www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

12. kolo

34. BC Kolín z.s. - BC Slaný U11G 37:55

(8:15 19:30 29:45); 13.01.2019 14:45; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Ozierancová Dita 16, Gryčová Alžběta  6, Šibravová Laura 5, Bosáková Aneta 3, Plačková Anna 3, Halámková Nina 2, Tichá Natálie 2, Burdová Klaudie 0, Losmanová Leontýna 0 - Nováková Klára 15, Herinková Tereza 6, Vágnerová Elen 6, Grzonka Laura 4, Marková Karolína 4, Taušová Karolína 4, Urbanová Sára 4, Poláková Jana 3, Šímová Karolína 3, Litvová Tereza 2, Roubíčková Lucie 2, Suchopárková Sofie 2, Fivébrová Ema 0; střelba 2b.: 16/16:25/25 TH: 20/5:16/5 chyby: 15:18; rozhodčí: Bukovský Michal, Dub Michal;

35. BK Kralupy Junior U11G(ms) - BC Benešov U11G(ms) 43:48

(12:8 24:23 34:31); 03.03.2019 10:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Marcolová Laura  14, Pátková Emma 13, Loudová Kateřina  5, Topolová Natálie 4, Podracká Vanesa 3, Portašíková Laura 2, Voljanská Sára 2, Bláhová Tereza 0, Hlaváčková Natálie 0, Chlapcová Veronika 0, Němcová Natalie 0, Poslední Tereza 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Syblíková Rozálie  0, Zahradníková Tereza 0 - Slavíková Barbora 21, Pelikánová Lucie 8, Klimešová Beáta 6, Sochůrková Ema 4, Starostová Lenka 4, Maršíčková Michala 2, Srbová Petra 2, Valentová Anežka 1, Cachová Klára 0, Fialová Dagmar 0, Papírníková Viktorie  0, Rybková Alžběta 0, Slaninová Natálie 0, Tůmová Kristýna 0, Urbanová Eliška 0, Vondrušková Zuzana 0; střelba 2b.: 17/17:22/22 TH: 26/9:16/4 chyby: 17:19; rozhodčí: Matějček Josef, Deliš Vojtěch;

36. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - TJ Sokol Kladno U11G 78:16

(30:2 39:10 74:10); 10.03.2019 15:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Hájková Tereza 38, Vaverková Viktorie 24, Princová Eliška 9, Waitzmanová Natálie 4, Škorpilová Kateřina 2, Helisová Aneta  1, Kubíčková Eliška 0, Lecková Klaudie 0, Malinská Aneta 0, Nadych Kristina 0, Simandlová Linda 0, Šarbochová Lucie  0 - Bozděchová Ellen 4, Opálková Anna 4, Holásková Nikola 2, Kounovská Aneta 2, Kruntorádová Anežka 2, Padevětová Sofia 2, Dymáčková Lucie 0, Kadlecová Eliška 0, Kovářová Miloslava 0, Ornstová Lucie 0, Perglová Anna 0, Rájková Kateřina 0, Valášková Adéla 0, Valášková Sabina 0, Vovsíková Nikola 0; střelba 2b.: 37/37:7/7 TH: 12/4:4/2 chyby: 9:16; rozhodčí: Matějček Josef, Hackl Filip;

statistiky

střelkyně kola
1.Hájková TerezaBK Brandýs38
2.Vaverková ViktorieBK Brandýs24
3.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)21
4.Ozierancová DitaBC Kolín z.s.16
5.Nováková KláraSlaný U11G15
6.Marcolová Laura BK Kralupy Jun.U11G(ms)14
7.Pátková EmmaBK Kralupy Jun.U11G(ms)13
8.Princová EliškaBK Brandýs9
9.Pelikánová LucieBC Benešov U11G(ms)8
10.Gryčová Alžběta BC Kolín z.s.6
nejužitečnější hráčky kola
1.Hájková TerezaBK Brandýs38
2.Vaverková ViktorieBK Brandýs22
3.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)19
4.Marcolová Laura BK Kralupy Jun.U11G(ms)11
5.Nováková KláraSlaný U11G8
6.Ozierancová DitaBC Kolín z.s.8
7.Princová EliškaBK Brandýs8
8.Gryčová Alžběta BC Kolín z.s.6
9.Herinková TerezaSlaný U11G6
10.Vágnerová ElenSlaný U11G6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole