www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

10. kolo

56. Basketbalová škola Praha - Jižní Supi 73:16

(18:1 42:3 59:12); 08.10.2017 09:30; hala: ZŠ Předškolní, Praha 4 -- technický zápis

body: Záhořík Kryštof 15, Merxbauer Jonáš 14, Skřivánek Václav 8, Mc Menamin Tomas 6, Střelba Matěj 6, Sýkora Jakub 6, Matušík Jan 4, Podrazil Michal 4, Špína Jakub 4, Miškovský Josef 3, Randýsek Tomáš 2, Wahdan Abdalla 1, Mudra Jindřich 0, Šnajdr Pavel 0, Veverka Radek 0 - Vosol Vojtěch 4, Svoboda Lukáš 3, Bednář Jan 2, Čechlovský Štěpán 2, Dobiš Martin 2, Sojka Matěj 2, Francl Pavel 1, Henton Adam 0, Kalaš Kryštof 0, Kopečný Kryštof 0, Kunst Jan 0, Melzer Vojtěch 0, Spudich Jan 0, Svoboda Ondřej 0, Šmotolocha Denis 0; střelba 2b.: 35/35:7/7 TH: 13/3:13/2 chyby: 9:11; rozhodčí: Bakajsa Michal, Průša Jan;

57. BA Sparta - PORG Basket 132:18

(36:4 66:10 98:14); 05.11.2017 12:20; hala: Hala BA Sparta (nafukovačka), Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Lomička Jakub 33, Petrák Ondřej 30, Baštář Melichar 22, Machurek Martin 16, Hrabovský Max 8, Zajíček Ondřej 8, Dražďák Prokop 6, Zdrubecký Filip 6, Strmiska Vít 3, Hodboď Jáchym 0, Mochan David 0, Sýkora Tomáš 0 - Mlích Ondřej 8, Konvalina David 2, Krones Jonáš 2, Mucha Tomáš 2, Nesrsta Vojtěch  2, Provazník Jakub 2, Galyaš Ondřej 0, Kuželík Ondřej 0, Pokorný Tomáš 0, Posuch Oliver 0, Viktor Halata 0; střelba 2b.: 63/63:9/9 TH: 12/6:0/0 chyby: 6:8; rozhodčí: Sekava Albert, Hejduk Jakub;

58. TJ Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 75:22

(23:3 35:9 59:15); 08.10.2017 11:45; hala: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4 -- technický zápis

body: Zajíc Jakub 13, Maňák Tadeáš  9, Kikta Filip 8, Raduta David Gabriel 8, Řehořek Jáchym  7, Houfek Šimon 6, Svojtka Filip 6, Svor Kryštof 5, Chvojka Marek  4, Javanský Martin 4, Nezbeda Sebastián 2, Zima Adam 2, Dvořák Lukáš 1, Krása Štěpán 0, Vojta Matyáš 0 - Koželsky Vojtech 5, Talpa Oliver 5, Pulkrábek Šimon 4, Šrámek Jakub 4, Novotný František 3, Chvapil Roman 1, Byrtus Luis 0, Kubišta Tobiáš 0, Lukavec Jakub 0, Palas Jakub 0, Sidlo Daniel 0, Sitar Maxim Krystof 0, Žejdlík Jakub 0; střelba 2b.: 33/33:6/6 TH: 22/9:26/10 chyby: 17:20; rozhodčí: Vlasta Michal, Tvrdíková Michaela;

59. Sokol Kbely - BK Kladno 54:44

(14:10 28:18 39:35); 08.10.2017 09:30; hala: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno -- technický zápis

body: Latislav Jan 17, Pokorný Vojtěch 10, Bašta Pavel 9, Kirchhof Patrik 6, Henych Dominik 4, Bíman Nicolas 2, Vaníček Josef 2, Viktorin Filip 2, Wasserbauer Tomáš 2, Dolejš Jan 0, Hloušek Štěpán 0, Kopecký Marek 0, Rous Dominik 0 - Singer Jakub 9, Žák Martin 7, Dobiáš Ondřej 6, Skočdopole Ludvík 4, Střela Roman 4, Suchánek Martin 4, Benko Jan 2, Brezík Kryštof 2, Höniger Matyáš 2, Chaloupka Marek 2, Jirotka Václav 2, Herbst Tomáš 0, Křišťan Jakub 0, Sojka Matouš 0, Zronek Tomáš 0; střelba 2b.: 26/26:21/21 TH: 12/2:9/2 chyby: 12:12; rozhodčí: , ;

60. USK Praha - NBK Praha 2007 87:41

(27:10 51:17 69:27); 02.12.2017 16:00; hala: ZŠ Plamínková, Praha 4 -- technický zápis

body: Zadražil Jáchym 16, Iagupov Kostiantyn 12, Rech Štěpán 12, Vakula Michal 11, Mondschein Jan 6, Schneider Wolf 6, Babák Michael  4, Buriánek Tomáš 4, Cilento Mattia 4, Enriquez Roberto 4, Gareis Jáchym 2, Hurdálek Jan 2, Imenov Nail 2, Kalát Jaroslav 2, Sýtař Jan 0 - Pospíchal Martin 9, Kmoníček Tomáš 8, Delevič Jan  7, Sinkule Daniel 7, Feygl Ludvík 4, Prole Marko 4, Sichka Andej 2, Carloc Benge Denilson 0; střelba 2b.: 41/41:18/18 TH: 9/5:25/5 chyby: 25:11; rozhodčí: Šťastný Jakub, Bendová Linda;

statistiky

střelci kola
1.Lomička JakubBA Sparta33
2.Petrák OndřejBA Sparta30
3.Baštář MelicharBA Sparta22
4.Latislav JanSokol Kbely17
5.Machurek MartinBA Sparta16
6.Zadražil JáchymUSK Praha 16
7.Záhořík KryštofBŠ-Tygři Praha15
8.Merxbauer JonášBŠ-Tygři Praha14
9.Zajíc JakubTJ Sokol Pražský 13
10.Iagupov KostiantynUSK Praha 12
nejužitečnější hráči kola
1.Lomička JakubBA Sparta33
2.Petrák OndřejBA Sparta28
3.Baštář MelicharBA Sparta22
4.Machurek MartinBA Sparta16
5.Zadražil JáchymUSK Praha 15
6.Záhořík KryštofBŠ-Tygři Praha14
7.Merxbauer JonášBŠ-Tygři Praha13
8.Zajíc JakubTJ Sokol Pražský 11
9.Iagupov KostiantynUSK Praha 9
10.Latislav JanSokol Kbely9
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole