www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

19. BK Kralupy-Junior muži - BC Slaný B 89:62

(22:17 51:33 69:47); 18.11.2017 20:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Miloš Pavel 40, Gospodinov Tomáš 19, Fíla Ondřej 16, Jurik Pavel 7, Štroukal Martin 3, Frgál Vojtěch 2, Karhan Michal 2, Lipovský Ondřej 0 - Libecajt Matěj 14, Lavička Lukáš 13, Kavalier Andrej 7, Nový Lubor 7, Kučera David 4, Nič Jaroslav 4, Nič Jakub 4, Rédli Tomáš 4, Dragoun Pavel 3, Kus Jaroslav 2, Fivébr Miroslav 0, Kurilla Jozef 0; střelba 3b.: 11/11:2/2 střelba 2b.: 23/23:20/20 TH: 19/10:30/16 chyby: 27:22; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

20. BK Beroun B - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 72:68

(16:14 30:30 49:50); 18.11.2017 14:00; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Forejt Petr 19, Stejskal Petr 16, Franc Jan 10, Polák Robert 8, Večeřa Tomáš 8, Ondráček Tomáš 7, Polák Richard 4, Čochnář Vojtěch 0, Klobása Tomáš 0, Matejsek Vladimír 0, Slaboch Tomáš 0, Šmíd Pavel 0 - Goliáš Radovan 22, Hrabý David 11, Birkuš Tomáš 10, Alfery Dominik 6, Rožka Marek 5, Birkuš Patrik 4, Hykel Josef 4, Klusáček Adam 4, Šustr Jaroslav 2, Borl Václav 0, Dvořák Rudolf 0; střelba 3b.: 6/6:3/3 střelba 2b.: 18/18:26/26 TH: 32/18:9/7 chyby: 16:24; rozhodčí: Martínek Karel, Šťavík Radek;

21. BK Příbram 2000 "B" - AŠ Mladá Boleslav C 74:64

(21:14 35:35 51:48); 18.11.2017 17:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Mokruša Oldřich 19, Petřík Ladislav 19, Beran Ondřej 14, Novák Matěj 11, Šesták Matěj 7, Horník Martin 4, Bělík Daniel 0, Holeček Petr 0, Krejča Zdeněk 0, Navrátil Martin 0 - Vida Michal 20, Bušek Jan 9, Hostonský Jan 9, Roštejnský Tomáš 8, Bártl Vlastimil 7, Kerda Marek 7, Krejcar Petr 2, Vacek Tomáš 2, Kovárik Petr 0; střelba 3b.: 8/8:4/4 střelba 2b.: 20/20:21/21 TH: 21/10:22/10 chyby: 19:17; rozhodčí: Šťavík Radek, Martínek Karel;

22. Basket Poděbrady o.s. "B" - TJ TZ Rakovník "A" 57:61

(10:13 31:24 44:41); 18.11.2017 16:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Roubíček Martin 10, Fingr Patrik 8, Vrba Tomáš 8, Kovář Jan 7, Drahokoupil Radek 6, Dub Ondřej 6, Kukačka Tomáš 6, Paskovský Miroslav 6, Jeřábek Petr 0 - Čech Petr 17, Kovář Jiří 17, Ptáček Ondřej 17, Borský Jaroslav 5, Loula Kryštof 4, Horník Martin 1, Kaše Martin 0, Varšavský Jan 0; střelba 3b.: 6/6:5/5 střelba 2b.: 16/16:19/19 TH: 12/7:16/8 chyby: 15:11; rozhodčí: Vondráček Marek, Tejček Tomáš;

23. BK Sadská o.s. - TJ TZ Rakovník "B" 75:33

(13:8 34:18 57:20); 18.11.2017 17:30; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Němeček Zdeněk 16, Krátký Lukáš 15, Kruliš Ondřej 10, Daněk Václav 8, Holakovský Jakub 8, Plinta Martin 8, Hanousek Jiří 6, Řeháček Tomáš 4, Bradáč Michal 0, Houser Josef 0, Krátký Petr 0, Novák Zdeněk 0 - Čech Daniel 12, Beneš David 5, Kolář Dan 5, Černý Radek  4, Pufr Zdeněk  4, Steidl Vít 3, Kraus Karel 0; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 26/26:12/12 TH: 20/11:18/3 chyby: 16:16; rozhodčí: Zachara Jakub, Šupej Michal;

statistiky

střelci kola
1.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži40
2.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B22
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C20
4.Forejt PetrBK Beroun B19
5.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži19
6.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"19
7.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"19
8.Čech PetrTJ TZ Rakovník "A"17
9.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"17
10.Ptáček OndřejTJ TZ Rakovník "A"17
nejužitečnější hráči kola
1.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži35
2.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B20
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C17
4.Forejt PetrBK Beroun B16
5.Němeček ZdeněkBK Sadská16
6.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"15
7.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"15
8.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"14
9.Ptáček OndřejTJ TZ Rakovník "A"14
10.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži8/8
2.Forejt PetrBK Beroun B5/5
3.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"5/5
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"4/4
5.Novák MatějBK Příbram 2000 "B"3/3
6.Hanousek JiříBK Sadská2/2
7.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B2/2
8.Paskovský MiroslavBA Poděbrady o.s. "B"2/2
9.Bártl VlastimilAŠ Mladá Boleslav C1/1
10.Bušek JanAŠ Mladá Boleslav C1/1
asistence v kole