www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

3. kolo

7. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Kralupy Junior U11G(ms) 144:14

(34:2 75:6 92:14); 13.10.2018 09:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Přenosilová Veronika 24, Klokočníková Lenka 22, Hájková Kateřina 21, Klazarová Petra 19, Košnarová Michaela 13, Holá Jana 12, Strnadová Valérie 10, Kvízová Nikola 8, Ottová Linda 7, Kurková Adéla 6, Svobodová Lucie 2 - Milotová Elena 4, Portašíková Laura 4, Topolová Natálie 4, Voljanská Sára 2, Bláhová Tereza 0, Chlapcová Veronika 0, Chvistková Natálie 0, Loudová Kateřina  0, Marcolová Laura  0, Němcová Natalie 0, Podracká Vanesa 0, Poslední Tereza 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Syblíková Rozálie  0, Zahradníková Tereza 0; střelba 2b.: 68/68:7/7 TH: 13/8:0/0 chyby: 4:12; rozhodčí: Nesvadba Miloš, Přinda Jan;

8. BC Slaný U11G - BK Brandýs n. L.o.s. U11G 95:6

(18:4 46:4 62:6); 13.10.2018 10:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Havlínová Natálie 19, Taušová Karolína 17, Nováková Klára 16, Marková Karolína 10, Suchopárková Sofie 10, Grzonka Laura 8, Litvová Tereza 6, Urbanová Sára 3, Herinková Tereza 2, Poláková Jana 2, Ševčíková Veronika 2, Roubíčková Lucie 0, Šímová Karolína 0 - Poštolková Andrea 4, Lecková Klaudie 2, Glaserová Alena 0, Helisová Aneta  0, Malinská Aneta 0, Princová Eliška 0, Simandlová Linda 0, Šamšová Tereza 0, Šarbochová Lucie  0, Škorpilová Kateřina 0, Waitzmanová Natálie 0; střelba 2b.: 45/45:3/3 TH: 14/5:0/0 chyby: 7:10; rozhodčí: Strnad Pavel, Hackl Filip;

9. BC Benešov U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 112:8

(31:2 60:2 82:8); 13.10.2018 09:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Pelikánová Lucie 24, Kleplová Tereza 20, Šváchová Adéla 17, Slaninová Natálie 10, Slavíková Barbora 10, Kleinová Kateřina 6, Maršíčková Michala 6, Starostová Lenka 6, Kačengová Nela 5, Klimešová Beáta 2, Papírníková Viktorie  2, Rybková Alžběta 2, Tůmová Kristýna 2, Fialová Dagmar 0, Srbová Petra 0, Vondrušková Zuzana 0 - Bozděchová Ellen 4, Kounovská Aneta 2, Kovářová Miloslava 2, Dymáčková Lucie 0, Holásková Nikola 0, Kadlecová Eliška 0, Kruntorádová Anežka 0, Opálková Anna 0, Padevětová Sofia 0, Perglová Anna 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0; střelba 2b.: 54/54:4/4 TH: 19/4:2/0 chyby: 3:21; rozhodčí: Rýdl Milan, Povolný Jáchym;

statistiky

střelkyně kola
1.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)24
2.Přenosilová VeronikaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G24
3.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G22
4.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G21
5.Kleplová TerezaBC Benešov U11G(ms)20
6.Havlínová NatálieSlaný U11G19
7.Klazarová PetraŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G19
8.Šváchová AdélaBC Benešov U11G(ms)17
9.Taušová KarolínaSlaný U11G17
10.Nováková KláraSlaný U11G16
nejužitečnější hráčky kola
1.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)24
2.Přenosilová VeronikaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G24
3.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G22
4.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G21
5.Kleplová TerezaBC Benešov U11G(ms)20
6.Klazarová PetraŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G18
7.Havlínová NatálieSlaný U11G17
8.Nováková KláraSlaný U11G16
9.Šváchová AdélaBC Benešov U11G(ms)15
10.Taušová KarolínaSlaný U11G15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole