www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

21. kolo

82. USK Praha - BA Sparta 30:79

(8:20 17:42 25:71); 18.03.2018 14:30; hala: Sokol Horní Počernice, Praha 9 -- technický zápis

body: Přibylová Mariana 9, Petráková Natálie 8, Kovářová Andrea 4, Krejčová Barbora 4, Paličková Barbora 3, Semerádová Michaela 1, Srpová Linda 1, Cahová Patricie 0, Heřmanová Petra 0, Holubcová Julie 0, Kolmanová Phoeboe 0, Končelíková Josefína 0, Kučerová Tereza 0, Zouharová Tereza 0 - Krausová Vendula 25, Hrdinková Adéla 12, Dubjáková Sandra 8, Kramosilová Aneta 8, Šebelová Alžběta 8, Šalkovičová Martina 6, Hlušičková Kateřina 4, Michopulu Maia 4, Blaščáková Nikki 2, Lounová Barbora  2, Janoušková Eliška 0, Motlová Nikola 0, Salačová Sofia 0; střelba 2b.: 13/13:39/39 TH: 17/4:5/1 chyby: 7:17; rozhodčí: Liška Jan, Lišková Rebeka Anna;

83. NOBILES Nusle - Sokol Horní Počernice 25:63

(3:13 11:31 20:49); 17.03.2018 08:30; hala: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Freitas Lopesová Ema 7, Pavlicová Aneta 3, Šturmová Sofie 3, Vaňourková Hana 3, Albrechtová Daniela 2, Liakou Jana  2, Šťastná Adéla 2, Veselá Nikola 2, Hudečková Lucie 1, Francová Dominika 0, Košátková Michaela 0, Nenadálová Anežka 0 - Skoumalová Aneta 12, Jandová Tereza 11, Husáková Adéla 10, Horelicová Andrea 5, Soudková Magdalena 5, Králová Eliška 4, Krýzová Gabriela 4, Krýzová Alice 4, Hanzlová Ema 2, Kadaníková Natálie 2, Krajčovičová Anna Mária 2, Štaflová Viktorie 2, Husáková Tereza 0, Křemenová Kateřina 0, Ptáčková Ema 0; střelba 2b.: 8/8:27/27 TH: 18/9:26/9 chyby: 15:13; rozhodčí: Vlasta Michal, Gráfová Eliška;

84. HB Basket Praha - Basketbalová škola Praha 45:54

(4:18 18:20 27:37); 18.03.2018 12:30; hala: TJ Sokol Nusle, Praha 4 -- technický zápis

body: Balintová Aneta 13, Laubertová Julie 9, Potůčková Julie 5, Bernáthová Adéla 4, Mašková Rozárie 3, Salačová Eva 3, Janoušková Ema 2, Janoušková Veronika 2, Opravilová Jana 2, Vrabcová Alexandra 2, Pospíšilová Natálie 0, Ryšavá Adéla 0, Šafránková Markéta 0 - Málková Martina 12, Samouk Laura 9, Brzoňová Emilie 8, Homolová Kateřina 8, Ransdorfová Eliška 5, Brabcová Adéla 4, Macháčková Eliška 4, Hýlová Tereza 2, Matasová Alžběta 2, Březinová Antonie 0, Pagáčová Viktoria 0, Šamšová Markéta 0, Telecká Emma 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 18/18:21/21 TH: 20/9:24/9 chyby: 17:18; rozhodčí: Šťastný Jakub, Kopecká Barbora;

statistiky

střelkyně kola
1.Krausová VendulaBA Sparta25
2.Balintová AnetaHB Basket13
3.Hrdinková AdélaBA Sparta12
4.Málková MartinaBŠ-Tygři Praha12
5.Skoumalová AnetaS.H.Počernice12
6.Jandová TerezaS.H.Počernice11
7.Husáková AdélaS.H.Počernice10
8.Laubertová JulieHB Basket9
9.Přibylová MarianaUSK Praha9
10.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha9
nejužitečnější hráčky kola
1.Krausová VendulaBA Sparta22
2.Balintová AnetaHB Basket12
3.Hrdinková AdélaBA Sparta9
4.Brzoňová EmilieBŠ-Tygři Praha8
5.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha8
6.Jandová TerezaS.H.Počernice7
7.Kramosilová AnetaBA Sparta7
8.Skoumalová AnetaS.H.Počernice7
9.Šebelová AlžbětaBA Sparta7
10.Husáková AdélaS.H.Počernice6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Homolová KateřinaBŠ-Tygři Praha1/1
asistence v kole