www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

3. kolo

10. Basket Poděbrady o.s. "B" - BK Sadská o.s. 70:58

(16:15 34:23 50:43); 04.11.2017 17:30; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Jeřábek Petr 12, Dub Ondřej 11, Kukačka Tomáš 11, Vrba Tomáš 11, Fingr Patrik 10, Štěpán Jaroslav 7, Roubíček Martin 6, Drahokoupil Radek 2 - Lukavec Vlastimil 19, Krátký Lukáš 15, Němeček Zdeněk 7, Kruliš Ondřej 5, Novák Zdeněk 5, Plinta Martin 4, Krátký Petr 2, Bradáč Michal 1, Daněk Václav 0, Holakovský Jakub 0, Řeháček Tomáš 0; střelba 3b.: 7/7:6/6 střelba 2b.: 22/22:17/17 TH: 10/5:13/6 chyby: 17:21; rozhodčí: Laš Luděk, Nesvadba Miloš;

11. TJ TZ Rakovník "A" - BK Beroun B 60:42

(20:8 36:17 46:33); 04.11.2017 17:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Kovář Jiří 21, Horník Martin 10, Ptáček Ondřej 10, Beneš Jiří 8, Čech Petr 8, Loula Kryštof 2, Borský Jaroslav 1, Borský Martin 0 - Stejskal Petr 10, Slaboch Tomáš 8, Polák Robert 6, Šmíd Pavel 6, Klobása Tomáš 4, Polák Richard 4, Neumann Jakub 2, Večeřa Tomáš 2, Čochnář Vojtěch 0, Franc Jan 0, Matejsek Vladimír 0; střelba 3b.: 6/6:2/2 střelba 2b.: 18/18:14/14 TH: 14/6:15/8 chyby: 16:19; rozhodčí: Dub Michal, Matějček Josef;

12. TJ TZ Rakovník "B" - BK Příbram 2000 "B" 45:60

(13:16 19:34 28:38); 04.11.2017 15:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Spilka Jiří  14, Mikeš Vojtěch  10, Černý Radek  8, Čech Daniel 5, Steidl Vít 4, Kolář Dan 2, Kříž Lukáš 2, Beneš Štepán 0, Beneš David 0, Kraus Karel 0, Pufr Zdeněk  0 - Řeřicha Tomáš 16, Novák Matěj 13, Mokruša Oldřich 12, Holeček Petr 6, Šesták Matěj 5, Krejča Zdeněk 4, Bělík Daniel 2, Beran Ondřej 2, Králík Johan 0, Navrátil Martin 0; střelba 3b.: 1/1:5/5 střelba 2b.: 19/19:20/20 TH: 12/4:11/5 chyby: 12:16; rozhodčí: Matějček Josef, Dub Michal;

13. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - BK Kralupy-Junior muži 64:70

(18:18 32:33 53:48); 04.11.2017 14:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Klusáček Adam 15, Helt Přemysl 9, Dvořák Rudolf 8, Goliáš Radovan 8, Helt Jaromír 6, Hrabý David 6, Rožka Marek 4, Birkuš Patrik 3, Hykel Josef 3, Birkuš Tomáš 2, Alfery Dominik 0, Šustr Jaroslav 0 - Gospodinov Tomáš 25, Modr Miroslav 18, Karhan Michal 12, Marsa Roman 7, Frgál Vojtěch 3, Lipovský Ondřej 3, Jurik Pavel 2, Souček Michal 0, Štroukal Martin 0; střelba 3b.: 9/9:6/6 střelba 2b.: 17/17:17/17 TH: 6/3:38/18 chyby: 29:11; rozhodčí: Benda Tomáš, Pazourek Jaroslav;

14. AŠ Mladá Boleslav C - BC Slaný B 58:49

(5:11 27:27 40:37); 04.11.2017 15:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 23, Bušek Jan 7, Hostonský Jan 7, Roštejnský Tomáš 7, Nováček Jiří 6, Zima Tomáš 4, Pilvousek Pavel 2, Vacek Tomáš 2, Vodseďálek Jan 0 - Nič Jakub 11, Kozelka Roman 10, Horák Lukáš 9, Kus Jaroslav 8, Lavička Lukáš 8, Kavalier Andrej 2, Kučera David 1, Dragoun Pavel 0, Fivébr Miroslav 0, Kurilla Jozef 0, Nič Jaroslav 0, Nový Lubor 0; střelba 3b.: 7/7:4/4 střelba 2b.: 10/10:14/14 TH: 23/17:26/9 chyby: 21:25; rozhodčí: Zachara Jakub, Tejček Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži25
2.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C23
3.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
4.Lukavec VlastimilBK Sadská19
5.Modr MiroslavBK Kralupy-Junior muži18
6.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"16
7.Klusáček AdamBK Brandýs n.L. B15
8.Krátký LukášBK Sadská15
9.Spilka Jiří TJ TZ Rakovník "B"14
10.Novák MatějBK Příbram 2000 "B"13
nejužitečnější hráči kola
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži19
2.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"19
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C18
4.Lukavec VlastimilBK Sadská15
5.Modr MiroslavBK Kralupy-Junior muži14
6.Novák MatějBK Příbram 2000 "B"13
7.Krátký LukášBK Sadská11
8.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"11
9.Vrba TomášBA Poděbrady o.s. "B"11
10.Jeřábek PetrBA Poděbrady o.s. "B"10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži3/3
2.Klusáček AdamBK Brandýs n.L. B3/3
3.Krátký LukášBK Sadská3/3
4.Novák MatějBK Příbram 2000 "B"3/3
5.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
6.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"2/2
7.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B2/2
8.Fingr PatrikBA Poděbrady o.s. "B"2/2
9.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B2/2
10.Jeřábek PetrBA Poděbrady o.s. "B"2/2
asistence v kole