www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

16. kolo

121. BK R&J EBC Mělník U13B(mix) - BC Kolín U13B(ms) 46:69

(12:21 26:40 34:53); 07.04.2018 09:30; hala: Tělocvična IŠST, Mělník -- technický zápis

body: Kubelka Šimon 14, Hlaváček Tomáš 10, Javanský Martin 8, Macek Jan 6, Deliš Jakub 2, Hampl Jakub 2, Stanislav Ondřej 2, Vačkář Václav 2, Hampl Jan 0, Jurmanová Stella 0, Kraj Michal 0, Semelka Jakub 0 - Bareš Adam 15, Kropáček Michal 13, Guk Viktor 11, Soukal Martin 11, Hoffman Patrik 4, Klvaň Matyáš 4, Kučera Šimon 4, Volný David 4, Hruška Adam 2, Koláčný Ondřej 1; střelba 2b.: 18/18:29/29 TH: 11/10:11/11 chyby: 19:0; rozhodčí: Pazourek Jaroslav, Matějček Josef;

122. BK R&J EBC Mělník U13B(mix) - BC Kolín U13B(ms) 55:64

(11:14 29:31 42:49); 07.04.2018 11:15; hala: Tělocvična IŠST, Mělník -- technický zápis

body: Kubelka Šimon 17, Hlaváček Tomáš 15, Javanský Martin 13, Hampl Jakub 6, Semelka Jakub 4, Deliš Jakub 0, Hampl Jan 0, Jurmanová Stella 0, Kraj Michal 0, Macek Jan 0, Stanislav Ondřej 0, Vačkář Václav 0 - Bareš Adam 14, Kropáček Michal 9, Kučera Šimon 8, Sýkora Vojtěch 8, Štěpař Daniel 6, Volný David 6, Hoffman Patrik 5, Klvaň Matyáš 4, Kilián Jan 2, Kotek Adam 2; střelba 3b.: 2/2:2/2 střelba 2b.: 22/22:21/21 TH: 15/5:16/16 chyby: 23:0; rozhodčí: Matějček Josef, Pazourek Jaroslav;

123. BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms) - BK Kunratice DDM P10 U13BB 36:25

(19:4 24:10 33:18); 07.04.2018 16:00; hala: ZŠ Na Chodovci, Praha 4 -- technický zápis

body: Kačírek Jáchym  8, Petrovka Ondřej 6, Kocourek Vojtěch 5, Novotný Vojtěch 5, Inemann Daniel 4, Trepeš Šimon 3, Valeš Petr 3, Moravec Martin 2, Lakosil Tomáš 0, Švagr Jan 0, Uhlíř Sebastian 0 - Novák Zdeněk 9, Svoboda Šimon 7, Volke Adam 4, Balůsek Ondřej 2, Lipka Jan 2, Vejnárek Denis 1, Hendrich Jan 0, Hrehor Lukáš 0, Hrehor Daniel 0, Kolmanová Phoeboe 0, Luňáček Filip 0, Škrobánek Vojtěch 0; střelba 2b.: 16/16:10/10 TH: 14/4:21/5 chyby: 16:10;

124. BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms) - BK Kunratice DDM P10 U13BB 27:34

(13:4 23:13 25:22); 07.04.2018 17:30; hala: ZŠ Na Chodovci, Praha 4 -- technický zápis

body: Kocourek Vojtěch 11, Kačírek Jáchym  4, Švagr Jan 4, Valeš Petr 4, Petrovka Ondřej 2, Trepeš Šimon 2, Inemann Daniel 0, Lakosil Tomáš 0, Moravec Martin 0, Novotný Vojtěch 0, Uhlíř Sebastian 0 - Svoboda Šimon 17, Lipka Jan 4, Novák Zdeněk 4, Hrehor Lukáš 3, Balůsek Ondřej 2, Luňáček Filip 2, Volke Adam 2, Hendrich Jan 0, Hrehor Daniel 0, Kolmanová Phoeboe 0, Škrobánek Vojtěch 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 12/12:14/14 TH: 8/0:18/6 chyby: 17:5;

125. Basket Poděbrady o.s. U13 (ms) - Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. U13mix (MS) 42:36

(14:7 24:17 31:29); 07.04.2018 13:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Řehák Jakub 9, Kouba Vojtěch 8, Píval Ondřej 8, Vrchota Cyril 6, Zíta Tomáš 5, Horák Kryštof 4, Frič Jakub 2, Podruh Vojtěch 0, Skryja Tomáš 0, Soukup Lukáš 0, Zapletal Matěj 0 - Růžička Jiří 6, Vrána Vojtěch 6, Mráz Filip 5, Kubánek Martin 4, Kyzivát Jan 4, Pazourková Simona 4, Aubrecht David 2, Němec František 2, Pojkar Petr 2, Tichý František 1, Kubánek Petr 0, Polívka Ondřej 0, Prošek Radek 0, Tomanová Karolína 0; střelba 2b.: 20/20:16/16 TH: 5/2:16/4 chyby: 14:7; rozhodčí: Tejček Tomáš, Reitzová Patricie Anna;

