www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

9. kolo

25. BC Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G 100:6

(21:2 41:4 71:4); 26.01.2019 09:30; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Havlínová Natálie 22, Nováková Klára 18, Marková Karolína 15, Poláková Jana 10, Suchopárková Sofie 9, Herinková Tereza 8, Litvová Tereza 8, Grzonka Laura 6, Roubíčková Lucie 4, Fivébrová Ema 0, Šímová Karolína 0, Urbanová Sára 0 - Kounovská Aneta 2, Kovářová Miloslava 2, Opálková Anna 2, Dymáčková Lucie 0, Holásková Nikola 0, Kadlecová Eliška 0, Padevětová Sofia 0, Perglová Anna 0, Valášková Sabina 0, Valášková Adéla 0, Vovsíková Nikola 0, Zahradníková Alice 0; střelba 2b.: 48/48:3/3 TH: 12/4:7/0 chyby: 10:12; rozhodčí: , ;

26. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs n. L.o.s. U11G 112:10

(6:6 43:6 72:10); 26.01.2019 09:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Strnadová Valérie 30, Kvízová Nikola 29, Holá Jana 12, Colová Kateřina 8, Přenosilova Kristýna 7, Klokočníková Lenka 6, Košnarová Michaela 6, Ottová Linda 4, Přenosilová Veronika 4, Staňková Barbora 4, Hájková Barbora 2, Kurková Adéla 0, Procházková Eliška 0 - Hájková Tereza 6, Princová Eliška 2, Waitzmanová Natálie 2, Glaserová Alena 0, Helisová Aneta  0, Krupková Matylda 0, Lecková Klaudie 0, Malinská Aneta 0, Minxová Kristýna 0, Nadych Kristina 0, Nečásková Michaela 0, Šarbochová Lucie  0, Vaverková Viktorie 0, Zelfelová Adriana 0; střelba 2b.: 50/50:4/4 TH: 28/12:2/2 chyby: 9:24; rozhodčí: Bubeník Jonáš, Kvíz Leoš;

27. BC Kolín z.s. - BK Kralupy Junior U11G(ms) 70:22

(14:2 33:6 51:9); 25.01.2019 16:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Plačková Anna 18, Halámková Nina 16, Burdová Klaudie 8, Šibravová Laura 8, Tichá Natálie 8, Gryčová Alžběta  5, Ozierancová Dita 5, Losmanová Leontýna 2, Bosáková Aneta 0, Dubová Tereza 0 - Pátková Emma 15, Marcolová Laura  4, Voljanská Sára 2, Topolová Natálie 1, Bláhová Tereza 0, Hlaváčková Natálie 0, Loudová Kateřina  0, Milotová Elena 0, Podracká Vanesa 0, Portašíková Laura 0, Syblíková Rozálie  0, Šmídová Karolína  0, Zahradníková Tereza 0; střelba 2b.: 30/30:8/8 TH: 20/10:6/6 chyby: 8:14; rozhodčí: Dub Michal, Moravcová Lucie;

statistiky

střelkyně kola
1.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G30
2.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G29
3.Havlínová NatálieSlaný U11G22
4.Nováková KláraSlaný U11G18
5.Plačková AnnaBC Kolín z.s.18
6.Halámková NinaBC Kolín z.s.16
7.Marková KarolínaSlaný U11G15
8.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)15
9.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
10.Poláková JanaSlaný U11G10
nejužitečnější hráčky kola
1.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G28
2.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G25
3.Havlínová NatálieSlaný U11G21
4.Plačková AnnaBC Kolín z.s.17
5.Nováková KláraSlaný U11G15
6.Marková KarolínaSlaný U11G14
7.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)14
8.Halámková NinaBC Kolín z.s.13
9.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
10.Litvová TerezaSlaný U11G8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole