www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

19. BC Benešov U11G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12:92

(4:26 6:55 10:76); 16.12.2018 11:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Šváchová Adéla 6, Maršíčková Michala 4, Rybková Alžběta 2, Fialová Dagmar 0, Kleinová Kateřina 0, Klimešová Beáta 0, Papírníková Viktorie  0, Slaninová Natálie 0, Sochůrková Ema 0, Srbová Petra 0, Starostová Lenka 0, Tůmová Kristýna 0, Vondrušková Zuzana 0 - Strnadová Valérie 23, Hájková Kateřina 22, Holá Jana 13, Kvízová Nikola 8, Přenosilová Veronika 7, Přenosilova Kristýna 6, Košnarová Michaela 5, Klazarová Petra 4, Klokočníková Lenka 2, Staňková Barbora 2, Hájková Barbora 0, Ottová Linda 0; střelba 2b.: 6/6:38/38 TH: 2/0:25/16 chyby: 17:7; rozhodčí: Rýdl Milan, Růzha Jan;

20. TJ Sokol Kladno U11G - BC Kolín z.s. 14:82

(5:10 7:42 10:63); 09.12.2018 09:00; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Dymáčková Lucie 4, Kounovská Aneta 4, Kadlecová Eliška 2, Opálková Anna 2, Kruntorádová Anežka 1, Perglová Anna 1, Holásková Nikola 0, Kovářová Miloslava 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0 - Plačková Anna 23, Bosáková Aneta 15, Halámková Nina 10, Tichá Natálie 8, Ozierancová Dita 6, Šibravová Laura 6, Buřičová Sára 4, Losmanová Leontýna 4, Burdová Klaudie 2, Fundová Stela 2, Gryčová Alžběta  2, Dubová Tereza 0; střelba 2b.: 6/6:40/40 TH: 6/2:8/2 chyby: 8:10; rozhodčí: , ;

21. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - BK Kralupy Junior U11G(ms) 54:24

(10:5 27:11 38:18); 15.12.2018 14:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Princová Eliška 14, Vaverková Viktorie 13, Poštolková Andrea 10, Hájková Tereza 6, Helisová Aneta  4, Škorpilová Kateřina 3, Lecková Klaudie 2, Simandlová Linda 2, Glaserová Alena 0, Krupková Matylda 0, Malinská Aneta 0, Motlíčková Tereza  0, Šamšová Tereza 0, Šarbochová Lucie  0, Zelfelová Adriana 0 - Pátková Emma 10, Loudová Kateřina  6, Marcolová Laura  3, Topolová Natálie 3, Springthorpe Amy Elizabeth 2, Bláhová Tereza 0, Hlaváčková Natálie 0, Chlapcová Veronika 0, Němcová Natalie 0, Podracká Vanesa 0, Poslední Tereza 0, Syblíková Rozálie  0, Voljanská Sára 0; střelba 2b.: 26/26:10/10 TH: 10/2:4/4 chyby: 11:6; rozhodčí: Machálek Jan, Moravcová Lucie;

statistiky

střelkyně kola
1.Plačková AnnaBC Kolín z.s.23
2.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G23
3.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G22
4.Bosáková AnetaBC Kolín z.s.15
5.Princová EliškaBK Brandýs14
6.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G13
7.Vaverková ViktorieBK Brandýs13
8.Halámková NinaBC Kolín z.s.10
9.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)10
10.Poštolková AndreaBK Brandýs10
nejužitečnější hráčky kola
1.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G21
2.Plačková AnnaBC Kolín z.s.20
3.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G19
4.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
5.Bosáková AnetaBC Kolín z.s.11
6.Vaverková ViktorieBK Brandýs11
7.Halámková NinaBC Kolín z.s.10
8.Poštolková AndreaBK Brandýs10
9.Princová EliškaBK Brandýs10
10.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)9
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole