www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

18. kolo

70. HB Basket Praha - USK Praha 43:45

(8:14 20:24 33:28); 21.04.2018 12:00; hala: ZŠ TGM, Praha 4 -- technický zápis

body: Štenclová Amálie 12, Laubertová Julie 8, Potůčková Julie 6, Salačová Eva 4, Šafránková Markéta 4, Arnoštová Aneta 2, Balintová Aneta 2, Pospíšilová Natálie 2, Vrabcová Alexandra 2, Ryšavá Adéla 1, Bernáthová Adéla 0, Janoušková Ema 0, Kovandová Lenka 0, Opravilová Jana 0 - Krejčová Barbora 12, Srpová Linda 10, Cahová Patricie 5, Heřmanová Petra 5, Kovářová Andrea 5, Paličková Barbora 3, Linhartová Adéla 2, Semerádová Michaela 2, Zouharová Tereza 1, Aleburu Christiana 0, Bendová Linda 0, Holubcová Julie 0, Končelíková Josefína 0, Kryšpínová Athina 0, Nováková Tereza 0; střelba 2b.: 20/20:18/18 TH: 10/3:22/9 chyby: 14:13; rozhodčí: Provazník Adam, Syrovátka František;

71. Basketbalová škola Praha - Basket Slovanka 76:45

(25:10 46:19 56:29); 21.04.2018 08:30; hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč -- technický zápis

body: Samouk Laura 14, Homolová Kateřina 12, Březinová Antonie 10, Matasová Alžběta 9, Brzoňová Emilie 7, Ransdorfová Eliška 6, Brabcová Adéla 4, Pagáčová Viktoria 4, Boráková Elen 2, Holá Magdaléna 2, Macháčková Eliška 2, Málková Martina 2, Šamšová Markéta 2, Hýlová Tereza 0, Telecká Emma 0 - Marková Denisa 10, Růžičková Kristýna 8, Simičová Sofia 6, Tomanová Zuzana 6, Gráfová Adéla 4, Lodlová Markéta  4, Novotná Agáta 4, Matušíková Pavlína 3, Gráfová Vendula 0, Krupková Aneta 0, Rabochová Lucie 0, Zimmelová Lenka 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 31/31:21/21 TH: 20/11:8/3 chyby: 10:21; rozhodčí: Gráfová Eliška, Hejduk Jakub;

72. Sokol Horní Počernice - BA Sparta 53:57

(9:14 28:25 39:41); 21.04.2018 10:10; hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč -- technický zápis

body: Oubrechtová Hana 12, Jandová Tereza 9, Kadaníková Natálie 6, Soudková Magdalena 6, Štaflová Viktorie 6, Krajčovičová Anna Mária 4, Krýzová Alice 3, Skoumalová Aneta 3, Husáková Tereza 2, Králová Eliška 2, Hanzlová Ema 0, Horelicová Andrea 0, Husáková Adéla 0, Krýzová Gabriela 0, Křemenová Kateřina 0 - Dubjáková Sandra 19, Krausová Vendula 16, Šalkovičová Martina 7, Hrdinková Adéla 6, Motlová Nikola 3, Blaščáková Nikki 2, Michopulu Maia 2, Šebelová Alžběta 2, Dvořáčková Tereza 0, Hlušičková Kateřina 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 20/20:26/26 TH: 21/10:19/5 chyby: 17:19; rozhodčí: Gráfová Eliška, Hejduk Jakub;

statistiky

střelkyně kola
1.Dubjáková SandraBA Sparta19
2.Krausová VendulaBA Sparta16
3.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha14
4.Homolová KateřinaBŠ-Tygři Praha12
5.Krejčová BarboraUSK Praha12
6.Oubrechtová HanaS.H.Počernice12
7.Štenclová AmálieHB Basket12
8.Březinová AntonieBŠ-Tygři Praha10
9.Marková DenisaBasket Slovanka10
10.Srpová LindaUSK Praha10
nejužitečnější hráčky kola
1.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha14
2.Krausová VendulaBA Sparta13
3.Dubjáková SandraBA Sparta11
4.Štenclová AmálieHB Basket11
5.Krejčová BarboraUSK Praha10
6.Marková DenisaBasket Slovanka9
7.Březinová AntonieBŠ-Tygři Praha8
8.Oubrechtová HanaS.H.Počernice8
9.Homolová KateřinaBŠ-Tygři Praha7
10.Jandová TerezaS.H.Počernice7
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Oubrechtová HanaS.H.Počernice1/1
2.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha1/1
asistence v kole