www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

4. kolo

15. TJ TZ Rakovník "A" - BK Příbram 2000 "B" 81:46

(18:9 47:15 65:35); 05.11.2017 10:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Kovář Jiří 20, Čech Petr 14, Borský Jaroslav 13, Polívka Štěpán 9, Beneš Jiří 8, Loula Kryštof 8, Borský Martin 5, Horník Martin 4 - Beran Ondřej 11, Mokruša Oldřich 9, Šesták Matěj 9, Novák Matěj 6, Holeček Petr 4, Navrátil Martin 3, Horník Martin 2, Krejča Zdeněk 2, Bělík Daniel 0; střelba 3b.: 5/5:2/2 střelba 2b.: 32/32:17/17 TH: 4/2:11/6 chyby: 9:4; rozhodčí: Dub Michal, Matějček Josef;

16. TJ TZ Rakovník "B" - BK Beroun B 37:70

(8:18 17:40 29:55); 05.11.2017 12:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Čech Daniel 11, Černý Radek  10, Spilka Jiří  10, Kříž Lukáš 4, Steidl Vít 2, Beneš David 0, Kolář Dan 0, Kolařík Matouš 0, Kraus Karel 0, Mikeš Vojtěch  0, Pufr Zdeněk  0 - Večeřa Tomáš 18, Polák Robert 15, Stejskal Petr 8, Čochnář Vojtěch 6, Šmíd Pavel 6, Matejsek Vladimír 5, Neumann Jakub 4, Polák Richard 4, Franc Jan 3, Slaboch Tomáš 1, Klobása Tomáš 0; střelba 3b.: 2/2:4/4 střelba 2b.: 14/14:24/24 TH: 7/3:21/10 chyby: 18:9; rozhodčí: Matějček Josef, Dub Michal;

17. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - BC Slaný B 60:64

(22:11 36:35 49:52); 05.11.2017 14:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Birkuš Tomáš 20, Birkuš Patrik 16, Goliáš Radovan 10, Rožka Marek 5, Hrabý David 3, Klusáček Adam 3, Helt Jaromír 2, Hykel Josef 1, Alfery Dominik 0, Dvořák Rudolf 0, Šustr Jaroslav 0 - Horák Lukáš 19, Kučera David 14, Lavička Lukáš 13, Rédli Tomáš 6, Nový Lubor 4, Kozelka Roman 3, Kus Jaroslav 3, Nič Jakub 2, Dragoun Pavel 0, Kavalier Andrej 0, Kurilla Jozef 0, Nič Jaroslav 0; střelba 3b.: 5/5:2/2 střelba 2b.: 15/15:24/24 TH: 29/15:25/10 chyby: 23:23; rozhodčí: Znamínko Petr, Benda Tomáš;

18. AŠ Mladá Boleslav C - BK Kralupy-Junior muži 52:63

(15:20 30:35 42:42); 05.11.2017 11:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 26, Roštejnský Tomáš 9, Vodseďálek Jan 4, Zima Tomáš 4, Bušek Jan 2, Kerda Marek 2, Kira Michal 2, Vacek Tomáš 2, Krejcar Petr 1, Hostonský Jan 0 - Gospodinov Tomáš 24, Karhan Michal 9, Marsa Roman 6, Jurik Pavel 5, Modr Miroslav 5, Souček Michal 5, Lipovský Ondřej 4, Frgál Vojtěch 3, Štroukal Martin 2; střelba 3b.: 8/8:5/5 střelba 2b.: 11/11:17/17 TH: 11/6:25/14 chyby: 25:21; rozhodčí: Zachara Jakub, Tejček Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C26
2.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži24
3.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B20
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"20
5.Horák LukášSlaný B19
6.Večeřa TomášBK Beroun B18
7.Birkuš PatrikBK Brandýs n.L. B16
8.Polák RobertBK Beroun B15
9.Čech PetrTJ TZ Rakovník "A"14
10.Kučera DavidSlaný B14
nejužitečnější hráči kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C22
2.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"20
3.Horák LukášSlaný B17
4.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži16
5.Večeřa TomášBK Beroun B16
6.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B14
7.Polák RobertBK Beroun B14
8.Čech PetrTJ TZ Rakovník "A"13
9.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"12
10.Spilka Jiří TJ TZ Rakovník "B"9
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C6/6
2.Večeřa TomášBK Beroun B3/3
3.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
4.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"2/2
5.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži2/2
6.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
7.Lavička LukášSlaný B2/2
8.Roštejnský TomášAŠ Mladá Boleslav C2/2
9.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B1/1
10.Birkuš PatrikBK Brandýs n.L. B1/1
asistence v kole