www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

4. kolo

10. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - BC Benešov U11G(ms) 12:36

(4:10 6:20 8:30); 27.10.2018 09:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Helisová Aneta  4, Poštolková Andrea 2, Princová Eliška 2, Simandlová Linda 2, Škorpilová Kateřina 2, Glaserová Alena 0, Kristová Natálie 0, Krupková Matylda 0, Malinská Aneta 0, Minxová Kristýna 0, Motlíčková Tereza  0, Nadych Kristina 0, Nečásková Michaela 0, Šarbochová Lucie  0, Zelfelová Adriana 0 - Pelikánová Lucie 12, Slavíková Barbora 10, Rybková Alžběta 6, Fialová Dagmar 2, Kleplová Tereza 2, Klimešová Beáta 2, Starostová Lenka 2, Maršíčková Michala 0, Papírníková Viktorie  0, Slaninová Natálie 0, Sochůrková Ema 0, Srbová Petra 0, Tůmová Kristýna 0, Valentová Anežka 0, Vondrušková Zuzana 0; střelba 2b.: 6/6:16/16 TH: 2/0:11/4 chyby: 13:4; rozhodčí: Koudela Martin, Tejček Tomáš;

11. BK Kralupy Junior U11G(ms) - BC Slaný U11G 6:65

(0:22 4:38 6:53); 18.11.2018 10:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Loudová Kateřina  2, Pátková Emma 2, Topolová Natálie 2, Bláhová Tereza 0, Hlaváčková Natálie 0, Chlapcová Veronika 0, Němcová Natalie 0, Podracká Vanesa 0, Portašíková Laura 0, Poslední Tereza 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Syblíková Rozálie  0, Voljanská Sára 0, Zahradníková Tereza 0 - Nováková Klára 12, Poláková Jana 10, Grzonka Laura 9, Herinková Tereza 8, Taušová Karolína 8, Litvová Tereza 4, Suchopárková Sofie 4, Urbanová Sára 4, Fivébrová Ema 2, Šímová Karolína 2, Vágnerová Elen 2; střelba 2b.: 3/3:32/32 TH: 0/0:10/1 chyby: 6:0; rozhodčí: , ;

12. BC Kolín z.s. - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 9:121

(4:28 5:54 9:85); 15.03.2019 16:15; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Šibravová Laura 4, Plačková Anna 3, Bosáková Aneta 2, Burdová Klaudie 0, Buřičová Sára 0, Dubová Tereza 0, Gryčová Alžběta  0, Tichá Natálie 0 - Přenosilova Kristýna 21, Holá Jana 15, Klokočníková Lenka 14, Strnadová Valérie 14, Kvízová Nikola 12, Přenosilová Veronika 12, Hájková Kateřina 11, Kurková Adéla 9, Staňková Barbora 8, Košnarová Michaela 4, Ottová Linda 1, Hájková Barbora 0, Klazarová Petra 0, Procházková Eliška 0; střelba 2b.: 4/4:57/57 TH: 4/1:11/7 chyby: 0:11; rozhodčí: Kvíz Leoš, ;

statistiky

střelkyně kola
1.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G21
2.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G15
3.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
4.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
5.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
6.Nováková KláraSlaný U11G12
7.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)12
8.Přenosilová VeronikaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
9.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
10.Poláková JanaSlaný U11G10
nejužitečnější hráčky kola
1.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G18
2.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
3.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
4.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
5.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
6.Nováková KláraSlaný U11G12
7.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)11
8.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
9.Přenosilová VeronikaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G10
10.Grzonka LauraSlaný U11G8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole