www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

28. TJ TZ Rakovník "A" - TJ TZ Rakovník "B" 96:28

(25:6 47:11 79:20); 02.12.2017 16:30; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Borský Jaroslav 23, Kovář Jiří 22, Horník Martin 16, Polívka Štěpán 12, Beneš Jiří 10, Čech Petr 9, Kaše Martin 2, Loula Kryštof 2 - Kříž Lukáš 6, Spilka Jiří  6, Černý Radek  5, Steidl Vít 4, Čech Daniel 3, Kraus Karel 2, Mikeš Vojtěch  2, Beneš Štepán 0, Kolář Dan 0; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 37/37:11/11 TH: 11/7:6/3 chyby: 7:9; rozhodčí: Šťavík Radek, Matějček Josef;

29. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - Basket Poděbrady o.s. "B" 52:66

(20:16 31:31 43:44 ); 02.12.2017 16:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Birkuš Tomáš 11, Hrabý David 10, Rožka Marek 8, Helt Stanislav 7, Birkuš Patrik 5, Klusáček Adam 5, Alfery Dominik 2, Dvořák Rudolf 2, Šustr Jaroslav 2, Borl Václav 0, Tomášek Milan 0 - Drahokoupil Radek 13, Dub Ondřej 13, Kukačka Tomáš 12, Štěpán Jaroslav 11, Fingr Patrik 9, Vrba Tomáš 5, Jeřábek Petr 3; střelba 3b.: 5/5:3/3 střelba 2b.: 18/18:15/15 TH: 2/1:44/27 chyby: 30:6; rozhodčí: Velda Pavel, Strnad Pavel;

30. AŠ Mladá Boleslav C - BK Sadská o.s. 58:55

(10:19 34:34 48:47); 02.12.2017 16:30; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 23, Bušek Jan 7, Vacek Tomáš 6, Kerda Marek 5, Roštejnský Tomáš 4, Bártl Vlastimil 3, Krejcar Petr 3, Pilvousek Pavel 3, Kovárik Petr 2, Zima Tomáš 2, Hostonský Jan 0, Vodseďálek Jan 0 - Daněk Václav 16, Němeček Zdeněk 14, Hanousek Jiří 6, Krátký Petr 6, Řeháček Tomáš 5, Krátký Lukáš 4, Plinta Martin 3, Kruliš Ondřej 1, Bradáč Michal 0, Holakovský Jakub 0, Houser Josef 0, Novák Zdeněk 0; střelba 3b.: 5/5:4/4 střelba 2b.: 13/13:12/12 TH: 35/17:40/19 chyby: 32:32; rozhodčí: Dub Michal, Tejček Tomáš;

31. BK Kralupy-Junior muži - BK Beroun B 97:59

(28:15 55:25 79:41); 02.12.2017 18:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Jurik Pavel 25, Fíla Ondřej 19, Gospodinov Tomáš 19, Chlapec Jiří 12, Frgál Vojtěch 9, Čermák Pavel 5, Lipovský Ondřej 4, Souček Michal 3, Štroukal Martin 1 - Franc Jan 22, Čochnář Vojtěch 8, Šmíd Pavel 8, Polák Robert 6, Večeřa Tomáš 6, Klobása Tomáš 5, Neumann Jakub 2, Táborský Štěpán 2, Sládek Karel 0; střelba 3b.: 11/11:0/0 střelba 2b.: 28/28:26/26 TH: 17/8:11/7 chyby: 14:21; rozhodčí: Šupej Michal, Nesvadba Miloš;

32. BC Slaný B - BK Příbram 2000 "B" 74:46

(22:17 42:23 56:36); 02.12.2017 14:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Kučera David 18, Kus Jaroslav 12, Horák Lukáš 10, Lavička Lukáš 10, Kozelka Roman 7, Nový Lubor 6, Horák Miroslav 4, Červený Martin 3, Fivébr Miroslav 2, Nič Jakub 2, Kurilla Pavol 0, Nič Jaroslav 0 - Petřík Ladislav 19, Mokruša Oldřich 9, Beran Ondřej 8, Novák Matěj 5, Bělík Daniel 3, Šesták Matěj 2, Horník Martin 0; střelba 3b.: 13/4:4/4 střelba 2b.: 28/28:15/15 TH: 12/6:10/4 chyby: 13:10; rozhodčí: Veselý Jiří, Vyhlídal Michal;

statistiky

střelci kola
1.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži25
2.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"23
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C23
4.Franc JanBK Beroun B22
5.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"22
6.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži19
7.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži19
8.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"19
9.Kučera DavidSlaný B18
10.Daněk VáclavBK Sadská16
nejužitečnější hráči kola
1.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži24
2.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"21
3.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
4.Franc JanBK Beroun B18
5.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži18
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C16
7.Kučera DavidSlaný B14
8.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"14
9.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"12
10.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži3/3
2.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
3.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži2/2
4.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"2/2
5.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B2/2
6.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži2/2
7.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
8.Lavička LukášSlaný B2/2
9.Němeček ZdeněkBK Sadská2/2
10.Bártl VlastimilAŠ Mladá Boleslav C1/1
asistence v kole