www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

4. TJ Sokol Kladno U11G - BC Slaný U11G 8:103

(2:24 6:46 6:75 ); 20.10.2018 15:00; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Bozděchová Ellen 2, Dymáčková Lucie 2, Kounovská Aneta 2, Opálková Anna 2, Holásková Nikola 0, Kadlecová Eliška 0, Kovářová Miloslava 0, Kruntorádová Anežka 0, Padevětová Sofia 0, Perglová Anna 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0 - Taušová Karolína 24, Poláková Jana 16, Ševčíková Veronika 16, Nováková Klára 13, Grzonka Laura 10, Litvová Tereza 10, Urbanová Sára 5, Fivébrová Ema 4, Šímová Karolína 2, Vágnerová Elen 2, Roubíčková Lucie 1; střelba 2b.: 4/4:49/49 TH: 0/0:19/5 chyby: 13:2; rozhodčí: , ;

5. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 5:133

(1:26 1:62 5:88); 29.09.2018 09:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Poštolková Andrea 5, Helisová Aneta  0, Kristová Natálie 0, Krupková Matylda 0, Lecková Klaudie 0, Motlíčková Tereza  0, Simandlová Linda 0, Šamšová Tereza 0, Šarbochová Lucie  0, Waitzmanová Natálie 0 - Strnadová Valérie 34, Hájková Kateřina 26, Kvízová Nikola 24, Přenosilova Kristýna 14, Klokočníková Lenka 12, Přenosilová Veronika 12, Holá Jana 11, Hájková Barbora 0, Košnarová Michaela 0, Kurková Adéla 0, Svobodová Lucie 0; střelba 2b.: 2/2:63/63 TH: 2/1:10/7 chyby: 5:5; rozhodčí: Martínek Karel, Kvíz Leoš;

6. BK Kralupy Junior U11G(ms) - BC Kolín z.s.U11G(mix) 31:28

(14:6 21:8 31:19); 27.01.2019 10:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Pátková Emma 18, Němcová Natalie 5, Portašíková Laura 4, Topolová Natálie 2, Voljanská Sára 2, Bláhová Tereza 0, Hlaváčková Natálie 0, Loudová Kateřina  0, Marcolová Laura  0, Milotová Elena 0, Podracká Vanesa 0, Poslední Tereza 0, Syblíková Rozálie  0, Šmídová Karolína  0, Zahradníková Tereza 0 - Plačková Anna 12, Šibravová Laura 8, Losmanová Leontýna 4, Buřičová Sára 2, Tichá Natálie 2; střelba 2b.: 15/15:13/13 TH: 2/1:11/2 chyby: 6:0; rozhodčí: , ;

statistiky

střelkyně kola
1.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G34
2.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G26
3.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G24
4.Taušová KarolínaSlaný U11G24
5.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)18
6.Poláková JanaSlaný U11G16
7.Ševčíková VeronikaSlaný U11G16
8.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
9.Nováková KláraSlaný U11G13
10.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
nejužitečnější hráčky kola
1.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G34
2.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G25
3.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G24
4.Taušová KarolínaSlaný U11G24
5.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)18
6.Klokočníková LenkaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
7.Poláková JanaSlaný U11G12
8.Přenosilova KristýnaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
9.Přenosilová VeronikaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
10.Ševčíková VeronikaSlaný U11G12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole