www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

10. kolo

28. BK Kralupy Junior U11G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16:95

(7:18 7:53 10:77); 02.02.2019 09:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Pátková Emma 7, Milotová Elena 2, Němcová Natalie 2, Portašíková Laura 2, Topolová Natálie 2, Voljanská Sára 1, Bláhová Tereza 0, Chlapcová Veronika 0, Loudová Kateřina  0, Marcolová Laura  0, Podracká Vanesa 0, Springthorpe Amy Elizabeth 0, Zahradníková Tereza 0 - Strnadová Valérie 19, Hájková Kateřina 18, Holá Jana 17, Kvízová Nikola 12, Přenosilová Veronika 10, Kurková Adéla 4, Přenosilova Kristýna 3, Colová Kateřina 2, Klazarová Petra 2, Ottová Linda 2, Procházková Eliška 2, Staňková Barbora 2, Hájková Barbora 1, Klokočníková Lenka 1; střelba 2b.: 7/7:43/43 TH: 8/2:41/9 chyby: 22:14; rozhodčí: Matějček Josef, Deliš Vojtěch;

29. BK Brandýs n. L.o.s. U11G - BC Slaný U11G 23:73

(5:10 7:38 23:49); 03.02.2019 09:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Hájková Tereza 15, Vaverková Viktorie 6, Princová Eliška 2, Glaserová Alena 0, Krupková Matylda 0, Kubíčková Eliška 0, Lecková Klaudie 0, Malinská Aneta 0, Nadych Kristina 0, Nečásková Michaela 0, Ouředníčková Natálie 0, Simandlová Linda 0, Šamšová Tereza 0 - Marková Karolína 18, Taušová Karolína 18, Nováková Klára 10, Urbanová Sára 8, Litvová Tereza 6, Poláková Jana 6, Havlínová Natálie 4, Fivébrová Ema 3, Grzonka Laura 0, Herinková Tereza 0, Roubíčková Lucie 0; střelba 2b.: 10/10:33/33 TH: 10/3:17/7 chyby: 16:10; rozhodčí: Koudela Martin, Vohánková Marie;

30. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G(ms) 15:69

(2:21 4:39 8:47); 12.01.2019 14:00; hala: Sokolovna, Kladno -- technický zápis

body: Kounovská Aneta 6, Bozděchová Ellen 2, Dymáčková Lucie 2, Kadlecová Eliška 2, Padevětová Sofia 2, Kovářová Miloslava 1, Holásková Nikola 0, Kruntorádová Anežka 0, Opálková Anna 0, Perglová Anna 0, Valášková Sabina 0, Zahradníková Alice 0 - Slavíková Barbora 16, Maršíčková Michala 14, Kleinová Kateřina 8, Klimešová Beáta 6, Slaninová Natálie 6, Starostová Lenka 6, Fialová Dagmar 4, Sochůrková Ema 3, Tůmová Kristýna 2, Urbanová Eliška 2, Vondrušková Zuzana 2, Jajčišinová Nikola 0, Papírníková Viktorie  0, Rybková Alžběta 0, Srbová Petra 0; střelba 2b.: 7/7:34/34 TH: 2/1:4/1 chyby: 4:6; rozhodčí: , ;

statistiky

střelkyně kola
1.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G19
2.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G18
3.Marková KarolínaSlaný U11G18
4.Taušová KarolínaSlaný U11G18
5.Holá JanaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G17
6.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)16
7.Hájková TerezaBK Brandýs15
8.Maršíčková MichalaBC Benešov U11G(ms)14
9.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G12
10.Nováková KláraSlaný U11G10
nejužitečnější hráčky kola
1.Marková KarolínaSlaný U11G17
2.Slavíková BarboraBC Benešov U11G(ms)15
3.Strnadová ValérieŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G15
4.Hájková KateřinaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G14
5.Taušová KarolínaSlaný U11G14
6.Maršíčková MichalaBC Benešov U11G(ms)13
7.Hájková TerezaBK Brandýs7
8.Kleinová KateřinaBC Benešov U11G(ms)7
9.Kvízová NikolaŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G7
10.Klimešová BeátaBC Benešov U11G(ms)6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole