www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

20. kolo

86. BK Příbram 2000 "B" - BK Beroun B 69:74

(12:27 36:37 51:56); 16.12.2017 13:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Petřík Ladislav 19, Mokruša Oldřich 18, Beran Ondřej 14, Novák Matěj 9, Šesták Matěj 6, Navrátil Martin 3, Bělík Daniel 0, Horník Martin 0 - Polák Robert 22, Franc Jan 12, Polák Richard 11, Stejskal Petr 10, Večeřa Tomáš 7, Šmíd Pavel 6, Forejt Petr 2, Matejsek Vladimír 2, Táborský Štěpán 2, Čochnář Vojtěch 0, Klobása Tomáš 0; střelba 3b.: 5/5:2/2 střelba 2b.: 22/22:26/26 TH: 16/10:28/16 chyby: 24:20; rozhodčí: Šťavík Radek, Dub Michal;

87. BK Kralupy-Junior muži - Basket Poděbrady o.s. "B"

00.00.0000 00:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí: , ;

88. BC Slaný B - BK Sadská o.s. 70:40

(19:14 34:23 53:28); 11.03.2018 13:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Kozelka Roman 13, Libecajt Matěj 13, Kus Jaroslav 11, Lavička Lukáš 9, Dragoun Pavel 5, Horák Miroslav 5, Nový Lubor 5, Kučera David 4, Fivébr Miroslav 3, Nič Jakub 2, Kavalier Andrej 0 - Lukavec Vlastimil 11, Krátký Lukáš 9, Bradáč Michal 7, Řeháček Tomáš 7, Krátký Petr 3, Kruliš Ondřej 3, Daněk Václav 0, Holakovský Jakub 0; střelba 3b.: 6/6:4/4 střelba 2b.: 20/20:8/8 TH: 20/12:20/12 chyby: 25:16; rozhodčí: Benda Tomáš, Velda Pavel;

89. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - TJ TZ Rakovník "A" 70:67

(23:12 35:26 51:42 62:62); 11.03.2018 13:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Goliáš Radovan 22, Rožka Marek 16, Birkuš Tomáš 12, Tomášek Milan 8, Dvořák Rudolf 7, Birkuš Patrik 2, Klusáček Adam 2, Alfery Dominik 1, Hrabý David 0, Šustr Jaroslav 0 - Borský Jaroslav 18, Horník Martin 16, Kovář Jiří 14, Beneš Jiří 11, Loula Kryštof 4, Daněk Lukáš 3, Polívka Štěpán 1; střelba 3b.: 4/4:5/5 střelba 2b.: 22/22:19/19 TH: 20/14:23/14 chyby: 17:19; rozhodčí: Šťavík Radek, Šmíd Vojtěch;

90. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník "B" 71:60

(23:22 41:29 49:48); 11.03.2018 12:30; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 17, Novák Petr 15, Kerda Marek 10, Vodseďálek Jan 7, Bušek Petr 5, Kovárik Petr 5, Hostonský Jan 4, Hostonský Ivo 4, Jonáš Luděk 2, Vacek Tomáš 2, Krejcar Petr 0, Pilvousek Pavel 0 - Wolf Matouš 27, Čech Daniel 18, Kříž Lukáš 7, Spilka Jiří  5, Beneš David 3, Kolář Dan 0, Kraus Karel 0, Pufr Zdeněk  0; střelba 3b.: 6/6:2/2 střelba 2b.: 25/25:23/23 TH: 11/3:20/8 chyby: 17:12; rozhodčí: Vondráček Marek, Tejček Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"27
2.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B22
3.Polák RobertBK Beroun B22
4.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"19
5.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"18
6.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"18
7.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"18
8.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C17
9.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"16
10.Rožka MarekBK Brandýs n.L. B16
nejužitečnější hráči kola
1.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"22
2.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B21
3.Polák RobertBK Beroun B17
4.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"16
5.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C15
6.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"14
7.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"14
8.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"13
9.Rožka MarekBK Brandýs n.L. B13
10.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
2.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B2/2
3.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"2/2
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
5.Kozelka RomanSlaný B2/2
6.Kus JaroslavSlaný B2/2
7.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"2/2
8.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"1/1
9.Bušek PetrAŠ Mladá Boleslav C1/1
10.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"1/1
asistence v kole