126. Basket Poděbrady o.s. U13 (ms) - Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. U13mix (MS) 47:40

(18:12 31:16 41:36); 07.04.2018 15:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Vrchota Cyril 13, Horák Kryštof 8, Soukup Lukáš 8, Řehák Jakub 7, Kouba Vojtěch 3, Frič Jakub 2, Píval Ondřej 2, Skryja Tomáš 2, Zíta Tomáš 2, Podruh Vojtěch 0, Zapletal Matěj 0 - Vrána Vojtěch 12, Růžička Jiří 6, Kyzivát Jan 5, Mráz Filip 4, Němec František 4, Tomanová Karolína 3, Aubrecht David 2, Kubánek Martin 2, Pazourková Simona 2, Kubánek Petr 0, Pojkar Petr 0, Polívka Ondřej 0, Prošek Radek 0, Tichý František 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 22/22:16/16 TH: 9/3:20/5 chyby: 17:9; rozhodčí: Reitzová Patricie Anna, Tejček Tomáš;

127. BK Kondoři Liberec U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 12:109

(4:25 8:59 10:84); 07.04.2018 12:00; hala: Sportovní hala Kort, Liberec -- technický zápis

body: Dušek Jindřich  4, Báča Michal 2, Buschta Jan 2, Hádek Antonín 2, Shumskyy Mykhaylo 2, Jonáš Daniel 0, Pabiška Slavomír 0, Potměšil Šimon 0, Schmidt Filip 0, Staněk Matyáš 0 - Machurek Martin 23, Zajíček Ondřej 18, Lomička Jakub 14, Smělý Dominik 12, Petrák Ondřej 11, Baštář Melichar 8, Dražďák Prokop 8, Bartáček Šimon 7, Bláha David 2, Krämer Maxim 2, Sýkora Tomáš 2, Vondrka Josef Alexandr 2, Kmoch David 0; střelba 2b.: 6/6:53/53 TH: 0/0:10/3 chyby: 13:0;

128. BK Kondoři Liberec U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 10:93

(2:27 4:44 4:64); 07.04.2018 13:30; hala: Sportovní hala Kort, Liberec -- technický zápis

body: Dušek Jindřich  4, Schmidt Filip 4, Potměšil Šimon 2, Báča Michal 0, Buschta Jan 0, Daniele Dominik 0, Hádek Antonín 0, Jonáš Daniel 0, Shumskyy Mykhaylo 0, Staněk Matyáš 0 - Petrák Ondřej 23, Machurek Martin 20, Lomička Jakub 13, Smělý Dominik 10, Zajíček Ondřej 10, Baštář Melichar 8, Bartáček Šimon 6, Bláha David 2, Vondrka Josef Alexandr 1, Dražďák Prokop 0, Kmoch David 0, Krämer Maxim 0; střelba 2b.: 5/5:43/43 TH: 0/0:18/7 chyby: 12:4;

statistiky

střelci kola
1.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"(ms)23
2.Petrák OndřejBA Sparta Praha U13B "B"(ms)23
3.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"(ms)20
4.Zajíček OndřejBA Sparta Praha U13B "B"(ms)18
5.Kubelka ŠimonR&J EBC Mělník U13B(mix)17
6.Svoboda ŠimonBK Kunr.DDMP10 U13B17
7.Bareš AdamBC Kolín U13B(ms) 15
8.Hlaváček TomášR&J EBC Mělník U13B(mix)15
9.Bareš AdamBC Kolín U13B(ms) 14
10.Kubelka ŠimonR&J EBC Mělník U13B(mix)14
nejužitečnější hráči kola
1.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"(ms)22
2.Petrák OndřejBA Sparta Praha U13B "B"(ms)22
3.Machurek MartinBA Sparta Praha U13B "B"(ms)20
4.Zajíček OndřejBA Sparta Praha U13B "B"(ms)18
5.Bareš AdamBC Kolín U13B(ms) 15
6.Bareš AdamBC Kolín U13B(ms) 14
7.Lomička JakubBA Sparta Praha U13B "B"(ms)14
8.Svoboda ŠimonBK Kunr.DDMP10 U13B14
9.Kropáček MichalBC Kolín U13B(ms) 13
10.Kubelka ŠimonR&J EBC Mělník U13B(mix)13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Kubelka ŠimonR&J EBC Mělník U13B(mix)2/2
2.Klvaň MatyášBC Kolín U13B(ms) 1/1
3.Kocourek VojtěchBŠ Tygři U13B (mix)(ms)1/1
4.Sýkora VojtěchBC Kolín U13B(ms) 1/1
5.Vrána VojtěchBA 2006´ Roudnice n. L. U131/1
asistence v kole