www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

32. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 53:17

(13:7 33:11 43:15); 04.11.2017 12:20; hala: TJ Sokol Petrovice, Praha 10 -- technický zápis

body: Čechlovský Štěpán 11, Vosol Vojtěch 10, Bednář Jan 8, Dobiš Martin 8, Kunst Jan 4, Svoboda Ondřej 3, Kalaš Kryštof 2, Sojka Matěj 2, Spudich Jan 2, Šmotolocha Denis 2, Melzer Vojtěch 1, Francl Pavel 0, Kalabza Štěpán 0, Kopečný Kryštof 0, Svoboda Lukáš 0 - Chvapil Roman 4, Palas Jakub 4, Kubišta Tobiáš 3, Byrtus Luis 2, Novotný František 2, Zíka Pavel 2, Berauer Roland 0, Gloss Filip 0, Koželsky Vojtech 0, Žejdlík Jakub 0; střelba 2b.: 25/25:8/8 TH: 14/3:4/1 chyby: 8:10; rozhodčí: Šťastný Jakub, Průša Jan;

33. Ohrada Falcons - BK Kladno 38:46

(7:10 19:16 25:30); 04.11.2017 13:00; hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč -- technický zápis

body: Janeček Vojtěch 9, Bartoš Vojtěch 6, Buljat Martin 4, Kapusta Viktor 4, Měkyš Josef 4, Štěpnička Ondřej 4, Klein David 3, Pancl Daniel 2, Štrupl Timotej 2 - Žák Martin 9, Gevorkyan Arsen 8, Zronek Tomáš 6, Jirotka Václav 5, Chaloupka Marek 4, Křišťan Jakub 4, Singer Jakub 4, Urban Matěj 4, Brezík Kryštof 2, Dobiáš Ondřej 0, Herbst Tomáš 0, Novotný František 0, Suchánek Martin 0, Trojan Vojtěch 0; střelba 2b.: 17/17:20/20 TH: 11/4:20/6 chyby: 0:16; rozhodčí: Štelbacká Kristina, Šenk Pavel;

34. Basketbalová škola Praha - NBK Praha 2007 50:30

(9:5 25:14 39:21); 08.10.2017 11:00; hala: ZŠ Předškolní, Praha 4 -- technický zápis

body: Záhořík Kryštof 9, Merxbauer Jonáš 7, Skřivánek Václav 6, Sýkora Jakub 6, Mc Menamin Tomas 5, Střelba Matěj 5, Matušík Jan 4, Podrazil Michal 4, Šnajdr Pavel 2, Wahdan Abdalla 2, Miškovský Josef 0, Mudra Jindřich 0, Randýsek Tomáš 0, Špína Jakub 0, Veverka Radek 0 - Horáček Vítek 10, Sichka Andej 6, Sinkule Daniel 6, Kmoníček Tomáš 2, Parun Oliver 2, Pospíchal Martin 2, Vekič Matija 2, Mamula Matyáš 0; střelba 2b.: 22/22:13/13 TH: 11/6:10/4 chyby: 8:7; rozhodčí: Bakajsa Michal, Průša Jan;

35. BA Sparta - USK Praha 51:52

(15:12 30:20 39:34 41:41); 08.10.2017 09:00; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Petrák Ondřej 13, Hrabovský Max 10, Dražďák Prokop 8, Lomička Jakub 7, Machurek Martin 7, Strmiska Vít 4, Zdrubecký Filip 2, Baštář Melichar 0, Hallett Robert 0, Procházka Martin 0, Sýkora Tomáš 0, Zajíček Ondřej 0 - Iagupov Kostiantyn 25, Schneider Wolf 7, Přibyl Prokop 4, Rech Štěpán 4, Sýtař Jan 4, Gareis Jáchym 3, Zadražil Jáchym 3, Mondschein Jan 2, Cilento Mattia 0, Enriquez Roberto 0, Imenov Nail 0, Kalát Jaroslav 0, Vakula Michal 0; střelba 2b.: 23/23:18/18 TH: 15/5:28/16 chyby: 21:21; rozhodčí: Treml Radek, Syrovátka František;

36. TJ Sokol Pražský - Sokol Kbely 67:35

(16:12 25:21 51:31); 03.12.2017 12:50; hala: ZŠ Mochovská, Praha 9 -- technický zápis

body: Pánek Ondřej 10, Řehořek Jáchym  10, Grindeland Jacob 8, Kroupa Petr 8, Maňák Tadeáš  8, Svojtka Filip 8, Zajíc Jakub 4, Houfek Šimon 2, Chvojka Marek  2, Svor Kryštof 2, Váňa Matěj 2, Vojta Matyáš 2, Dvořák Lukáš 1, Škořepa Marek 0 - Pokorný Vojtěch 10, Latislav Jan 7, Viktorin Vojtěch 6, Bašta Pavel 2, Filip Dominik 2, Henych Dominik 2, Kopecký Marek 2, Pejsar Albert 2, Vaníček Josef 2, Kirchhof Patrik 0, Rous Dominik 0, Troják Jan 0, Viktorin Filip 0, Wasserbauer Tomáš 0; střelba 2b.: 33/33:16/16 TH: 8/1:10/3 chyby: 10:8; rozhodčí: Sekava Albert, Hejduk Jakub;

statistiky

střelci kola
1.Iagupov KostiantynUSK Praha 25
2.Petrák OndřejBA Sparta13
3.Čechlovský ŠtěpánJižní Supi11
4.Horáček VítekNBK Praha 200710
5.Hrabovský MaxBA Sparta10
6.Pánek OndřejTJ Sokol Pražský 10
7.Pokorný VojtěchSokol Kbely10
8.Řehořek Jáchym TJ Sokol Pražský 10
9.Vosol VojtěchJižní Supi10
10.Janeček VojtěchOhrada Falcons9
nejužitečnější hráči kola
1.Iagupov KostiantynUSK Praha 23
2.Janeček VojtěchOhrada Falcons9
3.Dobiš MartinJižní Supi8
4.Horáček VítekNBK Praha 20078
5.Pánek OndřejTJ Sokol Pražský 8
6.Pokorný VojtěchSokol Kbely8
7.Řehořek Jáchym TJ Sokol Pražský 8
8.Vosol VojtěchJižní Supi8
9.Záhořík KryštofBŠ-Tygři Praha8
10.Čechlovský ŠtěpánJižní Supi7
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole