www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

13. kolo

37. TJ Sokol Kladno U11G - BK Kralupy Junior U11G(ms) 22:80

(6:23 12:44 14:66); 16.03.2019 10:00; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Holásková Nikola 4, Kounovská Aneta 4, Perglová Anna 4, Valášková Sabina 4, Kadlecová Eliška 2, Opálková Anna 2, Zahradníková Alice 2, Bozděchová Ellen 0, Dymáčková Lucie 0, Earl Ema Taylor 0, Kovářová Miloslava 0, Kruntorádová Anežka 0, Ornstová Lucie 0, Padevětová Sofia 0, Valášková Adéla 0, Vovsíková Nikola 0 - Pátková Emma 27, Chlapcová Veronika 8, Marcolová Laura  8, Syblíková Rozálie  6, Topolová Natálie 6, Loudová Kateřina  5, Portašíková Laura 4, Springthorpe Amy Elizabeth 4, Šmídová Karolína  4, Voljanská Sára 4, Němcová Natalie 2, Poslední Tereza 2, Bláhová Tereza 0, Chvistková Natálie 0, Podracká Vanesa 0; střelba 2b.: 11/11:38/38 TH: 4/0:8/4 chyby: 8:3; rozhodčí: , ;

38. BC Benešov U11G(ms) - BC Kolín z.s. 46:37

(8:6 30:12 37:28); 16.03.2019 09:30; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Pelikánová Lucie 22, Slavíková Barbora 9, Maršíčková Michala 4, Šváchová Adéla 4, Sochůrková Ema 3, Kleinová Kateřina 2, Starostová Lenka 2, Fialová Dagmar 0, Papírníková Viktorie  0, Slaninová Natálie 0, Tůmová Kristýna 0, Urbanová Eliška 0, Vondrušková Zuzana 0 - Plačková Anna 10, Burdová Klaudie 7, Bosáková Aneta 6, Halámková Nina 4, Ozierancová Dita 4, Losmanová Leontýna 2, Šibravová Laura 2, Tichá Natálie 2, Buřičová Sára 0, Dubová Tereza 0, Gryčová Alžběta  0; střelba 2b.: 18/18:15/15 TH: 21/10:11/7 chyby: 19:11; rozhodčí: Růzha Jan, Rýdl Milan;

39. BC Slaný U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 61:67

(10:15 24:32 45:46); 16.03.2019 09:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Havlínová Natálie 17, Marková Karolína 12, Herinková Tereza 7, Litvová Tereza 6, Taušová Karolína 6, Nováková Klára 5, Poláková Jana 4, Grzonka Laura 2, Mišiková Tereza 1, Urbanová Sára 1, Drasnarová Nikola 0, Fivébrová Ema 0, Roubíčková Lucie 0, Šímová Karolína 0, Vágnerová Elen 0 - Kvízová Nikola 14, Kurková Adéla 11, Strnadová Valérie 11, Hájková Kateřina 9, Klokočníková Lenka 7, Klazarová Petra 5, Přenosilova Kristýna 5, Holá Jana 2, Ottová Linda 2, Staňková Barbora 1, Košnarová Michaela 0, Procházková Eliška 0, Přenosilová Veronika 0; střelba 2b.: 23/23:23/23 TH: 37/15:51/21 chyby: 32:34; rozhodčí: Matějček Josef, Deliš Vojtěch;

statistiky

střelkyně kola
1.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)27
2.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)22
3.Havlínová NatálieSlaný U11G17
4.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
5.Marková KarolínaSlaný U11G12
6.Kurková AdélaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
7.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G11
8.Plačková AnnaBC Kolín z.s.10
9.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G9
10.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)9
nejužitečnější hráčky kola
1.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)26
2.Havlínová NatálieSlaný U11G13
3.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)13
4.Chlapcová VeronikaBK Kralupy Jun.U11G(ms)8
5.Marcolová Laura BK Kralupy Jun.U11G(ms)8
6.Marková KarolínaSlaný U11G8
7.Plačková AnnaBC Kolín z.s.8
8.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G6
9.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)6
10.Syblíková Rozálie BK Kralupy Jun.U11G(ms)6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole