www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

14. kolo

86. Sokol Nová Paka - TJ Sokol BK Chrudim 72:57

(27:14 38:32 57:43); 09.12.2018 10:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Tegel Jakub 21, Peterka Aleš 14, Bartoš Petr 10, Gottštein Erwin 10, Nádvorník Jiří 8, Korbelář Pavel 5, Stěhulka Ondřej 4, Kmoníček Tomáš 0, Soumar Lukáš 0 - Táborský Zdeněk 22, Plíšek Matouš 15, Hlavatý Richard 12, Kalabis Tomáš 6, Halamka Jiří 2, Letáček Ondřej 0; střelba 3b.: 2/2:7/7 střelba 2b.: 27/27:14/14 TH: 16/12:14/8 chyby: 12:17; rozhodčí: Zima Jan(1/2), Lukeš Libor(1/2);

87. Loko Trutnov - BK Přelouč 59:58

(17:8 33:25 44:44); 09.12.2018 13:30; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Malý Matěj 17, Mach Dominik 16, Ledvinka Jiří 13, Meisner Matyáš 7, David Stanislav 4, Šuhajda Adam 2, Považanec Peter 0, Smilnický Vladimír 0 - Zikmunda Aleš 23, Dašek Filip 13, Škarda Dominik 11, Kubát Radim 6, Bulušek Luboš 5, Haas Jan 0, Pála Petr 0, Válek Josef 0; střelba 3b.: 4/4:4/4 střelba 2b.: 22/22:22/22 TH: 8/3:5/2 chyby: 10:10; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1.5), Kolář Jaroslav(1/2);

89. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Královští Sokoli "B" 69:67

(20:18 33:31 47:50); 09.12.2018 10:00; hala: Hala TJ, Havlíčkův Brod -- technický zápis

body: Novotný Jan 18, Coufal Jakub 14, Nádvorník Filip 12, Hartman Jiří 11, Pevný Zdeněk 8, Jagoš Petr 6 - Mráz Vojtěch 21, Vychopeň Radek 16, Beránek Jan 15, Hromádko Jakub 4, Chlubna Michal 4, Černohorský Marek 3, Mervart Lukáš 2, Pařízek Radek 2; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 23/23:25/25 TH: 27/11:25/11 chyby: 23:22; rozhodčí: Michlík Radek(1/1.5), Dočkal Petr(1/2);

90. TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 80:45

(18:9 42:17 58:28); 15.12.2018 20:00; hala: SH Na Střelnici, Svitavy -- technický zápis

body: Kačenga Jakub 13, Sabol Dušan 13, Alexa Milan 12, Kvapil Martin 10, Harašta Lukáš 8, Špaček Jan 8, Tomanec Matěj 5, Kresl David 4, Nohal Jindřich 4, Alexa Jan 3 - Hašek Jan 11, Jiříček Petr 9, Haman Jan 6, Jecha Martin 5, Čeněk Štěpán 4, Jiříček Pavel 4, Vejražka Radek 3, Růžička Martin 2, Veselý Tomáš 1, Zábraha Martin 0; střelba 3b.: 12/12:4/4 střelba 2b.: 21/21:13/13 TH: 6/2:8/7 chyby: 16:13; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Polda Tomáš(1/1);

91. Sokol Vysoké Mýto - TJ SPŠ stavební Náchod 53:64

(12:17 25:37 44:52); 09.12.2018 10:00; hala: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto -- technický zápis

body: Jaroš Milan 13, Hájek Filip 11, Odložil Jan 11, Dostál Petr 7, Kočí Jakub 4, Teplý Miroslav 3, Krejsa Vojtěch 2, Richtr Vojtěch 2 - Chvojka Martin 16, Sarpong David 12, Vaněček Michal 11, Klimek Ondřej 8, Martinec Pavel 8, Prouza Pavel 6, Pavlišta Petr 3, Hubka Kamil 0; střelba 3b.: 2/2:8/8 střelba 2b.: 18/18:16/16 TH: 20/11:16/8 chyby: 20:16; rozhodčí: Kozel Martin(2/1), Havrda Martin(2/1);

statistiky

střelci kola
1.Zikmunda AlešBK Přelouč 23
2.Táborský ZdeněkTJ Sokol BK Chrudim 22
3.Mráz VojtěchKrálovští Sokoli "B"21
4.Tegel JakubSokol Nová Paka21
5.Novotný JanTJ Jiskra Havlíčkův Brod18
6.Malý MatějLoko Trutnov 17
7.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 16
8.Mach DominikLoko Trutnov 16
9.Vychopeň RadekKrálovští Sokoli "B"16
10.Beránek JanKrálovští Sokoli "B"15
nejužitečnější hráči kola
1.Táborský ZdeněkTJ Sokol BK Chrudim 20
2.Tegel JakubSokol Nová Paka20
3.Zikmunda AlešBK Přelouč 19
4.Mach DominikLoko Trutnov 16
5.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 15
6.Malý MatějLoko Trutnov 13
7.Mráz VojtěchKrálovští Sokoli "B"13
8.Sabol DušanTJ Svitavy12
9.Jaroš MilanSokol Vysoké Mýto11
10.Ledvinka JiříLoko Trutnov 11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Alexa MilanTJ Svitavy3/3
2.Novotný JanTJ Jiskra Havlíčkův Brod3/3
3.Plíšek MatoušTJ Sokol BK Chrudim 3/3
4.Sabol DušanTJ Svitavy3/3
5.Hájek FilipSokol Vysoké Mýto2/2
6.Harašta LukášTJ Svitavy2/2
7.Hlavatý RichardTJ Sokol BK Chrudim 2/2
8.Chvojka MartinTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
9.Kačenga JakubTJ Svitavy2/2
10.Klimek OndřejTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
asistence v kole