. BK Přelouč - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:60

(18:16 40:30 57:44); 23.09.2018 10:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Bulušek Luboš 29, Konvalina Radim 14, Škarda Dominik 12, Dašek Filip 11, Zikmunda Aleš 8, Kubát Radim 5, Pála Petr 2, Kautský Lukáš 0, Šindelář Michal 0, Tužil Vojtěch 0, Válek Josef 0 - Coufal Jakub 14, Líška David 11, Novotný Jan 8, Spilka Tomáš 8, Jagoš Petr 6, Pevný Zdeněk 6, Nádvorník Filip 3, Hartman Jiří 2, Krajcigr Jan 2; střelba 3b.: 11/11:0/0 střelba 2b.: 19/19:24/24 TH: 15/10:23/12 chyby: 21:14; rozhodčí: Svoboda Karel(3.5/1.5), (---/---);

11. TJ Sokol BK Chrudim - BK Skuteč 60:62

(18:19 26:31 41:44); 23.09.2018 10:00; hala: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim -- technický zápis

body: Plíšek Tobiáš 16, Truneček Martin 15, Halamka Jiří 9, Táborský Zdeněk 8, Mareček Filip 5, Holý Jakub 4, Plíšek Matouš 2, Moučka Pavel 1, Kalabis Tomáš 0, Král Richard 0 - Zavřel Michal 18, Novotný Marek 15, Zavřel Tomáš 13, Petr Michal 12, Pacetti Lukáš 2, Voral Tomáš 2, Poslušný Tomáš 0; střelba 3b.: 10/10:5/5 střelba 2b.: 13/13:21/21 TH: 8/4:11/5 chyby: 14:12; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/1), Zima Jan(1/1);

12. TJ Turnov - Loko Trutnov 65:69

(17:13 36:37 55:45); 23.09.2018 09:00; hala: Sportovní hala TJ, Turnov -- technický zápis

body: Nejedlo Jakub 14, Jeníček Lukáš 10, Vích Ladislav 9, Jeníček Jakub 8, Pospíchal David 6, Špetlík Ondřej 6, Klápště Jiří 5, Kučera Petr 5, Krejčí Ondřej 2, Černý David 0, Holub Ondřej 0, Mojsl Antonín 0 - Malý Ladislav 26, Meisner Matyáš 18, Malý Matěj 7, Kejdana Filip 6, Mrázek Jaroslav 5, Štěpánský Jan 3, Ledvinka Jiří 2, Mach Dominik 2, Smilnický Vladimír 0, Šuhajda Adam 0; střelba 3b.: 3/3:6/6 střelba 2b.: 23/23:21/21 TH: 13/10:15/9 chyby: 14:20; rozhodčí: Michlík Radek(1/2), Dočkal Petr(1/2);

13. TJ Jiskra Hořice - Sokol Nová Paka 69:43

(16:5 35:16 55:29); 23.09.2018 10:00; hala: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice -- technický zápis

body: Vrťátko Lukáš 20, Zeman David 11, Němec Ladislav 10, Machút Michal 9, Rais Filip 8, Štěpánek Jakub 5, Bartoš Jan 2, Holeček Pavel 2, Kulhánek Martin 2, Hrdý Jakub 0, Medek Daniel 0 - Tegel Jakub 15, Gottštein Erwin 7, Gottštein Václav 6, Bartoš Petr 5, Pour Vojtěch 4, Kmoníček Tomáš 3, Nádvorník Jiří 3; střelba 3b.: 9/9:1/1 střelba 2b.: 17/17:14/14 TH: 20/8:20/12 chyby: 20:16; rozhodčí: Tejchman Martin(1/2), Brandejs Tomáš(1/2);

statistiky

střelci kola
1.Bulušek LubošBK Přelouč 29
2.Malý LadislavLoko Trutnov 26
3.Říha JosefKrálovští Sokoli "B"23
4.Harašta LukášTJ Svitavy22
5.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto21
6.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice20
7.Meisner MatyášLoko Trutnov 18
8.Zavřel MichalBK Skuteč18
9.Plíšek TobiášTJ Sokol BK Chrudim 16
10.Novotný MarekBK Skuteč15
nejužitečnější hráči kola
1.Bulušek LubošBK Přelouč 26
2.Malý LadislavLoko Trutnov 21
3.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto18
4.Říha JosefKrálovští Sokoli "B"16
5.Zavřel MichalBK Skuteč16
6.Meisner MatyášLoko Trutnov 15
7.Nejedlo JakubTJ Turnov13
8.Plíšek TobiášTJ Sokol BK Chrudim 13
9.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice13
10.Harašta LukášTJ Svitavy11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Bulušek LubošBK Přelouč 8/8
2.Harašta LukášTJ Svitavy4/4
3.Plíšek TobiášTJ Sokol BK Chrudim 4/4
4.Truneček MartinTJ Sokol BK Chrudim 4/4
5.Vrťátko LukášTJ Jiskra Hořice4/4
6.Malý LadislavLoko Trutnov 3/3
7.Pidima JanSokol Vysoké Mýto3/3
8.Zavřel MichalBK Skuteč3/3
9.Hájek FilipSokol Vysoké Mýto2/2
10.Jeníček LukášTJ Turnov2/2
asistence v kole