www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

24. BK Beroun B - AŠ Mladá Boleslav C 65:71

(20:18 33:33 46:56); 19.11.2017 10:30; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Franc Jan 18, Šmíd Pavel 14, Forejt Petr 12, Stejskal Petr 9, Franc Jan 4, Klobása Tomáš 3, Matejsek Vladimír 3, Čochnář Vojtěch 2, Večeřa Tomáš 0 - Vida Michal 26, Bušek Jan 11, Krejcar Petr 9, Roštejnský Tomáš 7, Kerda Marek 6, Bártl Vlastimil 4, Hostonský Jan 2, Kovárik Petr 2, Nováček Jiří 2, Vacek Tomáš 2; střelba 3b.: 2/2:4/4 střelba 2b.: 24/24:23/23 TH: 20/11:35/13 chyby: 27:24; rozhodčí: Martínek Karel, Šťavík Radek;

25. BK Příbram 2000 "B" - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 81:67

(18:13 37:29 52:43); 19.11.2017 11:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Beran Ondřej 23, Petřík Ladislav 15, Mokruša Oldřich 12, Šesták Matěj 10, Novák Matěj 9, Holeček Petr 8, Krejča Zdeněk 3, Navrátil Martin 1, Bělík Daniel 0, Horník Martin 0, Králík Johan 0 - Birkuš Tomáš 12, Klusáček Adam 12, Rožka Marek 10, Birkuš Patrik 9, Alfery Dominik 8, Dvořák Rudolf 8, Šustr Jaroslav 4, Borl Václav 2, Hykel Josef 2, Goliáš Radovan 0, Hrabý David 0; střelba 3b.: 6/6:7/7 střelba 2b.: 23/23:20/20 TH: 26/17:10/6 chyby: 11:20; rozhodčí: Buršík Petr, Růzha Jan;

26. Basket Poděbrady o.s. "B" - TJ TZ Rakovník "B" 88:28

(14:6 29:12 59:18); 19.11.2017 11:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Kukačka Tomáš 31, Drahokoupil Radek 10, Fingr Patrik 10, Štěpán Jaroslav 8, Dub Ondřej 7, Jeřábek Petr 7, Kovář Jan 7, Roubíček Martin 6, Paskovský Miroslav 2 - Černý Radek  10, Čech Daniel 6, Kolář Dan 6, Kolařík Matouš 2, Pufr Zdeněk  2, Steidl Vít 2, Beneš David 0, Kraus Karel 0; střelba 3b.: 5/5:0/0 střelba 2b.: 34/34:14/14 TH: 10/5:2/0 chyby: 3:9; rozhodčí: Vondráček Marek, Mareš Jan;

27. BK Sadská o.s. - TJ TZ Rakovník "A" 60:71

(16:14 34:36 45:54); 19.11.2017 12:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Krátký Lukáš 15, Daněk Václav 12, Němeček Zdeněk 8, Řeháček Tomáš 8, Kruliš Ondřej 5, Lukavec Vlastimil 5, Plinta Martin 5, Novák Zdeněk 2, Hanousek Jiří 0, Holakovský Jakub 0, Houser Josef 0, Krátký Petr 0 - Kovář Jiří 24, Borský Jaroslav 20, Horník Martin 18, Čech Petr 6, Picek Jaroslav 2, Loula Kryštof 1, Kaše Martin 0; střelba 3b.: 6/6:6/6 střelba 2b.: 18/18:20/20 TH: 15/6:28/13 chyby: 29:18; rozhodčí: Zachara Jakub, Tejček Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Kukačka TomášBA Poděbrady o.s. "B"31
2.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C26
3.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"24
4.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"23
5.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"20
6.Franc JanBK Beroun B18
7.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"18
8.Krátký LukášBK Sadská15
9.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"15
10.Šmíd PavelBK Beroun B14
nejužitečnější hráči kola
1.Kukačka TomášBA Poděbrady o.s. "B"28
2.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
3.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"19
4.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"18
5.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C18
6.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B12
7.Franc JanBK Beroun B11
8.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"11
9.Krátký LukášBK Sadská10
10.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"4/4
2.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"3/3
3.Alfery DominikBK Brandýs n.L. B2/2
4.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"2/2
5.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B2/2
6.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
7.Němeček ZdeněkBK Sadská2/2
8.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"2/2
9.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C2/2
10.Bártl VlastimilAŠ Mladá Boleslav C1/1
asistence v kole