www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

19. kolo

82. BC Slaný B - Basket Poděbrady o.s. "B"

00.00.0000 00:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí: , ;

83. BK Kralupy-Junior muži - BK Sadská o.s. 76:35

(21:4 41:19 57:28); 10.03.2018 20:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Gospodinov Tomáš 11, Lipovský Ondřej 11, Fíla Ondřej 9, Jurik Pavel 9, Marsa Roman 9, Souček Michal 9, Čermák Pavel 7, Chlapec Jiří 5, Miloš Pavel 4, Kazda Michal 2, Štroukal Martin 0 - Daněk Václav 12, Krátký Lukáš 9, Krátký Petr 8, Holakovský Jakub 3, Kruliš Ondřej 3, Bradáč Michal 0, Řeháček Tomáš 0; střelba 3b.: 11/11:5/5 střelba 2b.: 18/18:9/9 TH: 13/7:4/2 chyby: 10:12; rozhodčí: Dub Michal, Velda Pavel;

84. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník "A" 58:45

(10:13 20:23 41:35); 10.03.2018 12:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Novák Petr 14, Vida Michal 14, Roštejnský Tomáš 11, Kerda Marek 8, Hostonský Jan 5, Kovárik Petr 2, Pilvousek Pavel 2, Vacek Tomáš 2, Bártl Vlastimil 0, Bušek Jan 0, Krejcar Petr 0, Vodseďálek Jan 0 - Kovář Jiří 21, Horník Martin 11, Borský Jaroslav 10, Loula Kryštof 2, Beneš Jiří 1, Ptáček Ondřej 0, Varšavský Jan 0; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 19/19:17/17 TH: 14/8:15/5 chyby: 11:14; rozhodčí: Zámostný Jindřich, Vávra Petr;

85. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - TJ TZ Rakovník "B" 94:42

(16:18, 36:24, 60:32, ); 10.03.2018 19:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Dvořák Rudolf 18, Hrabý David 17, Goliáš Radovan 15, Birkuš Tomáš 12, Rožka Marek 11, Klusáček Adam 7, Birkuš Patrik 6, Alfery Dominik 5, Borl Václav 3, Šustr Jaroslav 0 - Wolf Matouš 12, Spilka Jiří  10, Čech Daniel 8, Kříž Lukáš 5, Kolář Dan 4, Mikeš Vojtěch  3, Beneš David 0, Kraus Karel 0, Pufr Zdeněk  0; střelba 3b.: 12/12:2/2 střelba 2b.: 27/27:14/14 TH: 9/4:19/8 chyby: 15:12; rozhodčí: Šťavík Radek, Šmíd Vojtěch;

statistiky

střelci kola
1.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
2.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B18
3.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B17
4.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B15
5.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C14
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C14
7.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B12
8.Daněk VáclavBK Sadská12
9.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"12
10.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži11
nejužitečnější hráči kola
1.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"19
2.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B16
3.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B16
4.Goliáš RadovanBK Brandýs n.L. B15
5.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C12
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C12
7.Lipovský OndřejBK Kralupy-Junior muži11
8.Daněk VáclavBK Sadská10
9.Roštejnský TomášAŠ Mladá Boleslav C10
10.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži9
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B4/4
2.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B3/3
3.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži3/3
4.Souček MichalBK Kralupy-Junior muži3/3
5.Čermák PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
6.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži2/2
7.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C2/2
8.Alfery DominikBK Brandýs n.L. B1/1
9.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B1/1
10.Borl VáclavBK Brandýs n.L. B1/1
asistence v kole