www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

9. kolo

37. BK Beroun B - BK Příbram 2000 "B" 97:81

(24:25 51:38 69:66); 10.03.2018 14:00; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Franc Jan 33, Šmíd Pavel 21, Polák Richard 15, Slaboch Tomáš 15, Klobása Tomáš 6, Matejsek Vladimír 3, Franc Jan 2, Ondráček Tomáš 2 - Petřík Ladislav 27, Řeřicha Tomáš 17, Mokruša Oldřich 15, Novák Matěj 11, Šesták Matěj 9, Horník Martin 2, Brožík Aleš 0; střelba 3b.: 3/3:11/11 střelba 2b.: 37/37:19/19 TH: 19/14:16/10 chyby: 15:19; rozhodčí: Tejček Tomáš, Velda Pavel;

38. Basket Poděbrady o.s. "B" - BK Kralupy-Junior muži 49:64

(19:11 28:28 38:52); 16.12.2017 20:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Dub Ondřej 17, Fingr Patrik 9, Kovář Jan 8, Vrba Tomáš 7, Kukačka Tomáš 3, Štěpán Jaroslav 3, Roubíček Martin 2 - Miloš Pavel 14, Chlapec Jiří 11, Jurik Pavel 8, Karhan Michal 8, Čermák Pavel 6, Lipovský Ondřej 6, Štroukal Martin 5, Frgál Vojtěch 3, Souček Michal 3, Marsa Roman 0; střelba 3b.: 8/8:10/10 střelba 2b.: 7/7:15/15 TH: 20/11:9/4 chyby: 10:18; rozhodčí: Laš Luděk, Zachara Jakub;

39. BK Sadská o.s. - BC Slaný B 53:79

(18:21 32:42 44:60); 16.12.2017 15:30; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 16, Krátký Lukáš 13, Plinta Martin 8, Krátký Petr 6, Kruliš Ondřej 5, Holakovský Jakub 3, Bradáč Michal 2, Řeháček Tomáš 0 - Lavička Lukáš 33, Horák Miroslav 13, Kučera David 13, Kus Jaroslav 7, Dragoun Pavel 5, Nič Jakub 4, Šelicha Josef 4, Kurilla Jozef 0, Nič Jaroslav 0; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 19/19:28/28 TH: 16/9:16/8 chyby: 16:19; rozhodčí: Zachara Jakub, Laš Luděk;

40. TJ TZ Rakovník "A" - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 65:47

(18:15 36:23 46:37); 16.12.2017 19:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Horník Martin 21, Kovář Jiří 20, Ptáček Ondřej 6, Borský Jaroslav 5, Polívka Štěpán 5, Čech Petr 4, Loula Kryštof 4, Varšavský Jan 0 - Hrabý David 14, Goliáš Radovan 10, Helt Stanislav 10, Rožka Marek 6, Birkuš Patrik 5, Birkuš Tomáš 2, Borl Václav 0, Dvořák Rudolf 0, Šustr Jaroslav 0; střelba 3b.: 6/6:6/6 střelba 2b.: 19/19:13/13 TH: 24/9:8/3 chyby: 11:24; rozhodčí: Dub Michal, Šťavík Radek;

41. TJ TZ Rakovník "B" - AŠ Mladá Boleslav C 41:104

(9:24 20:56 27:77); 16.12.2017 17:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Spilka Jiří  14, Čech Daniel 12, Kříž Lukáš 8, Mikeš Vojtěch  3, Beneš David 2, Kraus Karel 2, Kolář Dan 0 - Novák Petr 19, Vida Michal 17, Bušek Petr 16, Pilvousek Pavel 13, Vacek Tomáš 11, Bušek Jan 10, Hostonský Jan 10, Kerda Marek 8; střelba 3b.: 3/3:10/10 střelba 2b.: 15/15:30/30 TH: 7/2:24/14 chyby: 20:12; rozhodčí: Šťavík Radek, Dub Michal;

statistiky

střelci kola
1.Franc JanBK Beroun B33
2.Lavička LukášSlaný B33
3.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"27
4.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"21
5.Šmíd PavelBK Beroun B21
6.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"20
7.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C19
8.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"17
9.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"17
10.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C17
nejužitečnější hráči kola
1.Lavička LukášSlaný B30
2.Franc JanBK Beroun B29
3.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"24
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"18
5.Šmíd PavelBK Beroun B18
6.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"16
7.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C16
8.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C16
9.Daněk VáclavBK Sadská15
10.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"5/5
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"4/4
3.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B4/4
4.Lavička LukášSlaný B4/4
5.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži4/4
6.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"4/4
7.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"3/3
8.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C3/3
9.Pilvousek PavelAŠ Mladá Boleslav C3/3
10.Bušek PetrAŠ Mladá Boleslav C2/2
asistence v kole