www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

6. BK Kralupy-Junior muži - TJ TZ Rakovník "B" 74:26

(17:9 39:13 63:19); 22.10.2017 11:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Jurik Pavel 16, Fíla Ondřej 14, Karhan Michal 11, Kazda Michal 8, Frgál Vojtěch 6, Miloš Pavel 5, Souček Michal 5, Štroukal Martin 4, Žák Jakub 4, Prokeš Michal 1 - Čech Daniel 8, Spilka Jiří  7, Pufr Zdeněk  3, Beneš Štepán 2, Kolář Dan 2, Kraus Karel 2, Mikeš Vojtěch  2, Beneš David 0, Kříž Lukáš 0, Steidl Vít 0; střelba 3b.: 4/4:0/0 střelba 2b.: 24/24:11/11 TH: 20/14:12/4 chyby: 15:15; rozhodčí: Šupej Michal, Velda Pavel;

7. BC Slaný B - TJ TZ Rakovník "A" 62:50

(11:21 24:35 46:47); 22.10.2017 19:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Lavička Lukáš 22, Horák Lukáš 12, Kozelka Roman 8, Kus Jaroslav 6, Nič Jakub 6, Šelicha Josef 4, Dragoun Pavel 2, Kučera David 2, Červený Martin 0, Fivébr Miroslav 0, Kurilla Jozef 0, Nič Jaroslav 0 - Horník Martin 19, Kovář Jiří 10, Čech Petr 9, Borský Jaroslav 7, Loula Kryštof 5, Beneš Jiří 0, Kaše Martin 0; střelba 3b.: 3/3:8/8 střelba 2b.: 20/20:10/10 TH: 19/13:14/6 chyby: 23:17; rozhodčí: Veselý Jiří, Dub Michal;

8. BK Beroun B - BK Sadská o.s. 82:64

(19:11 48:30 65:45); 22.10.2017 10:30; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Polák Robert 22, Stejskal Petr 12, Šmíd Pavel 9, Matejsek Vladimír 6, Ondráček Tomáš 6, Polák Richard 6, Slaboch Tomáš 6, Večeřa Tomáš 6, Forejt Petr 5, Neumann Jakub 4, Franc Jan 0, Klobása Tomáš 0 - Krátký Lukáš 11, Daněk Václav 9, Novák Zdeněk 9, Kruliš Ondřej 8, Plinta Martin 8, Lukavec Vlastimil 6, Němeček Zdeněk 5, Krátký Petr 4, Holakovský Jakub 2, Řeháček Tomáš 2, Houser Josef 0; střelba 3b.: 1/1:3/3 střelba 2b.: 31/31:19/19 TH: 37/17:29/17 chyby: 28:32; rozhodčí: Kesler Vladimír, Šmíd Vojtěch;

9. BK Příbram 2000 "B" - Basket Poděbrady o.s. "B" 70:60

(17:22 33:34 52:47); 22.10.2017 11:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Mokruša Oldřich 26, Řeřicha Tomáš 12, Holeček Petr 11, Šesták Matěj 11, Šimáček David 6, Bělík Daniel 2, Vestfal Aleš 2, Horník Martin 0, Krejča Zdeněk 0, Novák Matěj 0 - Dub Ondřej 19, Štěpán Jaroslav 17, Jeřábek Petr 12, Drahokoupil Radek 8, Fingr Patrik 2, Roubíček Martin 2; střelba 3b.: 6/6:8/8 střelba 2b.: 24/24:16/16 TH: 6/4:9/4 chyby: 12:10; rozhodčí: Růzha Jan, Martínek Karel;

statistiky

střelci kola
1.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"26
2.Lavička LukášSlaný B22
3.Polák RobertBK Beroun B22
4.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"19
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"19
6.Štěpán JaroslavBA Poděbrady o.s. "B"17
7.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži16
8.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži14
9.Horák LukášSlaný B12
10.Jeřábek PetrBA Poděbrady o.s. "B"12
nejužitečnější hráči kola
1.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"21
2.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"17
3.Lavička LukášSlaný B16
4.Polák RobertBK Beroun B15
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"14
6.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži14
7.Holeček PetrBK Příbram 2000 "B"11
8.Jeřábek PetrBA Poděbrady o.s. "B"11
9.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"11
10.Štěpán JaroslavBA Poděbrady o.s. "B"11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"5/5
2.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"4/4
3.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"2/2
4.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
5.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
6.Kozelka RomanSlaný B2/2
7.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"2/2
8.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"2/2
9.Šimáček DavidBK Příbram 2000 "B"2/2
10.Frgál VojtěchBK Kralupy-Junior muži1/1
asistence v kole