www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

8. kolo

22. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - BC Kolín z.s. 11:57

(0:16 6:31 7:41); 05.01.2019 13:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Poštolková Andrea 10, Princová Eliška 1, Glaserová Alena 0, Helisová Aneta  0, Kristová Natálie 0, Krupková Matylda 0, Lecková Klaudie 0, Malinská Aneta 0, Nadych Kristina 0, Simandlová Linda 0, Šamšová Tereza 0, Šarbochová Lucie  0, Škorpilová Kateřina 0, Waitzmanová Natálie 0, Zelfelová Adriana 0 - Plačková Anna 21, Halámková Nina 10, Šibravová Laura 10, Buřičová Sára 4, Gryčová Alžběta  4, Tichá Natálie 4, Losmanová Leontýna 2, Ozierancová Dita 2; střelba 2b.: 5/5:25/25 TH: 4/1:12/7 chyby: 11:1; rozhodčí: , ;

23. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 8:150

(2:31 5:79 8:111); 06.01.2019 09:30; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Holásková Nikola 5, Perglová Anna 2, Dymáčková Lucie 1, Bozděchová Ellen 0, Kadlecová Eliška 0, Kounovská Aneta 0, Kovářová Miloslava 0, Kruntorádová Anežka 0, Opálková Anna 0, Padevětová Sofia 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0 - Hájková Kateřina 32, Kvízová Nikola 30, Klokočníková Lenka 12, Přenosilova Kristýna 12, Colová Kateřina 10, Holá Jana 10, Košnarová Michaela 10, Přenosilová Veronika 10, Staňková Barbora 10, Strnadová Valérie 10, Ottová Linda 3, Hájková Barbora 1; střelba 2b.: 3/3:71/71 TH: 4/2:13/8 chyby: 10:14; rozhodčí: Machálek Jan, Šťavík Radek;

24. BC Benešov U11G(ms) - BC Slaný U11G 31:35

(10:11 18:17 19:25); 05.01.2019 09:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Šváchová Adéla 8, Kleplová Tereza 5, Starostová Lenka 4, Tůmová Kristýna 4, Klimešová Beáta 2, Maršíčková Michala 2, Papírníková Viktorie  2, Pelikánová Lucie 2, Slaninová Natálie 2, Kačengová Nela 0, Sochůrková Ema 0, Srbová Petra 0, Valentová Anežka 0, Vondrušková Zuzana 0 - Poláková Jana 10, Taušová Karolína 5, Ševčíková Veronika 4, Šímová Karolína 4, Litvová Tereza 3, Suchopárková Sofie 3, Herinková Tereza 2, Nováková Klára 2, Vágnerová Elen 2, Fivébrová Ema 0, Roubíčková Lucie 0; střelba 2b.: 13/13:16/16 TH: 18/5:18/3 chyby: 13:13; rozhodčí: Martínek Karel, Rýdl Milan;

statistiky

střelkyně kola
1.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G32
2.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G30
3.Plačková AnnaBC Kolín z.s.21
4.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
5.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
6.Colová KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
7.Halámková NinaBC Kolín z.s.10
8.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
9.Košnarová MichaelaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
10.Poláková JanaSlaný U11G10
nejužitečnější hráčky kola
1.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G32
2.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G30
3.Plačková AnnaBC Kolín z.s.20
4.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
5.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
6.Poštolková AndreaBK Brandýs10
7.Šibravová LauraBC Kolín z.s.10
8.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G9
9.Košnarová MichaelaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G9
10.Colová KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole