www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

11. kolo

42. USK Praha - HB Basket Praha 21:55

(2:20 10:29 15:39); 09.12.2017 11:30; hala: SK Aritma Praha, Praha 6 -- technický zápis

body: Krejčová Barbora 4, Petlanová Karolína 3, Končelíková Josefína 2, Kovářová Andrea 2, Linhartová Adéla 2, Paličková Barbora 2, Petráková Natálie 2, Schneider Věra 2, Zouharová Tereza 2, Cahová Patricie 0, Heřmanová Petra 0, Holubcová Julie 0, Kryšpínová Athina 0, Kučerová Tereza 0, Semerádová Michaela 0 - Laubertová Julie 12, Balintová Aneta 10, Mašková Rozárie 8, Šafránková Markéta 8, Potůčková Julie 6, Štenclová Amálie 6, Pospíšilová Natálie 2, Salačová Eva 2, Kopecká Martina 1, Arnoštová Aneta 0, Kovandová Lenka 0, Ryšavá Adéla 0; střelba 2b.: 10/10:26/26 TH: 11/1:6/3 chyby: 8:10; rozhodčí: Provazník Adam, Hejduk Jakub;

43. Basket Slovanka - Basketbalová škola Praha 30:60

(2:19 13:34 23:52); 21.01.2018 12:30; hala: TJ Sokol Nusle, Praha 4 -- technický zápis

body: Tomanová Zuzana 9, Klapková Nella 7, Krupková Aneta 6, Gráfová Vendula 4, Marková Denisa 2, Zimmelová Lenka 2, Gráfová Adéla 0, Matušíková Pavlína 0, Novotná Agáta 0, Rabochová Lucie 0, Simičová Sofia 0 - Brzoňová Emilie 11, Samouk Laura 10, Matasová Alžběta 8, Březinová Antonie 7, Fránová Lucie 6, Ransdorfová Eliška 6, Homolová Kateřina 4, Málková Martina 3, Hýlová Tereza 2, Macháčková Eliška 2, Brabcová Adéla 1, Holá Magdaléna 0, Pagáčová Viktoria 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 12/12:25/25 TH: 10/3:19/10 chyby: 15:6; rozhodčí: Bakajsa Michal, Gráfová Eliška;

44. BA Sparta - Sokol Horní Počernice 51:57

(17:8 26:36 44:43); 20.01.2018 09:00; hala: Sokol Horní Počernice, Praha 9 -- technický zápis

body: Dubjáková Sandra 14, Hrdinková Adéla 11, Krausová Vendula 7, Michopulu Maia 7, Šalkovičová Martina 6, Šebelová Alžběta 6, Hlušičková Kateřina 0, Janoušková Eliška 0, Kramosilová Aneta 0, Lounová Barbora  0, Motlová Nikola 0, Salačová Sofia 0, Uhríková Kvetoslava 0 - Oubrechtová Markéta 20, Oubrechtová Hana 9, Jandová Tereza 6, Krýzová Gabriela 5, Husáková Adéla 4, Krajčovičová Anna Mária 4, Kadaníková Natálie 2, Krýzová Alice 2, Skoumalová Aneta 2, Soudková Magdalena 2, Hanzlová Ema 1, Horelicová Andrea 0, Husáková Tereza 0, Králová Eliška 0, Křemenová Kateřina 0; střelba 2b.: 21/21:20/20 TH: 27/9:34/17 chyby: 18:24; rozhodčí: Šťastný Jakub, Kopecká Barbora;

statistiky

střelkyně kola
1.Oubrechtová MarkétaS.H.Počernice20
2.Dubjáková SandraBA Sparta14
3.Laubertová JulieHB Basket12
4.Brzoňová EmilieBŠ-Tygři Praha11
5.Hrdinková AdélaBA Sparta11
6.Balintová AnetaHB Basket10
7.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha10
8.Oubrechtová HanaS.H.Počernice9
9.Tomanová ZuzanaBasket Slovanka9
10.Mašková RozárieHB Basket8
nejužitečnější hráčky kola
1.Oubrechtová MarkétaS.H.Počernice16
2.Laubertová JulieHB Basket12
3.Samouk LauraBŠ-Tygři Praha10
4.Balintová AnetaHB Basket9
5.Brzoňová EmilieBŠ-Tygři Praha9
6.Matasová AlžbětaBŠ-Tygři Praha7
7.Mašková RozárieHB Basket6
8.Ransdorfová EliškaBŠ-Tygři Praha6
9.Šalkovičová MartinaBA Sparta6
10.Březinová AntonieBŠ-Tygři Praha5
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Tomanová ZuzanaBasket Slovanka1/1
asistence v kole