www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

19. kolo

74. Basket Slovanka - Sokol Horní Počernice 49:58

(10:13 25:39 33:48); 22.04.2018 17:00; hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč -- technický zápis

body: Tomanová Zuzana 11, Růžičková Kristýna 8, Lodlová Markéta  6, Novotná Agáta 6, Krupková Aneta 4, Marková Denisa 4, Gráfová Adéla 2, Matušíková Pavlína 2, Rabochová Lucie 2, Simičová Sofia 2, Zimmelová Lenka 2, Gráfová Vendula 0 - Oubrechtová Hana 16, Králová Eliška 8, Štaflová Viktorie 8, Soudková Magdalena 6, Krýzová Alice 4, Krýzová Gabriela 4, Skoumalová Aneta 4, Hanzlová Ema 2, Horelicová Andrea 2, Husáková Adéla 2, Křemenová Kateřina 2, Jandová Tereza 0, Krajčovičová Anna Mária 0; střelba 2b.: 24/24:27/27 TH: 4/1:19/4 chyby: 18:5; rozhodčí: Melzerová Johana, Kršková Veronika;

75. USK Praha - Basketbalová škola Praha 35:61

(7:14 17:26 26:43); 17.03.2018 09:00; hala: ZŠ TGM, Praha 4 -- technický zápis

body: Petlanová Karolína 10, Končelíková Josefína 4, Paličková Barbora 4, Přibylová Mariana 4, Srpová Linda 4, Krejčová Barbora 3, Cahová Patricie 2, Kovářová Andrea 2, Petráková Natálie 2, Heřmanová Petra 0, Holubcová Julie 0, Kučerová Tereza 0, Nováková Tereza 0, Semerádová Michaela 0, Zouharová Tereza 0 - Samouk Laura 15, Březinová Antonie 10, Brzoňová Emilie 9, Macháčková Eliška 8, Málková Martina 7, Homolová Kateřina 5, Brabcová Adéla 4, Ransdorfová Eliška 3, Hýlová Tereza 0, Matasová Alžběta 0, Pagáčová Viktoria 0, Šamšová Markéta 0, Telecká Emma 0; střelba 2b.: 14/14:26/26 TH: 21/7:26/9 chyby: 20:15; rozhodčí: Matys Pavel, Melzerová Johana;

76. NOBILES Nusle - HB Basket Praha 35:47

(11:6 18:27 26:33); 21.04.2018 10:30; hala: ZŠ TGM, Praha 4 -- technický zápis

body: Freitas Lopesová Ema 11, Šturmová Sofie 7, Pavlicová Aneta 5, Vaňourková Hana 3, Veselá Nikola 3, Hudečková Lucie 2, Nenadálová Anežka 2, Synková Barbora 2, Albrechtová Daniela 0, Janku Marie Rene 0, Košátková Michaela 0, Liakou Jana  0, Šťastná Adéla 0 - Potůčková Julie 10, Šafránková Markéta 8, Laubertová Julie 7, Balintová Aneta 6, Opravilová Jana 4, Ryšavá Adéla 4, Štenclová Amálie 4, Arnoštová Aneta 2, Bernáthová Adéla 2, Janoušková Veronika 0, Kovandová Lenka 0, Pospíšilová Natálie 0, Salačová Eva 0, Vrabcová Alexandra 0; střelba 2b.: 13/13:20/20 TH: 23/9:15/7 chyby: 15:17; rozhodčí: Provazník Adam, Syrovátka František;

statistiky

střelkyně kola
1.Oubrechtová HanaS.H.Počernice16
2.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha15
3.Freitas Lopesová EmaNOBILES Nusle 11
4.Tomanová ZuzanaBasket Slovanka11
5.Březinová AntonieBŠ-Tygři Praha10
6.Petlanová KarolínaUSK Praha10
7.Potůčková JulieHB Basket10
8.Brzoňová EmilieBŠ-Tygři Praha9
9.Králová EliškaS.H.Počernice8
10.Macháčková EliškaBŠ-Tygři Praha8
nejužitečnější hráčky kola
1.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha13
2.Oubrechtová HanaS.H.Počernice10
3.Březinová AntonieBŠ-Tygři Praha9
4.Tomanová ZuzanaBasket Slovanka9
5.Brzoňová EmilieBŠ-Tygři Praha8
6.Freitas Lopesová EmaNOBILES Nusle 8
7.Šafránková MarkétaHB Basket8
8.Petlanová KarolínaUSK Praha7
9.Potůčková JulieHB Basket7
10.Králová EliškaS.H.Počernice6
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole