www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

16. BK Kralupy Junior U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 105:22

(24:0 45:8 68:18); 24.11.2018 08:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Pátková Emma 33, Loudová Kateřina  19, Topolová Natálie 17, Chlapcová Veronika 16, Marcolová Laura  10, Němcová Natalie 4, Voljanská Sára 4, Bláhová Tereza 2, Chvistková Natálie 0, Podracká Vanesa 0, Poslední Tereza 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Syblíková Rozálie  0, Zahradníková Tereza 0 - Opálková Anna 8, Bozděchová Ellen 6, Dymáčková Lucie 2, Holásková Nikola 2, Kounovská Aneta 2, Valášková Sabina 2, Kadlecová Eliška 0, Kovářová Miloslava 0, Padevětová Sofia 0, Perglová Anna 0, Zahradníková Alice 0; střelba 2b.: 50/50:11/11 TH: 5/5:7/0 chyby: 9:11; rozhodčí: Moravcová Lucie, ;

17. BC Kolín z.s. - BC Benešov U11G(ms) 34:32

(3:0 17:6 23:14); 24.11.2018 08:30; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Burdová Klaudie 12, Plačková Anna 11, Šibravová Laura 7, Bosáková Aneta 2, Tichá Natálie 2, Buřičová Sára 0, Dubová Tereza 0, Fundová Stela 0, Gryčová Alžběta  0, Halámková Nina 0, Losmanová Leontýna 0 - Slavíková Barbora 15, Klimešová Beáta 6, Rybková Alžběta 4, Starostová Lenka 4, Kleinová Kateřina 2, Papírníková Viktorie  1, Fialová Dagmar 0, Maršíčková Michala 0, Slaninová Natálie 0, Sochůrková Ema 0, Srbová Petra 0, Tůmová Kristýna 0, Vondrušková Zuzana 0; střelba 2b.: 16/16:13/13 TH: 14/2:21/6 chyby: 13:10; rozhodčí: Vávra Petr, Janovský Jaroslav;

18. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Slaný U11G 77:37

(17:7 49:16 58:31); 24.11.2018 09:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Kvízová Nikola 20, Strnadová Valérie 14, Hájková Kateřina 11, Holá Jana 11, Přenosilova Kristýna 8, Košnarová Michaela 6, Přenosilová Veronika 6, Klazarová Petra 1, Hájková Barbora 0, Klokočníková Lenka 0, Ottová Linda 0, Staňková Barbora 0 - Taušová Karolína 8, Havlínová Natálie 7, Litvová Tereza 4, Marková Karolína 4, Nováková Klára 4, Poláková Jana 4, Fivébrová Ema 2, Urbanová Sára 2, Vágnerová Elen 2, Grzonka Laura 0, Herinková Tereza 0, Šímová Karolína 0; střelba 2b.: 33/33:17/17 TH: 20/11:8/3 chyby: 14:17; rozhodčí: Vyhlídal Michal, Kvíz Leoš;

statistiky

střelkyně kola
1.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)33
2.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G20
3.Loudová Kateřina BK Kralupy Jun.U11G(ms)19
4.Topolová NatálieBK Kralupy Jun.U11G(ms)17
5.Chlapcová VeronikaBK Kralupy Jun.U11G(ms)16
6.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)15
7.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
8.Burdová KlaudieBC Kolín z.s.12
9.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
10.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
nejužitečnější hráčky kola
1.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)33
2.Loudová Kateřina BK Kralupy Jun.U11G(ms)19
3.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G18
4.Chlapcová VeronikaBK Kralupy Jun.U11G(ms)16
5.Topolová NatálieBK Kralupy Jun.U11G(ms)16
6.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
7.Marcolová Laura BK Kralupy Jun.U11G(ms)9
8.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G8
9.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G8
10.Plačková AnnaBC Kolín z.s.7
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole