www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

13. BC Slaný U11G - BC Kolín z.s. 108:16

(26:4 57:8 72:12); 10.11.2018 10:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Havlínová Natálie 22, Nováková Klára 18, Ševčíková Veronika 18, Taušová Karolína 17, Marková Karolína 9, Grzonka Laura 6, Herinková Tereza 6, Litvová Tereza 4, Šímová Karolína 4, Suchopárková Sofie 2, Vágnerová Elen 2, Fivébrová Ema 0, Roubíčková Lucie 0, Urbanová Sára 0 - Ozierancová Dita 6, Plačková Anna 6, Burdová Klaudie 2, Tichá Natálie 2, Buřičová Sára 0, Dubová Tereza 0, Halámková Nina 0, Losmanová Leontýna 0, Šibravová Laura 0; střelba 2b.: 50/50:8/8 TH: 14/8:1/0 chyby: 7:16; rozhodčí: Veselý Jiří, Hackl Filip;

14. BC Benešov U11G(ms) - BK Kralupy Junior U11G(ms) 98:19

(16:4 45:8 65:14); 10.11.2018 08:30; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Kleplová Tereza 20, Šváchová Adéla 18, Slavíková Barbora 14, Starostová Lenka 12, Maršíčková Michala 10, Kačengová Nela 8, Klimešová Beáta 6, Fialová Dagmar 4, Kleinová Kateřina 2, Papírníková Viktorie  2, Vondrušková Zuzana 2, Slaninová Natálie 0, Sochůrková Ema 0, Srbová Petra 0 - Pátková Emma 7, Voljanská Sára 4, Chlapcová Veronika 3, Loudová Kateřina  3, Topolová Natálie 2, Bláhová Tereza 0, Chvistková Natálie 0, Marcolová Laura  0, Němcová Natalie 0, Podracká Vanesa 0, Poslední Tereza 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Syblíková Rozálie  0; střelba 2b.: 47/47:8/8 TH: 14/4:3/3 chyby: 7:11; rozhodčí: Rýdl Milan, Povolný Jáchym;

15. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs n. L.o.s. U11G 20:18

(2:6 12:10 16:16 18:18); 10.11.2018 10:00; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Opálková Anna 6, Bozděchová Ellen 4, Kovářová Miloslava 4, Dymáčková Lucie 2, Holásková Nikola 2, Perglová Anna 2, Kadlecová Eliška 0, Rájková Kateřina 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0 - Princová Eliška 6, Poštolková Andrea 4, Krupková Matylda 2, Lecková Klaudie 2, Nadych Kristina 2, Simandlová Linda 2, Glaserová Alena 0, Helisová Aneta  0, Malinská Aneta 0, Minxová Kristýna 0, Motlíčková Tereza  0, Šamšová Tereza 0, Šarbochová Lucie  0, Waitzmanová Natálie 0, Zelfelová Adriana 0; střelba 2b.: 10/10:9/9 TH: 0/0:4/0 chyby: 7:2; rozhodčí: Nesvadba Miloš, ;

statistiky

střelkyně kola
1.Havlínová NatálieSlaný U11G22
2.Kleplová TerezaBC Benešov U11G(ms)20
3.Nováková KláraSlaný U11G18
4.Ševčíková VeronikaSlaný U11G18
5.Šváchová AdélaBC Benešov U11G(ms)18
6.Taušová KarolínaSlaný U11G17
7.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)14
8.Starostová LenkaBC Benešov U11G(ms)12
9.Maršíčková MichalaBC Benešov U11G(ms)10
10.Marková KarolínaSlaný U11G9
nejužitečnější hráčky kola
1.Havlínová NatálieSlaný U11G22
2.Kleplová TerezaBC Benešov U11G(ms)20
3.Nováková KláraSlaný U11G16
4.Ševčíková VeronikaSlaný U11G16
5.Taušová KarolínaSlaný U11G16
6.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)14
7.Starostová LenkaBC Benešov U11G(ms)12
8.Šváchová AdélaBC Benešov U11G(ms)12
9.Maršíčková MichalaBC Benešov U11G(ms)8
10.Marková KarolínaSlaný U11G7
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole