www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

1. TJ SPŠ stavební Náchod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 71:55

(16:18 32:24 51:36); 22.09.2018 17:30; hala: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod -- technický zápis

body: Čermák Vojtěch 19, Sarpong David 17, Tondr Martin 11, Klimek Ondřej 9, Martinec Pavel 6, Chvojka Martin 5, Vaněček Michal 4, Hubka Kamil 0, Prouza Pavel 0 - Hašek Jan 13, Vejražka Radek 12, Žďárek Štěpán 8, Paulíček Robert 7, Čeněk Štěpán 6, Plecháč Vojtěch 5, Jiříček Pavel 2, Jecha Martin 1, Mestek David 1; střelba 3b.: 8/8:3/3 střelba 2b.: 19/19:16/16 TH: 26/9:26/14 chyby: 23:20; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/4), Mühlbach Martin(1/3);

2. Královští Sokoli "B" - TJ Svitavy 46:53

(13:21 28:30 42:41); 22.09.2018 15:00; hala: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Hofírek Jakub 10, Mráz Tomáš 10, Beránek Jan 4, Černohorský Marek 4, Janowski David 4, Pařízek Radek 4, Vlach Jan 4, Adamec Nicolas Benjamin 2, Freibauer Filip 2, Petřík Pavel 2, Hromádko Jakub 0, Říha Josef 0 - Kačenga Jakub 18, Harašta Lukáš 14, Alexa Milan 7, Nohal Jindřich 5, Tomanec Matěj 4, Alexa Jan 3, Kvapil Lukáš 2; střelba 3b.: 2/2:6/6 střelba 2b.: 15/15:12/12 TH: 18/10:18/11 chyby: 19:14; rozhodčí: Štancl Dominik(1/1), Havlíček Petr(1/1);

4. BK Přelouč - BK Skuteč 80:48

(24:8 45:22 60:36); 22.09.2018 17:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Zikmunda Aleš 22, Konvalina Radim 20, Škarda Dominik 13, Bulušek Luboš 9, Šindelář Michal 8, Kubát Radim 4, Dašek Filip 2, Kautský Lukáš 2, Pála Petr 0 - Novotný Marek 16, Zavřel Michal 16, Petr Michal 8, Zavřel Tomáš 4, Pacetti Lukáš 2, Poslušný Tomáš 1, Voral Tomáš 1, Hřebík Pavel 0; střelba 3b.: 6/6:1/1 střelba 2b.: 28/28:18/18 TH: 11/6:14/9 chyby: 14:16; rozhodčí: Dočkal Petr(1.5/1), Němec Karel(2/1);

5. TJ Sokol BK Chrudim - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:64

(25:8 46:32 56:47); 22.09.2018 16:00; hala: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim -- technický zápis

body: Mareček Filip 18, Táborský Zdeněk 16, Truneček Martin 13, Halamka Jiří 8, Plíšek Tobiáš 7, Moučka Pavel 6, Halamka Vojtěch 2, Plíšek Matouš 2, Holý Jakub 0, Kalabis Tomáš 0, Král Richard 0 - Pevný Zdeněk 15, Hartman Jiří 14, Coufal Jakub 13, Spilka Tomáš 10, Novotný Jan 8, Nádvorník Filip 2, Krajcigr Jan 1, Líška David 1, Jagoš Petr 0; střelba 3b.: 4/4:4/4 střelba 2b.: 22/22:21/21 TH: 22/16:21/10 chyby: 17:19; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Kvoch Jan(1/1.5);

6. TJ Turnov - Sokol Nová Paka 65:68

(20:8 38:33 49:54); 22.09.2018 17:00; hala: Sportovní hala TJ, Turnov -- technický zápis

body: Nejedlo Jakub 15, Pospíchal David 11, Vích Ladislav 8, Špetlík Ondřej 6, Valšík Michal 6, Klápště Jiří 5, Holub Ondřej 4, Jeníček Jakub 4, Krejčí Ondřej 4, Mojsl Antonín 2, Černý David 0 - Banýr Radek 22, Nádvorník Jiří 15, Tegel Jakub 14, Gottštein Erwin 8, Kmoníček Tomáš 5, Bartoš Petr 4, Korbelář Pavel 0, Pour Vojtěch 0; střelba 3b.: 2/2:3/3 střelba 2b.: 25/25:21/21 TH: 13/9:32/17 chyby: 28:15; rozhodčí: Kohout Marek(1/2), Zima Jan(1/2);

7. TJ Jiskra Hořice - Loko Trutnov 51:78

(14:18 24:35 40:62); 21.09.2018 20:00; hala: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice -- technický zápis

body: Němec Ladislav 10, Machút Michal 8, Rais Filip 8, Zeman David 8, Hrdý Jakub 7, Bartoš Jan 6, Holeček Pavel 4, Kulhánek Martin 0, Medek Daniel 0, Štěpánek Jakub 0 - Malý Matěj 25, Malý Ladislav 23, Mrázek Jaroslav 19, Kejdana Filip 4, Mach Dominik 4, Lešák Adam 3, Kazda Tomáš 0, Ledvinka Jiří 0, Smilnický Vladimír 0, Štěpánský Jan 0, Šuhajda Adam 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 16/16:29/29 TH: 25/10:29/14 chyby: 27:22; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Kmošek Jakub(1/1);

statistiky

střelci kola
1.Malý MatějLoko Trutnov 25
2.Malý LadislavLoko Trutnov 23
3.Banýr RadekSokol Nová Paka22
4.Zikmunda AlešBK Přelouč 22
5.Konvalina RadimBK Přelouč 20
6.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 19
7.Mrázek JaroslavLoko Trutnov 19
8.Kačenga JakubTJ Svitavy18
9.Mareček FilipTJ Sokol BK Chrudim 18
10.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 17
nejužitečnější hráči kola
1.Konvalina RadimBK Přelouč 20
2.Malý LadislavLoko Trutnov 19
3.Zikmunda AlešBK Přelouč 19
4.Malý MatějLoko Trutnov 17
5.Banýr RadekSokol Nová Paka14
6.Mrázek JaroslavLoko Trutnov 14
7.Mareček FilipTJ Sokol BK Chrudim 13
8.Nádvorník JiříSokol Nová Paka13
9.Sarpong DavidTJ SPŠ stavební Náchod 13
10.Táborský ZdeněkTJ Sokol BK Chrudim 13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Bulušek LubošBK Přelouč 3/3
2.Klimek OndřejTJ SPŠ stavební Náchod 3/3
3.Alexa MilanTJ Svitavy2/2
4.Čermák VojtěchTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
5.Mráz TomášKrálovští Sokoli "B"2/2
6.Mrázek JaroslavLoko Trutnov 2/2
7.Rais FilipTJ Jiskra Hořice2/2
8.Táborský ZdeněkTJ Sokol BK Chrudim 2/2
9.Tondr MartinTJ SPŠ stavební Náchod 2/2
10.Zikmunda AlešBK Přelouč 2/2
asistence v kole