www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

8. kolo

33. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - BK Sadská o.s. 102:54

(25:14 42:22 70:42); 03.12.2017 14:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Hrabý David 20, Birkuš Tomáš 17, Goliáš Radovan 17, Tomášek Milan 13, Rožka Marek 8, Dvořák Rudolf 6, Helt Stanislav 6, Birkuš Patrik 5, Alfery Dominik 4, Šustr Jaroslav 4, Klusáček Adam 2, Borl Václav 0 - Daněk Václav 20, Němeček Zdeněk 10, Plinta Martin 8, Řeháček Tomáš 7, Houser Josef 3, Krátký Lukáš 2, Kruliš Ondřej 2, Krátký Petr 1, Novák Zdeněk 1, Bradáč Michal 0, Holakovský Jakub 0; střelba 3b.: 3/3:4/4 střelba 2b.: 39/39:11/11 TH: 28/15:41/20 chyby: 29:23; rozhodčí: Velda Pavel, Buršík Petr;

34. AŠ Mladá Boleslav C - Basket Poděbrady o.s. "B" 46:70

(13:11 23:30 33:50); 03.12.2017 10:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 12, Vacek Tomáš 10, Roštejnský Tomáš 8, Kovárik Petr 6, Bártl Vlastimil 3, Kerda Marek 2, Krejcar Petr 2, Vodseďálek Jan 2, Hostonský Jan 1, Bušek Jan 0, Pilvousek Pavel 0 - Drahokoupil Radek 20, Dub Ondřej 13, Štěpán Jaroslav 11, Vrba Tomáš 9, Kukačka Tomáš 5, Fingr Patrik 4, Jeřábek Petr 4, Roubíček Martin 4; střelba 3b.: 6/6:7/7 střelba 2b.: 11/11:19/19 TH: 16/6:17/11 chyby: 17:15; rozhodčí: Dub Michal, Tejček Tomáš;

35. BK Kralupy-Junior muži - BK Příbram 2000 "B" 99:50

(21:7 52:16 76:29); 03.12.2017 18:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Gospodinov Tomáš 32, Miloš Pavel 24, Fíla Ondřej 18, Lipovský Ondřej 9, Jurik Pavel 7, Čermák Pavel 3, Chlapec Jiří 3, Souček Michal 3, Frgál Vojtěch 0 - Mokruša Oldřich 12, Šimáček David 12, Beran Ondřej 8, Petřík Ladislav 7, Novák Matěj 6, Šesták Matěj 5, Bělík Daniel 0, Horník Martin 0, Navrátil Martin 0; střelba 3b.: 11/11:3/3 střelba 2b.: 29/29:16/16 TH: 17/8:18/9 chyby: 19:15; rozhodčí: Šupej Michal, Nesvadba Miloš;

36. BC Slaný B - BK Beroun B 70:48

(24:12 40:30 54:41); 03.12.2017 13:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Lavička Lukáš 19, Kozelka Roman 14, Kučera David 8, Horák Lukáš 6, Kus Jaroslav 6, Horák Miroslav 4, Nič Jakub 4, Kurilla Pavol 3, Fivébr Miroslav 2, Nič Jaroslav 2, Nový Lubor 2, Kurilla Jozef 0 - Polák Robert 11, Polák Richard 11, Ondráček Tomáš 8, Stejskal Petr 8, Franc Jan 5, Neumann Jakub 2, Táborský Štěpán 2, Čochnář Vojtěch 1, Klobása Tomáš 0, Šmíd Pavel 0; střelba 3b.: 5/5:5/5 střelba 2b.: 25/25:11/11 TH: 6/5:31/11 chyby: 28:11; rozhodčí: Veselý Jiří, Vyhlídal Michal;

statistiky

střelci kola
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži32
2.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži24
3.Daněk VáclavBK Sadská20
4.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"20
5.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B20
6.Lavička LukášSlaný B19
7.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži18
8.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B17
9.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B17
10.Kozelka RomanSlaný B14
nejužitečnější hráči kola
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži23
2.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži22
3.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"20
4.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B18
5.Lavička LukášSlaný B16
6.Daněk VáclavBK Sadská15
7.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B15
8.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži12
9.Kozelka RomanSlaný B11
10.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"4/4
2.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B3/3
3.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži3/3
4.Polák RichardBK Beroun B3/3
5.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"2/2
6.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži2/2
7.Kovárik PetrAŠ Mladá Boleslav C2/2
8.Kozelka RomanSlaný B2/2
9.Němeček ZdeněkBK Sadská2/2
10.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C2/2
asistence v kole